Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Drizzt

Moderator
 • Zawartość

  807
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Drizzt w Rankingu w dniu 22 Czerwiec

Drizzt posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1033 Świetna

O Drizzt

 • Tytuł
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1592 wyświetleń profilu
 1. @GluX Ze skrajności w skrajność. To, że ktoś próbuje pracować ze swoimi emocjami nie oznacza od razu, że jest w innych aspektach bierny. Masz bardzo zerojedynkowe podejście. Albo ktoś działa non toper albo siedzi na dupie, medytuje i szuka wymówek. Nie u każdego tak to działa. Czy jest możliwość totalnej kontroli nad emocjami? Nie wiem. Wątpię. Ale na pewno jest to w pewnym stopniu możliwe. Dzięki temu chociażby niektórzy są w stanie podejmować racjonalne, trzeźwe decyzje. Zamiast dać się ponieść emocjom potrafią powiedzieć stop, uspokoić się, ugasić nieco pożar. Niejednokrotnie tak miałem. A jak to funkcjonuje przy oobe to już w ogóle inna bajka, tam kontrola emocji to podstawa. Ale o tym nie ma sensu dyskutować, wiem, że masz inny zupełnie pogląd niż ja. Joł.
 2. @GluX Jeśli możesz w dowolnym momencie rozpalić i ugasić ogień. To nie jest właśnie kontrola?
 3. @marek76 Po pierwsze, chujowy pomysł. Po drugie, chujowy pomysł. Dlaczego? Bo to chujowy pomysł. Korzystaj z wiedzy o kobietach i spróbuj swoją loszkę przywrócić do pionu. Jak się nie uda, to pozbądź się jej i znajdź inną, która spełni Twoje oczekiwania. To nie jest tak, że żona kumpla to ta jedyna w swoim rodzaju, inna niż wszystkie. Nie ma takich. Ma poprostu takie wzorce, które wydaje Ci się, że Ci odpowiadają. Jest takich więcej. To raz. Dwa. Ja i moja była narzeczona byliśmy przez otoczenie odbierani tak jak ci Twoi znajomi. Super para. Ona zawsze uśmiechnięta. A jak było naprawdę? Często zupełne przeciwieństwo, do tego stopnia, że nie dałbym rady tak całe życie i grzecznie podziękowałem za współpracę. Posługując się cytatem: "Mylisz niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu." Niech Ci się nie wydaje, że jest tak jak ona opowiada i na jaką się kreuje. Nie masz pojęcia w co się pakujesz, a przy okazji zasiejesz kupę gnoju.
 4. Cześć.
 5. @marek76 WSTAW AWATAR, PRZYWITAJ SIĘ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU, PRZECZYTAJ REGULAMIN.
 6. Przecież nawet w NLP jest coś takiego jak kotwiczenie emocji. Tego da się nauczyć. Jest też wiele medytacji do kontrolowania emocji gdzie, podobnie jak w NLP, uczysz podświadomość odpowiedniego sygnału (w trakcie seansu), który potem wykorzystujesz w codziennym życiu gdy go potrzebujesz. Właściwie to kontrolowanie myśli też jest kontrolowaniem emocji. W zależności o czym myślisz/wspominasz wywołujesz określoną emocję. @Babinicz Co do sytuacji z pierwszego postu. To są nawyki. Koleżanka wie podświadomie jak rozmawiać z siostrą/mamą żeby osiągnąć zamierzony efekt. Robiła to całe życie, jest to dla niej naturalne.
 7. A chociażby takie: Do tego zapewnia Ci pełną gamę emocji, dobry i miły, ale czasem lekki skurwysynek. To się podoba podświadomości. Poza tym, chcąc niechcąc różnicą zarobków podwyższasz mniemanie o sobie. Masz jakieś tam haki z przeszłości przez co czujesz, że masz swego rodzaju kontrolę nad nim i jest Ci coś winien za te występki. Poczucie władzy, kontroli i zarazem usprawiedliwienie jeśli Ty coś odwalisz. Ty masz całą listę jego minusów, więc jeśli Tobie coś się zdarzy od czasu do czasu to i tak ma niewielkie znaczenie, prawda? Czujesz się przy nim niemal jak święta. On tyle odwalał (wg Ciebie), a Ty jesteś tylko spóźnialska. Można by tak wymieniać, ale już mi się nie chcę. Naprawdę sporo już zostało napisane, poczytaj sobie to kilka razy na spokojnie. Chociaż i tak nie za bardzo wierzę w to, że coś z tego wyciągniesz. Ale czy to mnie w ogóle obchodzi? Przynajmniej temat zostanie innym do poczytania. Dla mnie za dużo. Jeśli ktoś jest troszkę ogarnięty i ma w miarę warunki, to przecież może mieć młodszą. Więc czemu nie? Jeszcze taki mały OT. Zauważam taką różnicę między tamatami kobiet i mężczyzn. My szukamy pomocy w tym jak zmienić swoją sytuację poprzez siebie. Chłopy też się często wybielają, ale jednak z reguły oczekują rad, które sami mogą wprowadzić w swoje życie. Natomiast laski, ględzą tylko o tym jak zmienić swojego partnera. Jak tylko ktoś wyjdzie z inicjatywą pracy nad sobą, a nie inną osobą, napotyka wielki mur. O jejku jejku jaka ja jestem święta, niewinna i zajebista
 8. @Selqet Łazariew. O tym akurat wspominał chyba nawet w jednym z filmów na youtube. Są dwa takie dłuższe, nie pamiętam który, ale wszystko warto obejrzeć. @samiczka Wspaniałe małżeństwo, wielka miłość po grób? Jak można kochać kogoś, kto stale przepierdala, kłamie i robi w chuja? Przestań ściemniać. To nie miłość, tylko określone korzyści, w tym przypadku emocjonalne. Ale piesio jest nieposłuszny, stąd temat. Może możesz, a może nie możesz. Może nie jesteś zbyt atrakcyjna, 30 lat to już sporo, boisz się odejść. Teraz to już nawyk. Nie przestanie.
 9. Przecież to jest schemat schematów Kobitka spotyka chama, który trochę sponiewiera, nie da się wziąć pod pantofel, generuje emocje i hormony uderzają do główki i między nogi. W dodatku ma kasę. Yeah! Super, biorę go! Po pewnym czasie, jednak zaczyna przeszkadzać jego chamskie zachowanie. I co wtedy? Ja go ułożę. Naprawię mojego misia. Takie coś potrafi trwać w nieskończoność. Rośnie samoocena, jest własna dobra kasa. Tak! Teraz mam przewagę, ja go poniżę, zmanipuluje, pokażę kto tu rządzi i mój miś w końcu będzie taki jak chcę. Odetnę od znajomych, będę kontrolować telefon i szantażować wydarzeniami sprzed 10 lat, bo ja mam taką dobrą pamięć, że potrafię wytknąć wszystko. Standard - każda to ma. A jak fajnie piszesz o swoich wadach Każda z nich jest elgenacko usprawiedliwiona, więc jakby ich nie było. @samiczka przychodzi tu aby poznać nowe sposoby manipulacji, które pozwolą zmienić pod siebie jej fagasa. Ale wiesz co będzie jak Ci się to uda? Zbrzydnie Ci doszczętnie i stracisz do niego szacunek. Koniec z emocjonalnym roolercoasterem. Tak czy siak, Wasz związek się rozpadnie albo będzie taką mini patologią ciągnącą się w nieskończoność. Chcesz kogoś zmienić, to go wymień na inną osobę. Manipulacjami nic pozytywnego nie stworzysz. Ale po chuj ja to piszę, tak to się przecież skończy. Ehh. Tak jeszcze z ezoterycznego punktu widzenia. Często kobietom potrzeba trochę upodlenia w życiu, aby nie stać się totalnie zepsutą. Właśnie dlatego trafiłaś i wybrałaś tego chłopa. Nie poszybuj teraz w drugą stronę, bo wszystko wyjdzie na marne i dalej będziesz poniżana, być może przez kogoś innego. Wiem, że to trudne dla kobiety, która jeszcze nie jest bardzo stara i sama na siebie dobrze zarabia - ale postaraj się zachować pokorę.
 10. W ogóle cała ta babranina w podryw to o kant dupy potłuc. Wróćmy do prawdziwej instynktownej męskości. Za włosy i do chaty
 11. Mam zbyt mały rozumek, żeby być w stanie pojmować obiektywnie. Z resztą każdy ma swój bazujący na swoich indywidualnych doświadczeniach przez co nikt nie jest w stanie być tak naprawdę obiektywny. Aby to przynajmniej teoretycznie mogło istnieć, musiałby to być umysł zbiorowy, który zespoli do KUPY wszystkie inne, subiektywne I bardzo dobrze! Chyba taka jest właśnie wizja Założyciela, aby ta społeczność miała jakiś wspólny korzeń, zbudowany na podstawie (mniej - więcej) wspólnego sposobu pojmowania relacji damsko-męskich. Hmm, nie zauważyłem. Chyba, że chodzi Ci o karmienie trolli. To faktycznie staramy się ukracać
 12. @Pawel1978 @lola123 Przecież większa część tego forum z moderacją na czele to sfrustrowani, niedojrzali, skrzywdzeni przez kobiety dzieciaki z pryszczami na czole, bez pracy i perspektyw. Nie mamy co robić więc całymi dniami przesiadujemy w internecie, na forum i wylewamy żale, bo nie mamy najmniejszej szansy zaruchać i tutaj sobie to racjonalizujemy. A no i oczywiście mieszkamy z rodzicami i nie mamy kasy. Takie biedaki cebulaki, w dodatku prawiczki, laski widujemy tylko w formacie .jpg. Nie warto w tym uczestniczyć. Naprawdę. (Zrobiłem to za Was, w końcu i tak by padło) Nara
 13. Co do samego tematu: Póki chłop o babach będzie myślał, póki fallusa w spodniach nosi. Taaa. To, że niektórzy są wierni tylko jednej kobiecie, to wynik ich własnej moralności, lojalności, przez co są w stanie ograniczyć stosunki z innymi kobietami. Myślisz, że o nich nie myślą? Jasne, że tak. Tyle, że są w stanie sobie tego odmówić, tak jak Ty odmawiasz np. ciastek. Chętnie byś takie wciągnął, masz ochotę, ale w imię wyższego celu - nie zjesz. Czy tak chcesz i czy to jest dla Ciebie, to już sam sobie zadaj to pytanie.
 14. Adobe ciągnie głównie z ramu. Najlepsza opcja żeby przyspieszyc kompa to ram i dysk ssd nawet kosztem grafiki i procka. 16gb ramu koniecznie. Najmniejsza wagę przywiązuj do grafiki, ta jest głównie potrzebna do gier i 3d.