Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Rnext

Moderator
 • Zawartość

  1183
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Rnext wygrał w dniu 3 Styczeń

Rnext posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1980 Świetna

O Rnext

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Las Sosnas

Ostatnie wizyty

1136 wyświetleń profilu
 1. @Tomko, po prostu dziś nic co nie podlizuje się kobietom, po prostu się nie sprzeda. Ot, taki nowy trend ekonomiczny.
 2. Kobieta gada, gada i gada. "Waha się", bo nie ma pewności co do Twoich reakcji i skali posiadanej władzy/przewagi/kontroli. Przekaz który narządem mowy wysyła to nie jest informacja tylko manipulacja o pozorach informacji. Ulegasz jej lub nie. Jeśli ulegasz, w jej głowie tworzysz obraz "miękkiej fai" a i samemu sobie nie wyświadczasz przysługi. Czego chcesz? Jak chcesz żyć?
 3. Bogaty mąż. Chyba jesteś po prostu stworzona do tej roli. Trzepnęło? Miało.
 4. @Grzenio, spoko, może to się uda zorganizować, dzięki za zaproszenie, a tak czy siak chcemy się wybrać do Loro Parque. Obgadamy na dniach f2f.
 5. @Grzenio, ktoś Ci napisał po prostu zajebisty biznesplan, oderwany od realiów i na odpierdol. Tak to jest jak babie coś dasz do przeanalizowania. No sorry, ale sam (już) wiesz. A "Prosiak" spoko.
 6. No jest to właśnie taki kawałek wielowymiarowego kina, na który można patrzeć z różnych perspektyw i oddzielnie "brać pod lupę" każdy aspekt. Skręcony prosto, zdjęcia mimo to (mnie) urzekają. Bohater być może jest nieco przerysowany, jednak absolutnie wiarygodny. Żyje jedną nogą poza schematem a drugą w matrixie po samą pachwinę (i jak tu sprawnie się poruszać?). Świetnie wpasowuje się w tematykę którą tu poruszamy a i być może wielu forumowiczów gdy tu trafiło, podobnie jak Fusi w scenie finałowej - "wsiadło do samolotu". Fusi uśmiechnął się (chyba) jeden jedyny raz, właśnie wtedy.
 7. Obejrzyjcie. A gdy to zrobicie, zapraszam do dyskusji. Przy okazji - naprawdę niezłe zdjęcia. http://www.filmweb.pl/film/Fúsi-2015-712488
 8. @SLV, mamy kamery w telefonach. Odpierdolimy szopkę specjalnie dla Ciebie
 9. Hahahahaa, @HORACIOU5, przypomniałeś mi jeden z ich lepszych IMO numerów p.s. Taniec od 2:23 nigdy mi się nie udał a marzę o takich stulejarskich ruchach
 10. Temat został już na forum poruszony dużo wcześniej. Zamykam.
 11. @Adolf, fajne światełko na foto! Ja tam mam taki ryj, że mogę robić za windykatora należności jak by ktoś nie chciał DOBROWOLNIE wpłacać datków na forum
 12. Ja nie wiem czy oni byliby w stanie w realu się tak zorganizować. U nich ile osób tyle frakcji, z czego każda tak naprawdę chce okantować pozostałych i nakarmić własne ego, psychozę, konto... czy co tam każdemu potrzebne.
 13. Żadna "baba" swojego babstwa raczej nie przeskoczy, a już najmniej prawdopodobne że w tzw "dzisiejszych czasach". Córek nie mam (synów też) ale obrodziło po rodzinie w dziewczyny i z kilkoma mam(y) niezły kontakt. Bywają u nas na "wakacjach" i ogólnie jakiś tam bieżący udział w ich dorastaniu mam. Szybciej do czegoś mi/nam (bo wujcio ekscentryk i ma szalone teorie) się przyznają niż rodzicom. Zresztą ogólnie przed rodzicami pielęgnują raczej własny wizerunek pod pozorami szczerości (czyli przekazują tylko część "niewygodnej" prawdy, sporo jednak ukrywając), lub w zależności od wieku - walczą ze sposobem radzenia sobie z codziennością przez rodziców, często ich negując. W każdym razie, ich rodzice nie są w stanie sprawnie w wielu przypadkach reagować, bo są przekonani (no, prawie, bo może tylko nie dopuszczają do świadomości) o pełnej wiedzy na ich temat a tak nie jest. @Epsilon, za daleko popłynęłaś. Jeśli miało być "śmieszkowo", to nie było, albo nie rozumiem Twojego "poczucia humoru".
 14. Qrde, wegańskie porno Ale ktoś miał pomysł. http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201610/1484005227_Revkif.mp4
 15. @Artem, ściślej mówiąc było to przeciągnięcie się przez niego z takim "sapnięciem" typowym dla tej czynności + wspomniany efekt w trakcie. Nie wiem co głośniejsze. W sumie miliśmy już trochę w czubach, więc poluzowanie obyczajowości murowane Te to były akurat lokalne gold-diggerki. Ale zasadniczo kręci się wokół takich miejsc mnóstwo lasek z EU wschodniej i trochę Włoszek i Niemek. Azjatek za dużo nie zarejestrowałem. Tyle że ja na Azjatki to trochę ślepy jestem. Jako ciekawostkę powiem, że ta co tańczyła dla mnie na nabrzeżu, widziała że nie jestem sam tylko z Blondi, bo sobie razem wcinaliśmy kolację. Nie wiem po co wciąż powtarzała "I love Egypt". Może wzięła mnie za jakiegoś kapłana - ogolony na zerówkę, osmalony słońcem Jakoś jej nie przeszkadzało że jest już laska na pokładzie. C'est la vie.