Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Endeg

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1170
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

638 Świetna

O Endeg

 • Tytuł
  Chorąży
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  North Side

Ostatnie wizyty

807 wyświetleń profilu
 1. W każdej kobiecie mamy tego aż dwie / trzecie. Kto to pierwszy napisał?
 2. Pomysłodawca: @Stulejman Wspaniały Czy ja jestem winien temu, że zabito jakiegoś Żyda dwa tysiące lat temu?
 3. Tutaj świeżynki, czyli very dobre wiadomości: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wyniki-finansowe-agora-2016-rok-gazeta-wyborcza-strata http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/agora-gazeta-wyborcza-zwolnienia-grupowe-pensje http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/agora-pensje-pracownikow-kin-helios-minimalna-stawka-godzinowa
 4. To prawda, co ciekawe ja na państwowym teraz mam dużo większy zapierdziel niż kiedyś w korporacji. Dlatego w robocie prawie nie wchodzę dla przyjemności do internetu.
 5. Gratulacje za owocny rok i jeden dzień dłużej
 6. Klip-remix Depeche Mode jest zbieżny z tematyką forum i może być pocztówką dźwiękową dla Dzieła "Stosunkowo dobry"
 7. Powodem są błędy bądź niedostatki w szkoleniu BOR-owców. Dlatego też minister obrony jeździ z Żandarmerią Wojskową. Kierowca VIP-a po mocnym bocznym uderzeniu powinien jechać dalej "na kursie i ścieżce", a nie zmieniać trajektorii by na przeciwległym pasie uderzyć w drzewo. Chyba że aż tak było ślisko.
 8. Mamy własne słowiańskie Nocne Święto KuPały.
 9. Powoli albo szybciej ten trend zacznie ogarniać też i osobówki. Niektóre firmy ubezpieczeniowe zaczną proponować (jedna już to chyba robi) zniżki na OC i AC jeśli dasz sobie założyć w samochodzie ich smycz w postaci GPS-a. Za parę lat jak nie będziesz chciał wtyczki GPS, to wolna droga tylko zapłacisz 2-3 razy więcej za ubezpieczenie auta.
 10. Czyli "zmienię Porsche na gorsze"? I do tego obok kartki stronę tytułową "Gazety Wybiórrczej" z dzisiejszą datą.
 11. Teraz temat rozwodowy wzięła na tapetę Wirtualna Polska. Artykuł skupia się na związkach krótkich stażem, są już skutki wychowania pokolenia jedynaków, które podobno już "dorosło". http://kobieta.wp.pl/zabawa-w-doroslych-mlodzi-polacy-sie-rozwodza-6086404000776833a
 12. Saluto! W awatarze masz Jasia Fasolę w turbanie?
 13. W temacie polskiej prehistorii, wszyscy poruszamy się po bardzo grząskim gruncie. Po wiekach pożóg, zniszczeń i najazdów niewiele dokumentów świadczących o tych czasach się zachowało. Głównie zostały kroniki Galla i Kadłubka, które były przecież pisane na zamówienie. Nawet przyjęta data chrztu naszego państwa 966 nie jest na pewna na stówę. Uczeni łamią głowy co to było Civitas Shinesghe, albo dlaczego w ciągu 2-3 pokoleń państwo zajmujące kawałek Wielkopolski eksplodowało do pozycji prawie-imperium w okresie Bolesława Chrobrego. I takich pytań można stawiać dziesiątkami.
 14. Witaj!
 15. Saluto! Od założenia konta zaczyna się gromadzenie drogocennej waluty ...