Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Brat Jan

Użytkownik
 • Zawartość

  2474
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Brat Jan

 1. Moje zdanie jest takie, że portale randkowe są dla pań +25, już po studiach, dużo z dzieckiem, po rozwodzie, często niepracujące. Czyli takie, które w realu już mają ograniczone możliwości poznania. Podając na Bado wiek 35 lat miałem całą masę powiązań od 23-latki z dzieckiem na bezdzietnej 40-stce kończąc bo taki max. limit wieku miałem ustawiony. Nikły odzew natomiast był od młodszych i bezdzietnych poniżej 26 lat. Oraz brak tematów i czekanie z ich strony na "zabawiaj mnie" co przy starszych się b. mało zdarzało, często same podtrzymywały pisanie. Korci zrobić testowy profil z wiekiem 25 lat oraz zdjęciem przystojniaka
 2. Czy warto jeść pestki owoców?

  "Zasadowe środowisko" czyli co i jak jeść?
 3. Czy nie robi się "szczecina" jak na brodzie?
 4. O typowej katoliczce

  Nowa narzeczona, pokazać się, puścić info w obieg, że jesteś zaręczony z inną.
 5. https://www.magnapolonia.org/norwegia-przygotowuje-sie-na-upadek-szwecji/ Norwegia jest gotowa wycofać się z postanowień Konwencji Genewskiej, jeżeli Szwecja upadnie. W takiej sytuacji granica zostanie zamknięta przez wojsko, a szwedzcy uchodźcy nie zostaną wpuszczeni i nie będą mieli możliwości ubiegania się o azyl. „Jesteśmy przygotowani na najgorsze” – powiedziała premier Norwegii Erna Solberg. „Niebezpieczeństwo, że układ z Schengen i system azylowy w Szwecji się załamią, jest tak poważne, że Norwegia musi brać pod uwagę konieczność wdrożenia przepisów na wypadek, gdyby tak się stało” – uważa premier Norwegii Erna Solberg. Dlatego przygotowano przepisy, które pozwolą norweskim władzom powstrzymanie napływu osób ubiegających się o azyl, które nie pochodzą bezpośrednio z obszaru objętego konfliktem.
 6. Rafatus przyznaje się ile zarabia! Szok! Duża kwota!

  Minus jakiś podatek? A co z ZUS-em?
 7. O typowej katoliczce

  Na razie za młoda, ale weź pod uwagę ok trzy lata chodzenia aby się dotrzeć oraz co bardziej istotne minął haj hormonalny. Rozumiem, że obecnie rówieśniczka jest ok, ale co w przypadku stałego związku jak ją widzisz za 15 lat? Jestem dużo po 40-stce i widzę, że rówieśniczki już babcie, a moja dużo młodsza żona jeszcze do bzykania To tym bardziej nie nadaje się do związkowego życia.
 8. Szuka tylko atencji, komplementów od napalonych białorycerzy. Bo prowadzi nudne życie ze swoim misiem, w którym tego zainteresowania ze strony innych samców jest mało.
 9. Podsumowanie 2 lat rządów PiS

  Zostajesz w PL czy planujesz uciec od snu o Wielkiej Polsce?
 10. Podsumowanie 2 lat rządów PiS

  Na minus: Durne przepisy dotyczące reklamówek jednorazowych. W tym luki, furtki i inne dziury. Jak zwykle obciążające prowadzących działalność.
 11. 20 latek vs 40 latka

  Czyli wiesz gdzie pracuje? Jak oceniasz jej standard życia? Może nie chce wyjść na tzw "łatwą i puszczalską" Jakoś nie dopatrzyłem się info: Czy ma dzieci? Mężatka?
 12. O typowej katoliczce

  Czy ona dalej Ci się podoba? Współczuję lokalizacji. A nie czekaj, to przeznaczenie Uważaj bo panna już chyba sobie ubzdurała, że jest z Tobą w związku A tak na poważnie jeżeli chciałbyś mieć żonę i dzieci to masz chętny "obiekt" do ułożenia pod siebie. Intercyza oraz żeby miała pracę aby w razie rozwodu nie było alimentów na nią. Zapoznanie z hajem już miałeś więc nie powinien Cię aż tak mocno jebnąć za drugim razem. Jednak nie, oboje macie po 27 więc jest za stara dla Ciebie.
 13. Może jakaś "apaszka", szalik z wyprzedaży"?
 14. Wymagania wobec 30-latka

  Aż tak mocno siedzisz w matrixie, że zadajesz takie pytania? Najpierw wypunktuj sobie czego Ty oczekujesz od kobiet/kobiety, następnie zacznij takiej szukać. Masz tego od kobiet żądać, ale nie dosłownie To ona Tobie powinna robić dobrze, w nagrodę możesz ją wysłuchać w skupieniu i zrozumieniu, przytulając do siebie. Musi mieć poczucie humoru, które rozbawi daną kobietę, która poczuje się z nim "na luzie". O widzę, że Brat @Mapogo ładnie Ci to rozpisał.
 15. Jednak jeżeli obchodzicie Wale-w-tynki lub "dzień kobiet" to łóżkowe będą bardziej odpowiednie na te "święta".
 16. Więc albo odwzajemnić albo coś prowokującego do użycia w sypialni Tylko trochę lipa z tym zapytywaniem co się chce...
 17. Co Ty od niej dostawałeś na ten dzień?
 18. Po przygodnym seksie coś mi wyskoczyło.

  Miałeś po tej akcji sex z innymi paniami bez gumy lub lody? Jeżeli tak to po diagnozie lekarskiej spróbuj je jakoś powiadomić aby się przebadały.
 19. 60tka też nie próżnuje

  Następnym razem znajdź mu chociaż z dychę młodszą!
 20. Laska po 30-stce, szczupła, twarz średnia, 1 małe nie ślubne dziecko ok 1,5 roku. Fizjolożka z własnym gabinetem, rodzice maja małą firemkę. Nowe mieszkanie bez kredytu, nie wiem jak z autem. Materialnie raczej stoi dobrze... Jaki może mieć cel szukając "drugiej połówki" w internetach? ( Miewam czasem posiedzenia przed kompem więc sugerując się poradnikiem @Długowłosy zrobiłem skuteczny profil i tak pośród wielu różnych popisałem sobie z tą opisaną powyżej. )
 21. Podziękowania dla HORACIOU5a oraz Aroxa

  Coś w tym jest, w związku jak w tańcu to mężczyzna powinien prowadzić. Ale nie oceniałbym go największym winowajcą.
 22. Dlaczego? Sam pisałeś, że portal bardziej erotyczny niż zwykły randkowy więc i wymagania pań inne Ogól, dodaj jakieś potwierdzenie autentyczności.
 23. @WRBL Praca jest? Rodzice, rodzeństwo?
 24. Bywajcie!

  Wiedza jest na forum, Wystarczy przyswoić, ewentualnie zapytać w razie wątpliwości. No chyba, że zależało Ci na prywatnych lekcjach @Arox -a czy @HORACIOU5-sa
×