Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Endeg

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1698
 • Donations

  150,99 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

940 Świetna

O Endeg

 • Tytuł
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Lado Norte

Ostatnie wizyty

1830 wyświetleń profilu
 1. Cześć

  Witaj!
 2. Małe stopy, niski wzrost

  Jak zaczniesz kosić hajs (czego Ci życzę) to regularnie będziesz zamawiać pantofle, półbuty robione na miarę. Ba! nawet kapcie będziesz kupował u kreatorów mody obuwniczej.
 3. Cześć

  Witaj J.
 4. Mamy z żoną wspólne, obopólne i jak na razie wszystko gra i buczy. Jak dla mnie jest finansową ninją i oby tak dalej. Nie dotykam się za dużo do kasy i nam rośnie. :-)
 5. Panna z innego miasta - wizyta

  W obie 200, to przynajmniej 12 litrów diesla i 15 l wachy. Tanio nie jest ... Bilet można anulować, najpóźniej godzinę przed odjazdem. Opłata za anulację to 5 zł, tu jest taniej.
 6. To jest już koniec blogów na onecie. Do 31 stycznia przyszłego roku kawał historii polskiego blogowania zostanie wyrzucony na śmietnik. A przecież to tam własnie publikować swoją twórczość nasz dowódca. @Stulejman Wspaniały http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/blog-pl-koniec-dzialalnosci-grupa-onet-rasp-to-efekt-rosnacej-roli-mediow-spolecznosciowych Czy Wy Bracia tez dostrzegacie w tym akcie przejaw niemieckiej polityki historycznej?
 7. Witam

  Witaj.
 8. Napiwki

  O tipach, napiwkach i bakszyszach mnóstwo dyskutowało się już na forum.
 9. Numerologia. Jaką macie liczbę urodzenia?

  Również eleven. We're the Champions.
 10. W temat dobrze wpisuje się TEN artykuł: http://jakoszczedzacpieniadze.pl/po-co-mi-pieniadze-granica-oszczedzania
 11. O podejściu kobiet do pieniędzy, ssaniu na kasę i o tym że ciągle im mało jest TU: https://stooq.pl/n/?f=1210256 Jakby nie było to z badania naukowego wynika, że 58% kobiet nie dałoby rady utrzymać domu! Ale mężczyzna często z niższych dochodów (bo np. płaci alimenty) niż mają sfrustrowane kobitki się utrzymuje i nie narzeka ...
 12. Pożyczka hipoteczna - czy warto w to wchodzić ?

  Ceny mieszkań nie będą rosły wiecznie. STOP Stopy procentowe nie będą w przyszłości na tak niskim poziomie jak są teraz. STOP Nie każdy najemca płaci regularnie i nie zawsze szybko da się go znaleźć albo pozbyć się go. STOP Ceny ziemi mogą jeszcze bardziej wzrosnąć i ze sprzedaży starych, latami eksploatowanych mieszkań może nie wystarczyć na zakup nieruchomości gruntowej. STOP W telegraficznym skrócie wyeksponowałem ewentualne negatywne aspekty Twojej decyzji, ale nie po to by Cię odwodzić od działania, tylko tak jest że w biznesie zakłada się dwa scenariusze - negatywny i neutralny. Lepiej zacząć od negatywnego (pewna nacja pyta zawsze "ile mogę na tym stracić?"). A przecież życie to też biznes, czas to pieniądz i tak dalej i tak bliżej ...
 13. Zestawienie nierówności między płciami - nasz forumowy bilans.

  W tym wyliczeniu założyłeś, że kobieta i mężczyzna tworzący związek małżeński są równolatkami. A przecież faktycznie jest, że mężowie są starsi przeciętnie o 2-3 lata od swoich żon (np. w 1980r. średnia wieku nowożeńców była: 25 lat dla mężczyzn i 22 lat dla kobiet). Zatem pani otrzyma o tyleż czasu wcześniej tę "męską" emeryturę, bo swoją będzie brać ledwie przez 6-7 lat. Reasumując sprawa wychodzi jeszcze bardziej niekorzystnie dla naszej płci. A po drugie w jesieni życia panie często nadal stosują schemat z wcześniejszych lat "produkcyjnych". Pan mąż oddaje część lub całość emerytury, tak jak przekazywał pobory z pracy, a pani tymi środkami dysponuje jak jej się żywnie podoba.
 14. Kolega żony

  Niestety albo stety też jestem żonaty i zauważyłem, że czasami przebija się u mnie pewne poczucie własności. W takiej sytuacji jak opisał założyciel wątku czujesz jakby ktoś obcy może nie tyle właził do Twojego samochodu, ale zanadto kręcił się wokół auta, przecierał lusterka, lekko dotykał rejonów bagażnika ... Wtedy znaczna większość z nas na pewno by reagowała.
 15. Prezenty na Święta roznosi - w zależności od regionu kraju: Św. Mikołaj, Aniołek, Gwiazdor tudzież Dziecina. Także nie ma o co kruszyć kopii, tylko spokojnie poczekać na hojność któregoś z nich.
×