Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Drizzt

Moderator
 • Zawartość

  1097
 • Donations

  150,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana Drizzt w Rankingu w dniu 26 Lipiec

Drizzt posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

1578 Świetna

O Drizzt

 • Tytuł
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2821 wyświetleń profilu
 1. Najlepsze książki o biznesie.

  Biznes w kraju dziadów - K. Cebulski
 2. Jaką "swoją"?? Jak już to byłą. Uważaj żebyś tak przy innej nie przyjebał Zacznij się zachowywać jakby jej nie było. Za dużo o niej myślisz. Skumaj, że to już przeszłość, koniec. Wspominaj tak jak czasy w przedszkolu. Dwa miesiące to mało. Ale niech Ci nie przyjdzie do głowy wznawianie kontaktu, bo będzie tylko gorzej. Jeszcze trochę czasu potrzebujesz i wtedy skumasz ocb i jak dobrze Ci tu chłopaki doradzają. Czy będziesz bzykał kolejne czy nie, ma niewielkie znaczenie moim zdaniem. Musisz nauczyć się, że tej osoby nie ma i nie będzie w Twoim życiu. Potrzebujesz jeszcze czasu, nie przeskoczysz tego.
 3. Jak ktoś potrzebuje wsparcia z zewnątrz to jeszcze długa droga przed nim. To trzeba mieć samemu w sobie. Inaczej życie będzie zależne od innych, a tego chyba nikt nie chce. Ja teraz wymagam raczej nieprzeszkadzania niż wsparcia. Jak kobieta wstaje wcześniej żeby mi przygotować jedzonko do pracy albo czeka z obiadem, to jest to. Słodkie pierdzenie to tylko słodkie pierdzenie. Dla mnie nie znaczy zbyt wiele. Raczej dąże do tego, aby mieć samemu wysoką motywację i wiarę. Cieszyć się razem z sukcesów i zamknąć twarz przy porażkach - jasne, to jest spoko. Ale ogólnie licz na siebie.
 4. Dwie nowe książki?

  @Stulejman Wspaniały A kurier? Odebrał by Ci prosto z chaty. Inpost i pocztę pl bym odpuścił. Mi teraz priorytet szedł 2 tygodnie! Natomiast Inpost nie bierze nawet podpisu przy odebraniu, więc jest ryzyko, że zostawią paczkę chuj wie gdzie. Zdarza się, że zostawiają w krzakach, u sąsiada, u ochroniarza itd... Porażka. Tylko kurier.
 5. Żegnam forum.

  @zuckerfrei Moderatorzy są na pokładzie Skoro wątek jest jeszcze otwarty, znaczy że celowo go zostawiamy póki co. Przyjdzie czas.
 6. Żegnam forum.

  Chyba nie rozumiecie do końca. Analogicznie: Organizujecie przyjęcie. Koleś, który powinien wam być wdzięczny za niedgysiejszą pomoc, szydzi w twarz i wyśmiewa z waszego potknięcia i związanych z tym dolegliwości. Dołącza się do niego kilku ziomków. I tak sobie razem ryją wam w twarz. Co robicie? Bo ja bym ich wywalił za drzwi. Minimum. Ja wiem, to niby tylko kliknięcie itd. Ale na pewno nieprzypadkowe. Świadomie przyłączacie się do pewnej opinii, więc przyjmijcie konsekwencje. Tyle.
 7. Żegnam forum.

  @Michaił Bułhakow Jak już się coś zjadło, to nie da się tego "odjeść". Bardzo logiczna rada Czy jak zapytam jak postąpić w danej sytuacji, to dostanę odpowiedź - trzeba było do niej nie dopuścić? Genialne.
 8. Żegnam forum.

  Rzygam już tymi tekstami, że poziom forum spada. Zakrawa to tekstami Sławka, który ciągle żyje w przekonaniu, że forum upada Spójrzcie na wyniki w wyszukiwarce google jak upadamy Że niby jest gorzej, bo odeszło kilka osób? Z czego częściowo trolle/hejterzy? To coś wam powiem. Od tamtej pory przybyło kilkaset nowych osób. I dałbym sobie rękę uciąć, że w tym momencie jest o wiele więcej wartościowych ludzi niż za tych mistycznych, dawnych, złotych czasów. Dlaczego? Statystyka jest nieubłagana. To już nie jest takie niszowe forum jak na początku i liczba uczestników jest nieporównywalna. Wiadomo, przybywają różni ludzie. Ale chyba każdy ma na tyle rozumu w bani, żeby wybierać co mu pasuje.
 9. @Bonzo Skończ to "mierzenie się na chuje". Co jest męskie, a co nie. Co trzeba zrobić, co nie. Nikt nic nie musi i nie ma sensu tutaj czegokolwiek udowadniać. Jeśli ktoś się zagalopował i zdał sobie dość późno sprawę, że popełni wielki błąd, to choćby w ostatnim momencie warto się wycofać. Świadome działanie wbrew sobie to głupota, a nie męstwo. W imię czego? Żeby sobie udowodnić, że nie jest się pizdą? "Bo jak zaczynam to muszę skończyć"? Nic nie muszę. Nazywaj to jak chcesz. Ale na siłę trzymanie się "męskich" zasad to idiotyzm i oszukiwanie siebie. Nie ma w tym nic chwalebnego. Męska postawa to bycie sobą i nie wstydzenie się tego. A nie jakaś sztuczna pokazówka.
 10. @Kamil, - 2p - Brak przywitania, awatara, znajomości regulaminu, ściana tekstu.
 11. @Tornado - 2p - http://braciasamcy.pl/index.php?/announcement/14-skargi-i-zażalenia/
 12. @ORPIL3 - 3p - Obrażanie innego użytkownika. @Magnolia - 1p - Brak polskich znaków, początek zdania z małej litery. @Łapinski - 1p - Wulgrane zachowanie. @Tornado - 1p - Czerwony kolor czcionki. @Animavilis - 1p - Czerwony kolor czcionki.
 13. Stawiam, że przyszła była na kolanach prosząc o szansę, ułaskawienie itd. Dostał zajebisty seks i się głupi zgodził wrócić do starego szamba. W bardziej ekstremalnej wersji, ciągle pukał inną/inne, aż któraś zaszła w ciążę.
 14. @machu - 3p - Brak awatara. Brak przywitania. Brak znajomości regulaminu.
 15. @wojtdh - 1p - Post pod postem. Brak zgłoszenia. @lupusrex - 1p - Temat z małem litery.
×