Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Drizzt

Moderator
 • Zawartość

  713
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Drizzt w Rankingu w dniu 24 Luty

Drizzt posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

880 Świetna

O Drizzt

 • Tytuł
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1379 wyświetleń profilu
 1. @gornet - 1p - Post pod postem bez zgłoszenia.
 2. przywitanie

  Siema. @zuckerfrei to Ty masz fikcyjny? Olaboga, teraz już inaczej będzie mi się Ciebie czytać
 3. Siema. Wielu takich tu się znajdzie
 4. @Strażak Co za głupi argument. Oczywiście, że każdy może pisać co chce. Można nawet wulgarnie naubliżać innym użytkownikom i wstawić zdjęcie swojej gołej dupy. Ale trzeba też liczyć się z konsekwencjami. Tak samo wszyscy inni użytkownicy mogą wyrazić swoją opinię lub skrytykować. To żadna obrona dla tego konkretnego posta.
 5. No cóż widzimy tutaj egocentryzm w czystej postaci. Zaślepienie na jakiekolwiek bodźce z zewnątrz. Nie da się na dłuższą metę w taki sposób rozwinąć. @GluX zafiskowałeś się na nie przejmowaniu się opinią innych, ale nie oznacza to żeby w ogóle nie zwracać na nią uwagi. W ten sposób z czyichś opinii, poglądów, krytyki nie wyciągniesz żadnych wniosków, czyli nie nauczysz się nic. Bo jaki sens z Tobą dyskutować czy nawet rozmawiać skoro masz ze startu totalnie wyjebane na to co nie pochodzi od Gluxa?
 6. @Szkaradny Uważam za dobre posunięcie, że chcesz ograniczyć całkowicie. Na początku napisałeś, że nie chcesz nic robić na siłę itd. Ale jak widzisz czasem inaczej się nie da. To zadziała tak, że na początku będziesz się przez jakiś czas powstrzymywał "na siłę" co z czasem wejdzie w nawyk i stanie się naturalne I o to w tym chodzi. Niestety niektórzy mają większą tendencję do alkoholu niż inni, coś o tym wiem, ale musimy sobie zdać sprawę, że to forma ucieczki i słabości. Ktoś kiedyś na forum napisał, że prawdziwa męska energia to walka, powstrzymywanie się i odmawianie przyjemności w imię wyższego celu. To jest właśnie siła, aby walczyć z takimi naszymi słabościami. Podoba mi się to Skutkiem ubocznym zwalczania złych nawyków jest podwyższanie samooceny. Powodzenia kolego, sam też teraz jestem w trakcie swojej przysięgi, oby nam wyszło jak najlepiej! Hej.
 7. @MichaelLevitt Na początek polecam: Bądź mistrzem ukrytego ja i Szaman miejski Obie tego samego autora, dawno czytałem, ale z tego co pamiętam w fajny sposób opisują podstawy, główne założenia i jak korzystać.
 8. @Adams Wiem. Ważne, że sam wiem o co mi chodzi A konkretniej o kawalerski kumpla i byćmoże spontaniczne wyjście z bratem, które zdarza się raz na dwa miesiące. Napisalem to spontanicznie, hasłowo, ale mój baniak wie co ma zrobić. Dzięki!
 9. Czas na kolejny update. W międzyczasie wzięło w łeb trochę moich starych postanowień. Przede wszystkim poleciałem trochę z alko. Mieszkałem z ziomem, którego bardzo lubię, ale co tu dużo gadać, piło się. Teraz w końcu mieszkam sam, ogarnąłem jeszcze lepiej finanse, pracę i koniec już z wymówkami. Dzisiaj zorganizowałem sobie zajebiście ważne spotkanie, z samym sobą. Wymyty, ogolony, ogarnięty i ładnie ubrany przy ostatnim piwku postanowiłem, że podpiszę ze sobą pakt. Starter na zmianę nawyków. Nie będzie tak ostro jak ostatnio, tylko fundamentalne sprawy, które mocno chcę zmienić. I zmienię. Po ustalonym czasie, pomyślę co dalej. Tak to wygląda: Jeśli po tym czasie się tutaj nie odezwę z pozytywnym rezultatem, możecie mnie zgnoić jak burą sukę - nie dam za to warnów P.S. Proszę modów o nie łączenie postów Tyle.
 10. Hahaha. Tylko uważaj żebyś nie wyrobił sobie z tego nawyku Z NLP kotwica na dobre samopoczucie i pewność siebie - pierd Ale CZAD! Nawet pasuje, bo wyrzucasz z siebie (odczuwalnie) negatywne emocje, ale lepiej dla Ciebie żeby nie stały się one w pewnym momencie namacalne
 11. @Tomko - 1p - Zbędny cytat. @DissolvedAir - 1p - Zbędny cytat.
 12. @Waginator - 1p - Zbędny cytat. @jedenasciex2 - 1p - Tytuł tematu z małej litery. @Niespełniony - 1p - Tytuł tematu zaczęty od interpunkcji.
 13. Hej.
 14. Hej.
 15. Wreszcie pogoda pozwoliła pośmigać rowerkiem Wybrałem się w niedaleką okolicę, wzdłuż dzikich obszarów Wisły. Lajtowa przejażdżka ze 2-3 godz. na oślep, bezmyślna, gdzie koła poniosą. Trochę korzeni, przewalonych drzew, piachu i błotka. Mam chyba coś z loszki, bo czasem lubię się ujebać w błocie A tak naprawdę, lubię po prostu trudny teren, wymaga trochę więcej techniki. Warszawa nie taka zła, jest gdzie odpocząć od zgiełku. Wyspy na Wiśle. To po prawej, to nie jest drugi brzeg. Palec! Kwitnące topole miejscami wyglądały jak śnieg. Pozostałyści po wiosce cygańskiej? Z cyklu: Ja nie przejadę? Później napieprzało po twarzy I ciekawostka. Piaskarnia. W tym przypadku jest użytkowana jako plaża naturystów. Nie. Nie było na co popatrzeć. Fuj, prawie same dziadki z fujarami na wierzchu. Pozdro.