Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

AdrianoPeruggio

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  2179
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

645 Świetna

O AdrianoPeruggio

 • Tytuł
  Starszy chorąży sztabowy
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Ostatnie wizyty

1782 wyświetleń profilu
 1. Moim zdaniem powinno być jak dawniej-kobita wychodząc za mąż oddawała się w opiekę męża i co za tym idzie przyjmowała jego nazwisko-jako znak, kto rządzi. Dziś panuje rozwydrzenie i powszechnym zwyczajom nadaje się nowe znaczenia, tzn. ślub to niby ma być nie tylko facet plus baba, kobita nie podlega władzy męża, czyli jest w rozkroku-trochę podlega (bo od kogoś trza brać kasę za seks),a gdy jej to pasuje jest ''niezależna'' (stąd panieńskie nazwisko). Albo albo. Albo jest uległa i posłuszna mężowi, albo chce być wolna i wymieniać chłopów. Rewolucja lewacka zaczyna się niewinnie od kwestii nazwisk, a kończy na bałaganie w związkach. Wpierw dwuczłonowość nazwiska, potem pogarda dla chłopa, bo dwa nazwiska to sygnał, że w tym związku nie ma osoby dominującej, tylko jakieś nie wiadomo co.
 2. Ta moda mnie śmieszy, to pretensjonalne. Skoro tak chcą no to może Kasia Nowak Myślnik Kowalska? Ponoć sens dwóch nazwisk jest taki, że kobita chce podkreślić, że jest ''niezależna''-jak chce to niech podkreśla, ale po co było wychodzić za mąż i przyjmować nazwisko męża?
 3. wroneczko-mam nadzieję że to spoufalanie jest akceptowane przez adresata, nawet jeśli to nie sądzisz, że Forum obserwują inne osoby i warto zachować hierarchię? Być może tylko mnie to razi, wydaje się to uzasadnione chyba tylko, gdyby role się odwróciły.
 4. Nie znam się na sterydach, ale uważam że to głupota, podobno powodują problemy z testosteronem, pytanie co na to aktor porno, który co jak co ale poziom testosteronu musi mieć idealny?
 5. Dlaczego? Masz na myśli sześciopak, mięśnie pisząc o sylwetce?
 6. Przecież w UK masz o wiele więcej imigrantów.
 7. Oto polskie sądownictwo, dla którego tak wielu ''protestuje''. Takich sędziów, którzy wydają skandaliczne wyroki trzeba eliminować z zawodu. TK lepiej działa, pora na sądy powszechne. Do skutecznej zmiany prawa trzeba dobrych sędziów. Pobłażanie bandytom świadczy nie tylko o kwalifikacjach zawodowych, ale ogólnie-coś marnie z człowieczeństwem.
 8. Zgadzam się, podstawa to pokój i stabilizacja na tamtych terenach, do czego jakoś mocarstwa zachodnie się nie kwapią.Michalkiewicz wskazał, że ma to być może związek z tym, że USA chce w ten sposób zalewając ''uchodźcami'' pozbawić Europę możliwości stworzenia mocarstwa. Powinno się wesprzeć Assada w walce z terroryzmem. Jestem zdecydowanie przeciw masowej, niesprawdzonej imigracji, uważam że w Niemczech czy Francji należy wyczyścić przestępcze dzielnice, nie cackać się z oszołomami, chodzi mi tylko aby jednostki mogły-jeśli chcą pracować i się zasymilować-żyć w Polsce. Oczywiście pełna kontrola. O ile wiem sporo Polaków pracowało swego czasu w Iranie czy Iraku, więc jakoś się dogadali z miejscowymi.
 9. Rozumiem że z założenia zabronilibyście wjazdu do Polski Miriam Shaded, bo pochodzi z arabskiego kraju. Przedsiębiorcze jednostki wzbogacają kraj-chodzi o to, że albo olewa się każdego obcego z założenia w celu zapewnienia bezpieczeństwa, albo próbuje choćby jako chrześcijanin pomóc komuś, kto nie przyjechał po socjal, chce pracować. Oczywiście idzie za tym problem bezpieczeństwa, ale czy należy nie pomagać potrzebującym tylko dlatego, że urodzili się i żyli w danym kraju? A może wśród nich jest ktoś, kto pasuje cywilizacyjnie do Europy. Te rozróby to wykorzystanie pretekstu aby otrzymać atencję z powodu tego, że jacy to oni są odważni. Widać po marszach kodziarskich, że chyba jedynie 11 listopada młodzież się aktywizuje, a potem lewactwo sobie chodzi. Niszczenie cudzego mienia to barbarzyństwo-niczym nie usprawiedliwione-nierafione (sprawców nie ma), po czasie.
 10. Wielce Czcigodni, chciałbym tylko przypomnieć, że nie jestem żadnym zwolennikiem fanatycznego islamu. Pisałem już, że choćby w takiej Kolonii gdy miałby miejsce te wydarzenia wypuściłbym na tą dzicz jakieś zomo. Ale tu była jasna sytuacja, widać kto jest bandytą, gdzie jest, co robi-pałować bez litości. Natomiast tutaj widzimy niszczenie dobytku być może niewinnej osoby-w odwecie za krzywdy doznane od innych osób-o ile właściciel nie był zamieszany. Jestem przeciw uderzaniu na oślep, gdy nie ma konkretnego winnego, jeśli natomiast jest-wtedy lać dla przykładu, ale od tego są służby państwa. Mam z natury dobrą opinię o drobnych przedsiębiorcach, tym bardziej jeśli ktoś wyemigrował daleko od kraju i działa na własny rachunek, może nawet zatrudnia innych. Dlatego razi mnie i oburza wandalizm, ślepa agresja. Oczywiście chciałoby się odsiać tych ''dobrych'' muslimów, jak pisałem jest to bardzo trudne. Korwin proponuje obciąć zasiłki i wtedy mają się osiedlać ci, co chcą pracować. To też niestety założenie, bo jest kwestia przyrostu mniejszości etnicznej nawet zrodzonej w rodzinach odpowiedzialnych-zawsze mniejszość to potencjalny kłopot, ja to wiem. Nie przeszkadzają mi studenci, biznesmeni muslimscy. Nie chcę, by z powodu wyczynów ich współbraci niszczono ich dobytek, na który mogli długo pracować, nie znamy całej sytuacji oraz czy szef knajpy jest taki, czy inny. Zakładam, że skoro prowadzi działalność, reprezentuje jakiś poziom i należy z szacunkiem odnosić się do jego dobytku. Kto wie, jak to się odbyło, czy szef chciał mieć taką drakę w swojej firmie-wątpię. Pozwólmy działać przedsiębiorcom i patrzmy na ręce wszystkim imigrantom. Sytuacja jest niedobra, ale nie wzięła się znikąd jak donoszą media, zostali sprowokowani, może zaatakowani, nie wiemy, a może było zupełnie inaczej, polecam pomodlić się za duszę zmarłego Polaka i za to, aby śledztwo ustaliło prawdę. Nie zawsze ktoś, kogo uznajemy za winnego, bo był w danym miejscu i czasie, był winny. Ja domniemuję niewinność szefa knajpy.
 11. I tutaj jest kwestia, czy z powodu zagrożenia radykalnym islamem zabraniać osiedlać się przedsiębiorczym jednostkom. Najlepiej byłoby, gdyby właściwe służby odpowiednio kontrolowały ale to rzeczywiście chyba nikomu się nie udało, stąd rozumiem podejrzliwość ale czy nie dałoby rady jakoś pozwolić chętnym pracowitym na jakieś ograniczone osiedlanie? Sam nie wiem, jak od strony technicznej by to zrobić, czy to w ogóle realne, owszem najlepiej zaprowadzić pokój w ich krajach i wysłać ich z powrotem, ale jeśli ktoś już mieszka i widać, że pracuje, a chyba można to sprawdzić, to czemu mu zabraniać? Jeśli jego wymarzonym krajem jest Polska, weźmy taką Miriam Shaded. Oczywiście jest problem kontroli populacji, żeby za bardzo nie urośli w siłę, może jakieś limity? Może cenzus wykształcenia/majątku? Z drugiej strony USA zbudowali sami imigranci, od zera, niekoniecznie każdy był od razu bogaty-pytanie, jak wyławiać tych właściwych i czy to w ogóle możliwe.
 12. Do kolegi wyżej-co do udowadniania, że ktoś jest kimś, albo nie jest-przykro mi ale to Ty twierdzisz, że każdy jest-więc ciężar dowodu spoczywa na dowodzącym. Twoja teza jest już na pierwszy rzut oka nielogiczna-bo jeśli jest określona liczba muzułmanów w świecie-i twierdzisz, że każdy to terrorysta-to musisz to udowodnić. Jeśli nie ma dowodu na każdego z nich, że jest-to zachowaj swoje uogólnienia dla siebie, bo powołujesz się na coś, czego nie rozumiesz-na logikę. Poza tym może słyszałeś o udowadnianiu, że nie jest się wielbłądem? Skąd się wzięło takie sformułowanie? Nie kompromituj się.
 13. U Ciebie jest jedna możliwość-uogólniasz. Łączysz wszystko w jedną całość, nie rozróżniasz sprawcy, świadka, okoliczności. Co ma kwestia sprawiedliwości niszczenia mienia danej osoby do tego, co robi ktoś gdzie indziej i kiedy indziej? I histeryzujesz bo nie możesz przyjąć innych poglądów. Opamiętajcie się-tyle na Forum jest krytyki babskich zachowań, a tu widzę od pewnych osób te same objawy-manipulacje, histeryzowanie, uogólnianie, brak myślenia szczegółowego. No i głupie filmiki-samice też gdy nie mają argumentów odwracają uwagę.
 14. Nie mogłeś być szybszy od zgłoszenia, bo zgłosiłem od razu, a po drugie-zarzuciłeś mi że coś wytykam-pytam-co? To Ty wytknąłeś mi że nie zgłosiłem-a zrobiłem to od razu, po czym usunąłeś swój post z zarzutami. Zgłosiłem 2 posty zanim Ty napisałeś, że nie zgłosiłem. Wracając do tematu i logiki-udowodnij że to frazes, jak pisałeś, że ''nie wszyscy muzułmanie to terroryści''. Jeśli logicznie wykażesz, że to tylko frazes, a nie prawda-to będzie wyczyn. Rozbiór logiczny Twojej tezy.
 15. Chłopcze, nie po raz pierwszy manipulujesz, ale teraz to już większe nadużycie bo skorzystałeś z uprawnień i usunąłeś mój post. W związku z tym jeszcze raz napiszę, co usunięto: to Ty wytknąłeś mi, że nie zgłosiłem dwóch postów i już miałeś urojenia że będzie można to ukarać-po czym ja napisałem, że zgłosiłem od razu i żebyś zluzował, a do Hammera, by nie histeryzował, bo chodzi mi o kwestię domniemania niewinności i praw jednostki, a nie ochronę bandytów. Tak więc najpierw oskarżasz mnie o brak zgłoszenia, a potem o to, że niby to ja coś wytykam. Napisz tylko, co. Klasyczna babska logika i manipulacja. Ten post też usuniesz na potrzeby dyskusji?