Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rnext

Starszy Moderator
 • Zawartość

  2029
 • Donations

  30,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

Ostatnia wygrana Rnext w Rankingu w dniu 13 Wrzesień

Rnext posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

3945 Świetna

1 obserwujący

O Rnext

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Las Sosnas

Ostatnie wizyty

2908 wyświetleń profilu
 1. Pytanie odnośnie zagospodarowania pieniędzy.

  @Biskup po marketingu w Cz. czy Ty nie masz nic innego do powiedzenia w żadnym wątku? W takim razie skorzystaj z prawa do milczenia.
 2. Hm, jakoś nie potrzebuję się nad tym zastanawiać.
 3. @Assasyn no niestety można było. Ale jakże inaczej, skoro nikt inny tylko przedstawiciel wyjątkowego narodu, sam Churchill mawiał że "historię piszą zwycięzcy". Czyli przegranym pozostaje tylko prawda, która jest dla zwycięzców jak goła dupa - nie wypada jej nawet publicznie pokazywać.
 4. Zdjęli skurczybyki ankietę. Koment przytomnej userki: So Telegraph- what`s your problem? That it`s Polish pilot who wins? That he`s from Poland??? Do you think people are blind? That we should believe that it`s "just" technical problem with voting? No away, Britain had problems in its history with honoring those great guys and you do the same right now.. Shame on you!!! i też ciekawostka innej Ann Kowalski 22 Sep 2017 10:53PM Hmmm... Some comments were deleted. Espacially that includnig film made by IPN about polish history. https://m.youtube.com/watch?v=pKt_ceflTcY
 5. Rozszerzenie granic obrony koniecznej

  O ile pamiętam, głównie raczej chodzi o to, żeby np. doprowadzony postrzałem do inwalidztwa bandzior nie był w stanie zaskarżyć o odszkodowanie. Dlatego mają strzelać żeby zabić a nie ranić. Ale może coś źle pamiętam.
 6. Dorzucę w temacie (p. Kornicki pojawia się już w 2:06):
 7. Osobiście nie przepadam za tego typu figurami z zestawieniem podsuniętej alternatywy, bo lepiej jest mieć długie i pełne.
 8. Dzień Dobry

  Siema. Zaraz, zaraz - jakiej znów niedoli?
 9. Rozszerzenie granic obrony koniecznej

  Wiesz, można też spojrzeć na to z drugiej strony - osiedlono Żydów na ziemiach euro-tubylców, żeby zapewnić tubylcom zaplecze, na którym mogliby wyładować frustracje i mordercze zapędy. Na miejscu "uchodźców" w tym świetle, zaczął bym się bać.
 10. Rozszerzenie granic obrony koniecznej

  @Assasyn nieźle mamy wyszkolonych żołnierzy a kiepsko policjantów
 11. Rozszerzenie granic obrony koniecznej

  Ależ ten cwaniak specjalnie napadał na mnie idąc tyłem! Joke A teraz poważniej - złodziej/napastnik będzie musiał wprowadzić dodatkowy element wysokiego ryzyka do swoich kalkulacji. Obecnie ma państwową niemal gwarancję bezbronności ofiary i jej ograniczonych faktycznie możliwości obrony jakiegokolwiek "dobra chronionego prawem". Mnie bardziej chodzi o zniechęcająco-odstraszający aspekt, czyli de facto jakaś forma rozszerzenia prewencji. Zwał jak zwał. Nie muszę nikogo zabijać a wręcz wolałbym nie. Wystarczy:
 12. Rozszerzenie granic obrony koniecznej

  No jest to ewidentny wytrych, aczkolwiek intencje ustawodawcy wydają się klarowne.
 13. "Rząd przyjął we wtorek projekt rozszerzający granice obrony koniecznej przy odpieraniu napaści na mieszkanie, dom, lokal czy ogrodzony teren." http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1072115,rzad-przyjal-projekt-rozszerzenia-granic-obrony-koniecznej.html Czas już był najwyższy. Oczywiście czas i praktyka pokaże.
×