Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Rnext

Moderator
 • Zawartość

  1261
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Rnext wygrał w dniu 18 Styczeń

Rnext posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2187 Świetna

O Rnext

 • Tytuł
  Chorąży
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Las Sosnas

Ostatnie wizyty

1311 wyświetleń profilu
 1. No a mi właśnie dziś rano ekspres odmówił współpracy. Pieprzona Jura. Taka niby zaje...dobra. Chyba nagram filmik jak leci z okna. Albo sprzedam sucz na organy.
 2. A co robisz żeby sobie zbudować samoocenę i szerzej rozumianą autonomię? Tak z ciekawości pytam. I swoją drogą, myślę że każdego z nas "trzepało" podobnie kiedyś w tego typu sytuacjo-relacjach.
 3. Co do navi to sam używam apki Yanosik'a. Jest przy tym bieżące info o wypadkach, łapankach i radarach. Co więcej userzy mogą zgłaszać zdarzenia drogowe. Mnie bardzo pasuje, choć ja w sumie mało jeżdżę. W kwestii antywira, oficjalnie iOS'owi nic nie grozi. Apple pousuwało (ponoć, bo nie sprawdzam nawet) z AppStore aplikacje "antywirusowe" argumentując że powodują mylne wyobrażenie jakoby iOS nie był bezpieczny. Moja przygoda z iOS to ładnych parę lat - raczej nigdy nie złapałem żadnego syfa ani moje nagie fotki do sieci nie wyciekły
 4. @Długowłosy za 200k $ to faktycznie mogłaby producentka(!) nafaszerować takiego przynajmniej 180k $ w drobnych nominałach Ale sperma skiśnie @Selqet rozwiń PLS. @Eleanor no ale jak to się ma do sexu dla pań na wyciągnięcie ręki? Wymagania tak kosmiczne, że tylko gumowy Ken podoła? Przecież to paradoksalne.
 5. Tylko wówczas skąd wytrzasnąć powód do transferu kasy w kierunku "samotnych matek" (tak w ramach tyranii opresyjnego patriarchatu). Dziecko i jego "utrzymanie" jest przecież doskonałym przedmiotem przetargu argumentem. Może dobrym powodem byłoby "bo ona cierpi z tęsknoty za mężem i dzieckiem" co jest pretekstem do otarcia łez za pomocą pliku banknotów w roli chusteczek.
 6. Drogie (bo kosztowne ) Panie, dziś koleżanka znająca moje płytkie i stulejarsko-nazimizoginistyczne nastawienie skrzywdzonego i niedojrzałego Piotrusia Pana, podesłała mi takiego oto linka: http://www.pudelek.pl/artykul/105691/hit_sieci_meska_lalka_erotyczna_z_dwoma_penisami_foto_s/foto_1?src01=6a4c8&src02=facebook_pudelek# Skorzystacie z oferty czy nie, ale ciekaw jestem, o ile stać Was na szczerość, co o tym sądzicie... Może być w szerszym kontekście. Paru rzeczy taki nie zrobi (śmieci, pranie, nie obroni przed bandziorem, na koncert nie pójdzie, na Majorkę nie zabierze itd.) i czy to w ogóle potrzebne, skoro kobiety mogą mieć sex na "kiwnięcie palcem". Więc co? Dla pasztetów? Takie też mogą przecież. O co tu chodzi Waszym zdaniem?
 7. Jeśli sam nie doświadczyłeś, to na pewno słyszałeś mnóstwo historii w których kobieta upojona wieczornym towarzystwem swojego "ukochanego" szepcze mu czułości do ucha, zapewnia o wielkim uczuciu i zaklina że to już na zawsze a dwa dni później nie chce go znać. Dwa tygodnie haju mieszczą się w okresie "do dwóch lat" również. Ponadto, inne impulsy emocjonalne mogą zagrać. Jeden - nagłe obrzydzenie do partnera lub inny, pochodzący od "lepszego" samca i mogą ją ze "starego" haju wyrwać, czy przekierować haj na nowego. Wtedy usłyszymy "nie wiem co się ze mną stało", "to było jak przeznaczenie" itp. Nigdzie nie jest tu złamana ani zasada działania haju, ani hipergamiczność. Masz na myśli, ogarnąć najlepszego możliwie faceta, który będzie na nią łożył, zabawiał, organizował (sporo emocji) a pomagać będzie jeszcze wianuszek orbiterów i przypadkowych służących - czy co innego? Wkurz kobietę odmiennymi poglądami wypowiadanymi stanowczo i ze spokojem, to się dowiesz czy jest emocjonalna. Możesz też spróbować z "wydaje mi się że trochę przytyłaś". Reakcja będzie adekwatna do prognozowanej Twojej przydatności do jej celów. Jeśli koszty wyrzucenia Cię z orbity będą dla niej pomijalne, dostaniesz atak furii, focha czy co tam ma w repertuarze. Jeśli jednak się opłacasz, reakcja będzie stonowana. Jak mawiam, faceci są pragmatyczni w biznesie a kobiety w relacjach. I to wcale nie oznacza, że są twarde jak beton, tylko świetnie zarządzają swoją emocjonalnością do praktycznych celów.
 8. W pierwszym odruchu, zanim wysłuchałem na myśl przyszła mi sprawa tych 65mld roszczeń o których od lat mówi i pisze choćby Michalkiewicz. Tylko wydaje mi się to nazbyt oczywiste. Więc teoretycznie Polska jest poddawana ciągłej presji międzynarodowej z tego powodu.
 9. Można by krótko skwitować ten temat, że najlepszym sposobem likwidacji przestępczości jest jej zalegalizowanie. Tym tropem poszła właśnie Szwecja, która staje się takim naszym forumowym "chłopcem do bicia", ale trudno się dziwić, skoro potrafią się tam dziać takie oto cuda: http://malydziennik.pl/masakra-szwedzki-sad-zaakceptowal-pedofilie-by-legalnie-byc-pedofilem-musisz-byc,2674.html Ten model ma szanse się przyjąć na doskonale użyźnionej ideologicznym obornikiem ziemi w całej UE. Ochoczo maszerują w tą stronę (a maszerować to oni potrafią jak mało kto!) również nasi "ukochani bracia" zza odry: https://ndie.pl/sad-berlinie-zalegalizowal-wspolzycie-13-latki-starszym-mezem/ Oczywiście wiemy, że "prorok" lubił się zabawić z małymi dziewczynkami a jedyną drogą do ich Boga jest naśladowanie Mahometa. Należało więc umocować religijnie usprawiedliwienie własnych perwersji. OK, prosty mechanizm. W sumie mógłbym rzec, niechaj sobie w swoim kompostowniku robią co chcą (choć serce mi się kraje gdy pomyślę o tych dzieciach), ale won mi ze sraniem w naszej piaskownicy. Przy czym "nasi politycy", mało że pomagają im w defekacji, to jeszcze dupę im podcierają. W UE niniejszym tworzone są podwaliny dla choćby legalizacji gwałtów czy terroryzmu, skoro to samo prawo jest inne dla każdego obywatela. Przecież zabijanie niewiernych jest również elementem religii, godnej jak się okazuje, poszanowania choćby w aspekcie pedofilii. Jakże niesprawiedliwe jest wybiórcze traktowanie elementów kultury i religii! Powinno się ją przyjmować w całości i naprawiać nasze ułomne i niedojrzałe prawo. - tato! tato! Wysadzili supermarket - sprawcy to muzułmanie? - tak tato - aaa, no to wszystko w porządku
 10. Przecież jeśli facet ogląda porno, to tylko w celu przygotowania się do gwałtu, co właściwie należy uznać za czyn awansem dokonany. Ścigane będzie z urzędu, jako że ofiary formalnie (na szczęście) nie ma. Partia Zjednoczonych Polskich Ruchawic (wcześniej PPS, Paczka Polskich Suk) jedynie może uprzejmie zezwolić takiemu przestępcy na przebywanie na wolności pod warunkiem skierowania na prace przymusowe jak np. zaspokajanie chuci pasztetów.
 11. Doczytałem do momentu, w którym pękłem ze śmiechu na wizję faceta "wiszącego" na bibliotekarce! Wiecie co, niech one to wszystko sobie tłumaczą jak chcą. Nie mamy tylu szpitali psychiatrycznych, więc lepiej że mają taką autoterapię.
 12. Tak mi wpadło do głowy lawirując dziś po chacie przy sprzątaniu. Wiecie jaka będzie nowa dyscyplina zimowych igrzysk w Hajfie? - Szalom Gigant
 13. @Subiektywny, to była IMO genialna, artystyczna rusznikarnia. Zainteresowanym tematem Le Page i nie tylko, polecam: https://pl.pinterest.com/FaureLePage/fauré-le-page-relics/