Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Eleanor

Nadzorczyni
 • Zawartość

  834
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana Eleanor w Rankingu w dniu 12 Kwiecień 2015

Eleanor posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

371 Świetna

1 obserwujący

O Eleanor

 • Tytuł
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

3320 wyświetleń profilu
 1. Horaciou odpowiadając na Twoje pytanie, oczywiście, że kobieta świadoma to ta, która dąży do zmiany i pracy nad sobą. Wyżej również o tym pisałam, (mając na uwadze ogół, a nie ten konkretny przyklad Aniania)a nie o tym, że samiec ma samice uświadamiać. Jeśli chodzi o Aniania to po postach widać raczej domysły, do świadomości jeszcze daleko:)
 2. @HORACIOU5 kto pisał, że świadomy samiec ma wchodzić w związek z kobietą, którą ma ogarniać?:)
 3. To zależy co masz na myśli przez "kobieta świadoma swojej natury"? Chodzi o to w jaki sposób traktujesz ta swiadomość, bo jeśli jesteś świadoma tego, w jaki sposób możesz wykorzystać i skrzywdzić mężczyzne to stanowcze NIE! Jeśli natomiast znając siebie, swoje reakcje, procesy i skutki swoich zachowań potrafisz uniknąć krzywdzenia mężczyzn to jak najbardziej TAK. Świadoma kobieta cały czas uczy się poprzez obserwacje swoich emocji i tego co je wywoluje i w jaki sposób, rozumie procesy jakie w niej zachodza i z jakich przyczyn się to dzieje, dzięki temu może uniknąć robienia szkód:) I jeszcze to co napisał wyżej @MoszeKortuxy popieram w 100%, tylko ze świadomym mężczyzną, taka kobieta może stworzyć harmonijny związek.
 4. Czy lubicie w pupcię?

  @Selqet szkoda, bo mogłybyśmy założyć KAD - klub analitycznych dziewic
 5. Czy lubicie w pupcię?

  @Selqet czyżbyś analitycznie dziewicą była?
 6. Rzeczy, których nie wybaczycie

  @light Może zaproś swojego partnera na forum, niech opowie jak to wygląda z jego strony. Wtedy można podyskutować co jest słuszne, a co nie.
 7. Witajcie Panowie! ;)

  Nie, w manipulacjach nie możesz sie wypowiadać.
 8. Ja kiedyś brałam pigułki przez 2 m- ce, bo chciałam poczuć jak to jest " do środka" Nie przytyłam ani grama, jedynie piersi mnie bolały i jakby bardziej sucha byłam niż zwykle ale to być może przez to, że pigułki były źle dobrane:)
 9. Samorozwój dla kobiet

  Kobiety nie potrafią, wtedy gdy nie chcą, a ja Ci powiem, że jak się czegoś bardzo chce to wszystko można:) Porównujesz ciapatych maczojebców do naszych mężczyzn??!!! Chyba ciapate ostro maczugą pojechali A propo oczekiwań, a co robia kobiety gdy mężczyzna nie spelnia jej wyimaginowanych wymagań? Po tym wszystkim co tu sie naczytałam uważam, ze nasi mężczyźni :)) nie wymagaja od nas tak wiele. Bo czyż to tak dużo: dobra w kuchni, świetna w łóżku, mądra mama, pracowita, zaradna, cycki.. dbająca o swoje zdrowie, cierpliwa, wyrozumiała, cycki ..wierna, oddana, szlachetna, wspierająca, cycki.., zgrabny tyłek, robiąca mistrzowskie lody małomówna, cycki.. Czy to naprawdę tak duże wymagania?
 10. 1. Ne upodabniać, tylko pracować nad sobą. 2. Szczupła, fit, a przedewszystkim zdrowa, to kobieta powinna być dla siebie. 3. Wyzwania motywują do działania, a większość kobiet chciałaby nic nie robić, ale mieć profity:) 4. Mężczyzna ma umiejętnośći, ale kobieta też powinna coś umieć, przez to mogłaby go wspierać. 5. Złe nawyki to kobieta powinna sama wykorzenić, a nie czekac na samca:)
×