Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

El Camino

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Dobra

O El Camino

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

558 wyświetleń profilu
 1. Festiwal białorycerstwa na wykopie.

  No właśnie ! Tylko ,że to nie była jego matka ! A gdyby to była królowa Anglii albo Józef Piłsudski albo Curie Skłodowska To jest właśnie przykład anty logiki w tych nieadekwatnych gównianych porównaniach.
 2. Friendzone level expert.

  Przy czym ten filmik jest mocny( umiesczony na satyrycznym portalu) ale rozjebały mnie komentarze gdy ktoś powiedział że to najwyższy poziom frindzone - jest wyższy !!! hahahha
 3. Friendzone level expert.

  Całe życie się z tym borykałem ,,friendzone'' - i chuj z tym Ale to jest dobre
 4. Zniszczenie rasy białej

  ,,...nigdy nie uwierzę, że grupa ludzi była by w stanie stworzyć rząd światowy bez żadnych konfliktów, kłótni, walk interesów...'' Owe konflikty to wszystkie te walki o wpływy za pomocą wojen mocarstw, ścierających się ideologii/ religii wymyślanych po to ażeby ugrać jak najwięcej na tej szachownicy. To tak jakby porównać polityków jednej partii którzy wewnętrznie żrą się na potęgę ale przyświeca im ten sam cel, i dla tego celu potrafią być zgodni.
 5. Afrykański korzeń snów

  @KevinMitnick Nie wiem jaki mam poziom test. to ,że go potrzebuję napisałem bardziej to w formie żartu. Ale masz rację tribulus to legenda.
 6. Afrykański korzeń snów

  Dalej o snach. Szkoda że ja zająłem się tym wątkiem bo wolałbym czerpać już od kogoś z doświadczenia i wiedzy. Mi się nie powiodło w sensie, którego się spodziewałem lecz powtórzę swą wcześniejszą wypowiedź - wszystko trzeba zacząć od ,,głowy''. Próbowałem szałwi - efekty żadne, bo w żaden sposób się psychicznie nie przygotowałem . Typu:zapodam to ma być ! ale chuja było,chuja się wydarzyło - roszczeniówka zwykła Także nie szukajcie sposobu w specyfikach a w sobie taka moja rada
 7. Spotkanie z divą - reakcja stresowa

  Czytaj to forum ... czytaj o podświadomości, widocznie nie jest to Ci już potrzebne (w tym momencie)
 8. Afrykański korzeń snów

  Ubulawu ma w składzie też ,,african dreem rooth'' . Lecz z tego co wywnioskowałem z relacji poszukiwaczy LD wszystkie te specyfiki są jakby to porównać (do np. sportu) tylko odżywkami, wspomagaczami. Najważniejsze jest przygotowanie mentalne, czyli jak @Gordon Freeman napisałeś dzienniki snów, podejście. Kontrola własnych myśli na jawie, daje wstęp do kontroli snów. Gdyż nie ma żadnych eliksirów snów, młodości, miłości i czarów. Wszystko zaczyna się od głowy, po to mamy głowę.
 9. Niewyspanie - co robić?

  @GluX W jaki sposób przyjmować ashwagande ? Gdyż do zakupienia jest w formie suszu korzeni i ekstraktu - który lepszy ?
 10. Bełkot motywacyjny

 11. Na wizytówkę

  Nie zadzwoni lecz napisze i będzie to dłuższy okres czasu niż się zdaje- wtorek popołudniu i na zewnątrz będzie jeszcze widno.
 12. No fap

  Z ,,tym'' to jak z alkoholem, lampka wina do obiadu to samo zdrowie , ale 0,5 l z rana na każde dobre rozpoczęcie dnia niekoniecznie. Gdy chlejesz za młodu dość długo nie dostrzegasz uszczerbku na zdrowiu, po latach nachodzą Cię dziwne dolegliwości, najpierw wypierasz ten fakt jak każdy uzależnieniec, szukasz usprawiedliwień : ,,ja wcale nie tak dużo'' ... ,, ja to kontroluje''... ,,to tylko tak dla sportu'' ... ,,a co tam-wolno mi przecież i tak nie mam tego w nadmiarze, to zasłużyłem w końcu'' . Aż w końcu się w tym zatracasz nie zauważając tego. W końcu nasz umysł ma niesamowite zdolności przystosowawcze zwłaszcza do uzależnień. A czy laski to wyczuwają ??? hehehe ... no jasne @Karł @Doug Ale nie jest to ,,czuj'' taki jaki sobie wyobrażacie, jakiś 6 zmysł . To zwykłe przypuszczenia, obserwacje, dywagacje, dedukcje na wasz temat. Pod tym względem laski to nie są tępe dzidy. Przypomnijcie sobie jak kiedyś @Pikaczu grał z wami w takie różne gry gdzie opisywaliście cechy charakteru laski na podstawie zdjęcia lub też opisywanych scenek z zachowań owych lasek. Niektórzy potrafili odgadnąć z bardzo dużą dokładnością. Pamiętam że bardzo dobry był w tym niejaki rumcajs. Popatrzcie jak sami oceniacie ludzi: ,, o ten to chuj i burak''ten pewnie dużo rucha, a ten wogóle bo frajer, ten to pewnie potrafi dać w ryja, a tego to nawet nie chce znać, ten to ma gadane, a ten jakiś taki niedojebany, ten pewnie bogaty. I dosyć często się to sprawdza Ten mechanizm działa tak, i nie są to żadne czary. Ktoś przewalony ma niższe libido, inny zapach * mniejsza pewność siebie która to wychodzi z psychki i poczucia winy, jest nietowarzyski, nie umie zagadać, jest speszony, zgarbiony, zawstydzony, i ma... zaburzone postrzeganie * o czym napiszę później - no to już się można domyślać gość se nie radzi a więc musi sobie radzić w inny sposób ( tajny sposób ) Bo gdy nawet jest pokrakiem pryszczatym i suchym a jest pewny siebie przebojowy itp to rodzi się myśl: o a ten może jednak jakoś daje sobie z tym rady . *zapach - świadomie poczujesz pierda dopiero jak się zbliżysz, a podświadomie twoje zmysły rejestrują o wiele więcej, analogicznie jak wzrok, człowiek rejestruje ok 30 klatek na sekundę świadomie, a o wiele więcej podświadomie - stąd tzw przekaz podprogowy. * zaburzone postrzeganie czyli zmiany w mózgu podobne do ćpuna jednak nie będę pisał tylko dal ciekawych https://www.youtube.com/watch?v=btEZC--CSZs @Drizzt tu jest uzasadnienie twego pytania I tak jak mówię to jest tak jak z alkoholem,nie ma co demonizować tego i przpisywać mega destrukcyjnych właściwości. piwko czasami imprezka wódeczka nie zaszkodzi, ale trzeba mieć choć trochę obiektywną świadomość minusów.
 13. Co się ze mną dzieje?

  @Assasyn i @Aumakua wczoraj były te zamachy w Nicei , w nocy ok 22.30. Później obudziliście się w stanie lękowym ....
 14. Anulowanie przysięgi - zdecydujcie.

  @Aumakua A myślę sobie: nie łam. Wiesz dlaczego? Bo ja łamałem takie rzeczy zawsze i pewnie też bym złamał. Niby latało mi to koło chuja ale przez to nigdy nie poczułem się sam przed sobą spójnie i rzetelnie.
×