Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Drizzt

Moderator
 • Zawartość

  669
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Drizzt w Rankingu w dniu 24 Luty

Drizzt posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

840 Świetna

O Drizzt

 • Tytuł
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1190 wyświetleń profilu
 1. @aloha Chłopie, Marek wiele razy pisał i nagrywał o tym co jest w kobietopedii. Jak tak Ci na tym zależy to wysil się trochę A najlepiej po prostu przeczytaj, bo tak rozłożonej na części pierwsze kobiety to nigdzie nie ma
 2. @Superego No to najwyższy czas na zmiany w Twoim życiu
 3. @aloha Nie chodzi o to, że kłamiesz, ale niekoniecznie to co uważasz za prawdę, nią jest. I to się tyczy samooceny, Twojej znajomości kobiet i ich gierek. Ty mówisz jedno, a Twoja historia i fakty - drugie. Chłopaki to wyłapali i dlatego chcą Cię nakierować na właściwe tory, bo błądzisz. Żeby zacząć zmianę, najpierw trzeba się przyznać przed sobą do swoich porażek i błędnych przekonań. Żeby załapać o co chodzi, najpierw poczytaj trochę forum, zrozumiesz wtedy, że Twój cały pierwszy wpis jest źle ukierunkowany. Rozwijaj się i buduj dla siebie, nie dla kogoś. Co do zachowań kobiet, ich psychiki, gierek, relacji z nimi - przecież wszystko co Marek stworzył jest głównie o tym Masz forum, książki, audycje. Od tego bym zaczął, potem jak będziesz chciał to pójdziesz dalej w jakiś podryw itd.
 4. @Biodro - 1p - zbędny cytat @chudy.bolek.3891 - 1p - zbędny cytat
 5. @jaro670 Życie w samotności nie jest zdecydowanie dla każdego. Mało jest osób naturalnie do tego przysposobionych. Ostatnio na forum coś za dużo jest poglądów antykobiecych. Ja nie mam zamiaru na przykład na siłę odcinać się od związków. Jak będę miał taką potrzebę wewnętrzną i trafię laskę, która mi odpowiada to stworzę z nią stałą relację. I prawdopodobnie tak będzie, choć na razie tego nie czuję. Grunt to świadomie tym kierować, a nie uciekać.
 6. To zależy w co wierzysz. Od strony duchowej, warto. Od czysto materialnej, nie. Jeśli postępując w ten sposób rościsz sobie oczekiwania, że dostaniesz coś w zamian to się przeliczysz, zawiedziesz na ludziach i doprowadzisz do niefajnego stanu psychicznego. Z resztą jaka to uczciwość względem siebie, kiedy jesteś dobry tylko dla korzyści. Pomyśl tak - nie masz nic z tego, że jesteś uczciwy i dobry. Będziesz taki dalej? Jaki swój świat chcesz tworzyć? Wrażliwy nie oznacza, że jest się życiową cipą i daje się ruchać ze wszystkich stron. Nie należy tego w ten sposób kojarzyć. Możesz być wrażliwym gościem, ale jednocześnie nie dać sobie wejść na głowę. Ja na przykład jestem i za pewne zawsze będę, ale nie przeszkadza to w byciu stanowczym, asertywnym i niepodatnym na manipulacje. Dzięki wrażliwości właśnie można to szybciej dostrzec i zareagować. Wrażliwość to nie jest uległość. Jeśli jesteś z natury w zgodzie ze sobą pomocnym, dobrym człowiekiem to nie próbuj na siłę tego zmieniać. Ale naucz się mówić stanowcze NIE, kiedy ktoś chce Cię wykorzystać. Tu jest Twój problem. Dałeś sobie wejść na głowę. Nie zganiaj tego na swoją wrażliwość, dobroć itd. Po prostu brak Ci asertywności. Boisz się? Że Cię ktoś przestanie lubić jak odmówisz pomocy? A chuj z nim jeśli to manipulator. Nie musisz być przy tym agresywny. Ja lubię na przykład ludziom odmawiać z uśmiechem Ciekawe są reakcje.
 7. @Biodro Wg statystyk w Polsce, mediana samego stosunku to 5-6 min. Poniżej 2 min uznaje się za przedwcześnie. Ale jak Ci laska będzie chciała dojebać to po 15min też Ci powie, że za krótko. U Ciebie to zawsze wygląda mniej więcej tak samo? Ja nieraz pewnie zrobiłem lekko powyżej 1 minuty, a innymi razami po 30 min. Jest dużo rzeczy, które mają na to wpływ, nigdy się nie przejmowałem gdy zdarzało się za wcześnie.
 8. @aras Pecha nie ma. Tak się dzieje, gdy na czymś za bardzo nam zależy. W jednej z ostatnich audycji Marek o tym opowiadał. To ma zastosowanie za równo do ludzi, partnerki jak i wszelkich sytuacji życiowych.
 9. Nie mam ani siostry, ani córki, ale jeśli będę miał to dokładnie to samo jej powiem. Może w troche inny sposób, tłumacząc też inne rzeczy, ale sedno pozostanie. Troszke się chyba wzburzyłaś niepotrzebnie, że od razu poleciałaś z tą winą. Wy, kobiety od razu lubicie przypisywać czyja to wina. Ale zazwyczaj jest to bardziej złożone i nie można za cały ciąg zdarzeń obarczyć winą jedną osobę. Tak wiem, jest to wygodne, ale tak to nie działa. Ja też wyrażam tylko swoje zdanie i pewnie wiele osób się z nim nie zgadza, ale tutaj dzielimy się tylko opiniami i nie ma sensu robić z siebie ofiary, bo można by to zrobić w każdym temacie gdzie panują różne paradygmaty. Realistką? Czyli, że co? Piszesz samą prawdę, ale banda stulejarzy krąży w obłokach i nie przyznaje Ci racji? Przecież jest Rezerwat. Piszesz co chcesz i jeszcze banana nie dostałaś. To jak nie pozwalamy? Po prostu Twoje podejście jest konfrontowane z podejściem innych osób, a Ty się żalisz za to, że jesteś podważana, a nie głaskana po pleckach. Ajjj i tak nie dotrze Trudno. Tak czy siak, pozdrawiam.
 10. U mnie o dziwo nie było narzekania na stan zdrowia (2 babcie), ale za to było narzekanie na to, że ludzie narzekają Tak tylko słuchałem i się śmiałem w środku. To było takie komiczne, że nawet nie chciałem przerywać Później zaczął się temat, że teraz zacząłem mieszkać sam. Starszyzna patrzyła na mnie z takim politowaniem jakbym co najmniej na wojnę się szykował. "Jak to tak samemu" "Będzie Ci źle, smutno" "Znajdź sobie dziewczynę, będzie wam raźniej" "Jak to drogo samemu" Ale ludzie boją się samotności... A ja się tak cieszę Już mam dość oglądania się na kogoś.
 11. Czy masz 5,8 czy 10 to jeden chuj. Ważne, żeby kobita miała niższe niż Twoje. End of story. Gdy macie za mocno zbliżone lub samica ma wyższe, na każdym szczeblu bolączki takie same.
 12. Dla mnie nie ma żadnych wyjątków. Dzieje się to, co ma się wydarzyć. Jeśli jest komuś dane wychować niepełnosprawne dziecko lub po gwałcie, to nie będzie dobrym wyjściem jak je zabije. Ja nie wierzę w przypadki, skoro to dostajesz od swojego losu, to na to zasłużyłeś/aś i masz się z tym zmierzyć. Tyle. Pomijam już to, że lekarze nieraz się mylą co do stanu dziecka i wiele matek na pewno wyskrobało zdrowe dzieci.
 13. @Stulejman Wspaniały Moim zdaniem tablet to lipa :-P Póki tylko coś oglądasz, czytasz - ok, może to być w miarę wygodne. Ale jak Ci przyjdzie zrobić coś konkretnego, coś napisać, to Cię krew zaleje, jakie to niewygodne. Będziesz miał kolejny gadżet, którego nie będziesz używał. Myślę, że zdecydowanie lepiej wziąć jakiegokolwiek w miarę działającego netbooka 10 cali. Małe, poręczne, a nawet da się coś na nim zrobić. Uważam, że lepiej Ci się sprawdzi takie rozwiązanie. Pozdro :-)
 14. @Mnemonic Dokładnie, w nowszych autach tuning wygląda tak, że kupujesz Civica 1.4 i przerabiasz wygląd na Type R Mnie zawsze rozwalało jak "tunerzy" kombinują jak tu podnieść moc silnika, a jeżdzą na starych oponach... Sensowny tuning jak dla mnie, to odnowienie starej budy do stanu fabrycznego z usportowionym zawieszeniem, układem hamulcowym, wydechowym i mocnym silnikiem. Najlepiej jak jeden gostek niedaleko mnie - przerzucił co się dało z M3 e46 do klasycznej E30 Duże auto vs małe? Ja tam jeżdżę małym. Z prostego powodu, mniej pali i mniej mocy potrzebuje żeby dobrze jechać. Dodatkowo jest zwinne i łatwo się parkuje. A jak jebnę to jebnę, trudno. Jak jest mi dane się rozjebać to nie ma znaczenia jakim autem będę jechał. Będzie co ma być.
 15. @ktosek Przeczytaj regulamin, wstaw awatar i się przywitaj, bo polecą punkty.