Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Endeg

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1140
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

617 Świetna

O Endeg

 • Tytuł
  Chorąży
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  North Side

Ostatnie wizyty

754 wyświetleń profilu
 1. Rzadkość ... czy ja wiem? Sam w życiu miałem kilkanaście propozycji, z tego kilka było wprost.
 2. Barwy maskujące ich wozów bojowych bardziej pasują do obszarów pustynnych. Niezborni Jankesi nie zdążyli ich przemalować w swoim Colorado, przed wyprawą do zimniejszej części Europy.
 3. A tymczasem na antypodach w stosunku do naszego forum piszą: http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/56,107880,21255144,5-naukowych-dowodow-na-to-ze-masturbowanie-sie-ma-same.html#TRNajCzytSST
 4. Lubię się czepnąć czasem ortografii, tyle że staram się trzymać w ryzach. Ale jak w tytule widzę "e" zamiast "ę" i słowo hipergamia pisane z dużej litery (nie jest to nazwa własna), to utwierdzam się w przekonaniu, że autor wątku powinien zaszczycić niemieckie portale, bo tam reguła pisowni rzeczowników jest właśnie taka.
 5. Tudzież "WIATR NA WEŁNĘ"
 6. Czyli jak kucharki wpatrują się w serial dla nich typu "Ally McBeal", "Magda M", "M jak Mdłosć" to trochę prawdy tam jest. Że para bohaterów w czasie pracy w kancelarii robi sobie przerwę i miło gawędzi w jakiejś knajpce albo spaceruje po Central Parku, Polu Mokotowskim czy innych Plantach.
 7. Mamy prawie 2000 użytkowników, tylko ilość nie zawsze przechodzi w jakość. Tu przypomniało mi się zdanie byłego forumowicza, że na temacie kobiet i związków parytetowych (typu one on one) forum za daleko nie zajedzie.
 8. Po prawdzie nie każde imię dobrze się zdrabnia. Moje w zdrobnieniu brzmiałoby infantylne, podobnie jak Michaś, Agnisia czy Rafałek. Są też takie, które w w wersji oficjalnej są ciężkostrawne jak np. Waldemar, Małgorzata, Witold, Bronisław. Dlatego Amerykanie od dawna używają skróceń typu Bill, a Niemcy Willi.
 9. Gramatycznie akurat napisał dobrze. Tylko z ortografią jest na bakier. I faktycznie offtop już został wyczerpany.
 10. A jak się zapatrujecie w kwestii stosowania przez 50, 60-letnich, czyli dorosłych wydawałoby się ludzi zdrobnień typu: Radek, Zdzisia, Kasia, Waldek, Zbyszek, Sławek (ekhheemm)? Chodzi mi o afiszowanie się tymi imionkami w obiegu publicznym, mailach itp., częstokroć są to znani celebryci (Czarek Pazura np.), czy wręcz ludzie-instytucje ...
 11. Od Jabłonowskiego wolę Bartosiaka. Można zmienić tytuł wątku na "konflikt wiosną 2017".
 12. Oj ta, oj tam, wzorem głów koronowanych mógł napisać "Nas" w odniesieniu do Swego jestestwa, czy jakieś "Our Majesty". W końcu to Osoba wysoce Uduchowiona.
 13. Czym by nie palili, to nad morzem jest inna cyrkulacja i bardziej wszystko wywiewa. Najgorzej mają kotliny i doliny, typu Kraków, Żywiec, Sucha B. Nawet Górny Śląsk (jak widać z powyższej mapki) ma mniejsze stężenia zanieczyszczeń, gdyż jest położony na wyżynie.
 14. A jest ktoś taki jak samiec-chamiec?
 15. Lepiej ze wojska amerykańskie stacjonują przede wszystkim przy granicy zachodniej niż mieliby na wschodniej. Sąsiad zachodni ma w konstytucji zapis o granicach z 1937r. Rosja i Białoruś o ile wiem to nie wysuwają terytorialnych pretensji do Polski. Amerykanie w zamian za bazy powinni nam dać nie tyle wizy, co jakiś duży program stypendialny dla młodzieży.