Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mr Bread

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  322
 • Donations

  200,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

105 Świetna

O Mr Bread

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1275 wyświetleń profilu
 1. i nie będę musiał gliczować Fify, aby zagrać reprezentacją kobiet przeciwko reprezentacjom mężczyzn
 2. To co kolega @TheWalrusnapisał powyżej to najlepsza metoda weryfikacji kobiety. To tak jakbyś przesiewał piasek przez sito. Ale czego nie robi się dla pewności, czyż nie?
 3. a ja ten chamski samiec dziś na siłowni słuchałem tej pięknej piosenki: (bracia ja mam już dosyć tej wojny płci!):
 4. No na prawdę, wypowiada się w samych superlatywach. Po ponownej lekturze tekstu, możemy dowiedzieć się, że: cytując Queens of THe Sotne Age, każdy mężczyzna tutaj moze powiedzieć do dyskredytującej go kobiety: You Think I Ain't Worth a Dollar, but I Feel Like a Millionaire autorka dyskredytuje wspaniałą rzecz jaką jest macierzyństwo, opieka i dbanie o dom i swojego partnera zgromadzeni użytkownicy mają gdzie rozmawiać o sowich problemach w prawdziwym męskim towarzystwie Marek nie miał łatwo na początku: stworzył bloga, napisał książki i założył forum ...i zarobił na tym! Na pomaganiu ludziom! Ta pani narobi nam sławy. Dziękujemy a no i bez kobiet nie było by tylu odkrywców, inżynierów itd... to jak to, to kobiety się w ogóle nie nadają do niczego? Normalnie czarownica bene geserit Matka wielebna...
 5. Ta ideologia ma bardzo piękne założenia, ale w dzisiejszych czasach jest bardzo niepraktyczna. Nie przejmuj się bracie. Pokazałeś loszce, że zasady w życiu trzeba mieć, a za ich złamanie powinno ponieść się konsekwencje. Im więcej takich historii, tym bardziej rośnie szansa, że może kiedyś obecnie wyemancypowane kobiety ogarną się. A nawet jeśli nie, to przynajmniej będzie spokój .
 6. Konkurs dla forumowiczów odnośnie Radia Samiec (Panie też mogą).

  Piątek 13 października 2017. Może się poszczęści
 7. Zobowiązany by dać się poznać

  Podobne motywy i ja przerabiałem w młodości. Szkoda tylko, że większość młodych ludzi nie zdaje sobie sprawy jak tkwienie w tych nieszczęśliwych zauroczeniach potrafi narobić krzywdy. Tak czy owak, zawsze mówię, że czasem trzeba się zgubić aby się odnaleźć .
 8. Koszulki z logo forum, czy to ma sens?

  Jestem chętny
 9. Mizoandria czyli nienawiść do mężczyzn

  Zapamiętam to sobie bracie. Dobrze powiedziane
 10. Nagrania audio o rzuceniu palenia i schudnięciu, jak je stworzyć?

  Te wszystkie straszne obrazki na pudełkach papierosów są tylko po to aby nikt koncernów tytoniowych nie pozywał do sądu, gdy zdrowie podupadnie. Bardzo ciekawe wnioski bracia. A od siebie daję ten film, może się Markowi przyda:
 11. Co mnie wkurwia?

  Odkopię temat. Rzadko mnie coś wkurwia, ale tego zdarzenia nie zdzierżę! Link: http://natemat.pl/216797,sluchaczom-trojki-ukradziono-ksiezyc-telefonicznie-tuz-przed-programem-z-anteny-zdjeto-wazna-audycje
 12. Wczoraj koleżanka powiedziała mi, że kobiety nie zdobywa się kwiatami, tylko doniczką .
 13. Może ten facet ma po prostu jakiś plan w tym planie, co? Tak czy owak, jeśli moja ex kiedykolwiek pozna kogośnowego, to nauczę syna aby nie nazywał tego pana tatą czy wujkiem. Partnerem, konkubinem, żeby "odpowiednie dać rzeczy słowo". Kiedyś miała do mnie pretensje, że nie kupiłem prezentów, ale z racji tego, że nie pracuje to powiedziałem jej, żeby ona kupiła i mówiła, że to od taty (comiesięczne alimenty) ew. babci, która zapierdala za granicą, bo córusia tylko dzieckiem będzie się opiekować.
 14. Tak, przeraża ponieważ jeśli kobieta chce być niezależna to z taką kobietą związku nie stworzysz.
×