Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Zenek

Użytkownik
 • Zawartość

  429
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zenek wygrał w dniu 1 Sierpień 2016

Zenek posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

309 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

670 wyświetleń profilu
 1. To żeby zamącić jeszcze bardziej : jest też teoria, że dusza, nie jest tym co podświadomość. Brzmi ona mniej więcej tak, że dusza jest tutaj po to, aby nieustannie się rozwijać, żeby czerpać wiedzę z podświadomości i to co nieświadome czynić świadomym. To co zostaje po śmierci, a było częścią podświadomości która nie została uświadomiona, staje się cieniem rodowym czy np. w kulturach plemiennych- duchami przodków (zostaje tutaj na ziemi w nieświadomości ludzkiej, czyli coś co można powiązać z reinkarnacją), a dusza wędruje dalej, zawsze wyżej. Czyli dusza jest czymś w rodzaju pełni. Świadomości poszerzonej o części nieświadome. Oczywiście to tylko jedna z teorii, ale tak jak pisze @Silny, ważne żeby działało...a teorii jest wiele i operują na abstrakcyjnych pojęciach .
 2. Swego czasu oglądałem trochę jej kanał. Co do niej samej, to ciężko mi ocenić, *sprawia wrażenie jakby posiadała dużą wiedzę w temacie . Co do samych nauk ezoterycznych i magicznych, to tutaj proponuję, dużą dawkę rozwagi i ostrożności. Nie brać nic na wiarę, nie dać sobie wmówić jakiś pierdół. Moim zdaniem duża część ezoteryki, a w szczególności tzw. magii, to kolejny matrix. Często jest to "wiedza" przekazywana przez osoby, które coś tam usłyszały, bo ktoś tam powiedział, a ten ktoś wie, bo *sprawia wrażenie jakby wiedział .
 3. Na allegro jest tego mnóstwo, w różnych formach, pendrivy, długopisy etc. Często w sprzęcie z kamerą masz też mikrofon.
 4. @Ziomisław Estazolam to rzeczywiście nienajlepszy pomysł. Możesz skonsultować z lekarzem użycie leków nootropowych. Dużo bezpieczniejsze od benzodiazepin, które przy odstawieniu powodują właśnie bezsenność i ciągłe zmęczenie i dużo więcej efektów ubocznych. Magnez też pomaga. Bardziej czuję działanie chlorku magnezu, niż cytrynianu. Magnezu nie kupuj CZDA, tylko farmaceutyczny. Mam doświadczenie z obydwoma rodzajami i po tym pierwszym coś było nie tak (coś jak lekkie zatrucie organizmu i trochę inny smak).
 5. @AdrianoPeruggio Właśnie. Zachowanie hierarchii jest kwestią istotną. To jakby będąc w pracy, albo jakiejś organizacji wylewać żale, lub nabijać się z szefa i kierownictwa na spotkaniu. Wiadomo, tutaj różnica jest taka, że nie przyniesie to tak poważnych konsekwencji. Teraz wyobraźcie sobie, co działo by się, gdyby na forum było przyzwolenie na takie tematy jak wpis @Pikaczu . Był by totalny burdel. Forum było by w najlepszym wypadku tematem do żartów-męskie, samcze forum, gdzie moderacja daje po sobie jechać- śmiech na sali. Zdarza mi się nie zgadzać z pewnymi decyzjami podjętymi przez moderację, ale kurwa, jak już ktoś napisał, jestem tu tylko gościem. Mam możliwość napisać na priv, że coś mi się nie podoba, ale żeby robić gównoburzę, bo zostałem ukarany? Słabe to. Rozbija to jedność forum, dzieli użytkowników i cała ta afera jest, na to doskonałym przykładem.
 6. Zadźganie chłopaka nożem, pokazuje mentalność tych przedsiębiorczych ludzi. Zakładając możliwość odsiania ekstremistów i przyjęcia samych przedsiębiorczych (co jest niemożliwe) i tak stanowią oni zagrożenie.
 7. Zgadzam się. Zdarzyło mi się pracować z gościem który był ujarany niemalże cały czas. Jeden z lepszych pracowników. Dodam, że praca manualnie i sprawnościowo bardzo angażująca (precyzja w szybkim tempie). Zależy też od osoby, jedni ogarniają wszystko, mogą iść do pracy, jeździć autem (takie przypadki też poznałem)itp., inny zapali w domu i nie jest w stanie wykonać prostych czynności. Jednak temat nie jest o zażywaniu rekreacyjnym, a o czysto medycznym zastosowaniu. Dodam od siebie, że wiele ciekawych właściwości ma psylocybina zawarta w niektórych grzybach. Najskuteczniejszy lek na klasterowe bóle głowy, pomaga też pacjentom chorym terminalnie w pogodzeniu się z losem. Czy chociażby nielegalny w polsce pieprz metystynowy, remedium na alkoholizm, Kratom- pomaga przy uzależnieniu od opiatów. Dużo jest skutecznych i tanich leków. Wadą ich jest właśnie to, że są skuteczne i tanie, a co za tym idzie uderzają w interesy, korporacji i większość z nich pozostanie jeszcze na długo nielegalna.
 8. Wychodząc z założenia, że ziemia jest płaska, ma to sporo sensu
 9. Właśnie z nastawieniem był największy problem. Moim szczęściem w nieszczęściu jest to, że czułem coraz bardziej jak fajki mi szkodzą. Bóle głowy, brak apetytu, rozleniwienie, częste przeziębienia, z tygodnia na tydzień coraz bardziej. Fizycznie czułem się bardzo źle. Męczyło mnie to, aż doszedłem do punktu krytycznego, w którym stwierdziłem, że mam dość i coś z tym zrobię. Jak wspomagałem się tabexem, to nie byłem zbytnio przekonany do rzucenia (coś na zasadzie "a może się uda"), teraz jestem zdecydowany. Epapierosy kiedyś paliłem i przestałem bez większego problemu, także jak już się przyzwyczaję to pójdzie gładko. Poza tym, nie wywierają one takiego wpływu na organizm jak tytoń (ważne żeby zbiornik nie był plastikowy i najlepiej baza bezsmakowa, wtedy oprócz nikotyny jest tylko nietoksyczna gliceryna i lekko szkodliwy glikol propylenowy)
 10. Stosowałem Tabex. Zadziałało to u mnie tak, że papierosy przestały smakować i były nieprzyjemne (przez pierwsze dwa dni stosowania, pali się normalnie). Jednak nawyk zapalenia w określonych sytuacjach był nadal. Wpływa to trochę na stan psychiczny, byłem rozkojarzony i przygnębiony, dla tego odpuściłem. Znam przypadki, gdzie terapia Desmoksanem, bądź Tabexem pomogła. Oba leki zawierają cytyzynę, która blokuje receptory nikotynowe. Od farmaceuty dowiedziałem się, że skuteczność to jakieś 60-70%. Nie należy mieszać z lekami działającymi na OUN (nawet leki na kaszel). Ciekawostką jest to, że podobny efekt daje eugenol, zawarty w goździkach. Dodatkowo wspomaga oczyszczanie organizmu. Trzeba pić wywar kilka razy dziennie. Fajki też przestają smakować, a nie ma odczuwalnych skutków ubocznych. Teraz stosuje metodę na e-papierosa. Wspomagam się tym, ale warunek jest taki, żeby nie palić wcale zwykłych. Jak odechce się zwykłych, to stopniowo zmniejsza się dawkę nikotyny w epapierosie, aż do zera. Jak jest zero, to z czasem czar pryska, potrzeba stopniowo zanika. Metoda sprawdzona przez znajomego.
 11. Mam Tabex, też z cytyzyną. Stosowałem, ale przestałem. Wpływa na działanie umysłu. Czułem się po tym dziwnie. Nie poskutkował, bo tylko czekałem, aż ten stan się skończy. Działa na podobnej zasadzie jak eugenol (opiszę w temacie o rzucaniu). Rzeczywiście nie chce się palić, fajki nie dają żadnej przyjemności, duszące się robią.