Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

EnemyOfTheState

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  2419
 • Donations

  20,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

Ostatnia wygrana EnemyOfTheState w Rankingu w dniu 1 Wrzesień

EnemyOfTheState posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2729 Świetna

O EnemyOfTheState

 • Tytuł
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Logika, ekonomia, finanse, psychologia, filozofia, historia, polityka

Ostatnie wizyty

3867 wyświetleń profilu
 1. Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl

  Sam w miarę regularnie przeglądam fanpejdże typu Partia Mężczyzn, jak i portale zagraniczne typu A Voice for Men, youtube sam mi podsyła masę jakiś redpillowych, antyfeministycznych filmów, więc spoko. W wyhaczaniu newsów nie widzę problemu. Postaram się dać coś od siebie w rozwój tego portalu. Będzie dobrze
 2. Soros i jego machinacje

  Na TVP info pewnie o tym będzie :> A swoją drogą ten młody nowy kanclerz ma jakieś polskie korzenie że nazywa się Sebastian Kurz, czy co?
 3. Kara śmierci

  A jaki był tytuł tej książki?
 4. Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl

  Za duże ryzyko. Te 10 tys. można zainwestować jakoś inaczej. Poza tym jak portal wypali, to kiedyś w przyszłości będzie można postawić na nową wersję, będzie większa pewność że się uda.
 5. Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl

  A może by z tego zrobić taką polską wersję reddit? Tam są takie różne działy, że nawet jak wpiszesz w Google: r/The Red Pill, r/Mens Rights, r/Married RedPill, r/mgtow do od razu przenosi do danej kategorii.
 6. Sarkeesian effect

  Słyszałem o tej babie i jej akcjach, ale tego filmu wcześniej nie znałem.
 7. Kara śmierci

  @Anna O właśnie, tacy przestępcy to też świetny materiał badawczy, więc warto utrzymać ich przy życiu przynajmniej przez pewien czas. Dzięki za polecenie książki Brittona, tego nie znałem. Za to o tym "30 wywiadów z pedofilami" słyszałem, ale jeszcze nie czytałem. Fakt że tematyka straszna, ale co by nie mówić dla nauki i zwalczania przestępstw bezcenna.
 8. Kara śmierci

  Do celowego zabójstwa dodałbym jeszcze nieodwracalne okaleczenie, takie jak oślepienie, czy odcięcie kończyny, genitaliów, polanie kwasem itd. Dlatego, że to praktyczne równoznaczne z zabiciem (całkowite zniszczenie życia ofierze). Za to również mogłaby być kara śmieci.
 9. Kara śmierci

  Kara śmierci jest OK ale tylko za umyślne morderstwo (planowane itd.). Natomiast nie należy jej wprowadzać za inne przestępstwa, bo skutkuje wzrostem zabójstw. Np. jak w Rosji jakieś sto lat temu wprowadzono kodeks Tagancewa przewidujący m. in. karę śmierci za gwałt, drastycznie wzrosła liczba zabójstw przy gwałcie. Po prostu sprawca i tak ryzykował najwyższy wymiar kary, więc nie opłacało mu się zostawić ofiary przy życiu, za to pozbywał się świadka. Poza tym myślę, że wyroków śmierci nie musi być jakoś szczególnie dużo, sęk w tym że brak takiego rozwiązania tworzy patologiczne sytuacje. Np. kiedyś czytałem jak w Hiszpanii jakiś terrorysta dostał poczwórne dożywocie za organizowanie zamachów terrorystycznych i.... uciekł z więzienia. Na wolności planował kolejne zamachy. Brak kary śmierci w ogóle sprawia, że choćby nie wiem jakich zbrodni dopuścił się przestępca, nie można ukarać go bardziej niż dożywociem. No i logika. Jak np. jakiś szaleniec lata z bronią i strzela do ludzi, to nikt się nie czepia że policja go zastrzeli na miejscu. Ale jak go złapią żywego, to nagle trzeba go trzymać w pace kilkadziesiąt lat. Żeby nie było skazywania niewinnych, musi być jakiś silny wymóg co do solidności dowodów (dowody z DNA itd.) i żeby skazany przez wyrokiem musiał posiedzieć powiedzmy 5 lat, czy nawet 10, w razie jakby zdarzył się jakiś niespodziewany zwrot akcji w sprawie. Do tego odpowiedzialność dla sędziów i prokuratorów za błędy, zdecydowanie wyższe kary za fałszywe oskarżenia, fabrykowanie dowodów itd. Z drugiej strony powiem wam, że też się trochę waham. Zwłaszcza jak patrzę na USA i te wszystkie sprawy opisywane przez Innocent Project. Kiedyś byłem bardziej jednoznacznie za karą śmierci, teraz tak trochę mi się waha. Z jednej strony brak takiej kary to lipa, z drugiej strony kwestia niesłusznie skazanych. W sumie ciężki orzech do zgryzienia.
 10. Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl

  Dałoby by się coś zrobić, żeby mój nick wszedł cały? Bo z tego co pamiętam w starej wersji się nie mieścił, dlatego jest EnemyOfTheStat
 11. Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl

  A dałoby się tak zrobić, żeby na forum gdzieś w widocznym miejscu było takie jakby okienko przenoszące na portal z newsami, tak żeby najnowsze newsy były widoczne w tym okienku?
 12. Islamizacja starego kontynentu

  @MoszeKortuxy Może i nie było ładniejszych kandydatów i kandydatek, w końcu to Niemcy :>
 13. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Urbanowi nie można odmówić dystansu do siebie
 14. One Cię nie kochają, chcą tylko długoterminowych korzyści

  Bo miłość to Święty Mikołaj dla dorosłych
×