Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mr Bread

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  332
 • Donations

  200,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

112 Świetna

O Mr Bread

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1537 wyświetleń profilu
 1. Kobieta a gry komputerowe

  Mam koleżankę, która chciała kupić Wiedźmina 3 i laptop gamingowy tylko dla...scen seksu! A moja była przesiadywała godziny na bzdurnych minigierkach...próbowała mnie nawet w nie wciągnąć, ale kiedyś i tak powiedziałem, że jej gry są do dupy i dziecinne. Gdy próbowała pograć w któraś z moich "poważnych gier", po pół godzinie miała dosyć. Dobre to, że chociaż nie udawała. Simsy to też ciekawy przypadek. Męska cześć graczy najbardziej lubi budować domy. Żeńską interesuje reszta spraw związanych z simową rodziną.
 2. Zabobony

  @Pozytywny Gdy jest piątek 13 to ja zamiast nazywać go pechowym dniem, nazywam go dniem szczególnym. Dzięki temu pecha nie mam .
 3. Program do edytowania filmów - YT

  Corel Video Studio - najlepszy wybór jeśli chodzi o jakość/cenę
 4. Jezus synem Lucyfera?

  @MG-42 - co za przepiękna lekcja dla ciebie i dla księdza. Między wami przemówił Bóg i pokazał wam, że całą ta szopka nie ma sensu. Brzmi jak herezja? To dlaczego mimo śmierci Chrystusa, ludzie nadal są dla siebie źli, chodzą do kościołów i nie mogą się odnaleźć? Mam za sobą też lata w służbie liturgicznej. Zauważcie, że ministrant, potem lektor czy ceremoniarz, też wliczają się w szeregi sługów kościoła. Są najniżej, ale są. Można powiedzieć MG, że byliśmy o krok od wstąpienia w szeregi manipulatorów. Z resztą z mojej wioski 2 poczuło powołanie, kolejny się przygotowuje a mamy nawet dwie zakonnice. Ale poprawy życia nie widać. Niestety, jeszcze dużo ludzi musi się na samych sobie przekonać, że wierzą w bajki. Niektórzy z nas już wyciągnęli wnioski, inni nie. Ale życzę powodzenia. Czas pokaże kto się mylił. No, ale robi się offtop. I kręcimy się w kółko. Jak słusznie zauważył @Mosze Red, zróbmy coś bardziej konstruktywnego niż dyskusje nad mitologiami.
 5. Zdjęcie Ślubne

  @Jebak Leśny W modzie? Ostatnio każdego roku ktoś w mojej rodzinie brał ślub i nikt kamerzysty do małżeńskiego łoża nie zapraszał. Już kiedyś to słyszałem... w jakimś magazynie sensacyjnych reporterów na Polsacie. Już nie lepiej smartfonem nakręcić? Wyjdzie taniej i... komiczniej . Będzie czym własne dzieci instruować w przyszłości. Co do zdjęć z tematu...bez komentarza. Takie rzeczy to tylko w porno. Lub we własnej sypialni.
 6. Darkest Hour - Problem z uruchomieniem na Windows 10

  No patrz @Mosze Red - ja też miałem ten link udostępnić! Niesamowite, jak w niektórych grach trzeba grzebać w rejestrze aby ruszyły. Mój kuzyn rozwiązał podobnym sposobem prolem z Rome Total War nie mając w ogóle pojęcia o edytowaniu rejestru. Miejmy nadzieję, że link powyżej koledze pomoże
 7. "Chora sekta braciasamcy.pl" - wyznania Szymona

  @self-aware - mam tak prawie samo jak ty . No bracia, dawajmy przykłady jak to nam dobrze po wizycie na samczym.
 8. Dzień chłopaka!

  Dzień był i się zmył. Z roku na rok coraz ciszej o dniu chłopaka. Ale dziękuję Marku. Chociaż ktoś pamiętał (kurcze, nawet mama zapomniała!).
 9. ale czy Mickiewicz nie pisał : "kobieto ty puchu marny!" ? Na szczęście jest jeszcze Lalka. Obowiązkowo uczniowie płci męskiej powinni na pamięć wykuć cytaty na temat kobiet z tej książki, zebrane przez użytkowników braciasamcy.pl
 10. Ustawa w sprawie przemocy ekonomicznej

  Po moim trupie! Nowoczesna liczy chyba na poparcie zdesperowanych samic...
 11. i nie będę musiał gliczować Fify, aby zagrać reprezentacją kobiet przeciwko reprezentacjom mężczyzn
 12. To co kolega @TheWalrusnapisał powyżej to najlepsza metoda weryfikacji kobiety. To tak jakbyś przesiewał piasek przez sito. Ale czego nie robi się dla pewności, czyż nie?
 13. Kobieta o ,,smalcach", wspomina też o Marku

  a ja ten chamski samiec dziś na siłowni słuchałem tej pięknej piosenki: (bracia ja mam już dosyć tej wojny płci!):
 14. Kobieta o ,,smalcach", wspomina też o Marku

  No na prawdę, wypowiada się w samych superlatywach. Po ponownej lekturze tekstu, możemy dowiedzieć się, że: cytując Queens of THe Sotne Age, każdy mężczyzna tutaj moze powiedzieć do dyskredytującej go kobiety: You Think I Ain't Worth a Dollar, but I Feel Like a Millionaire autorka dyskredytuje wspaniałą rzecz jaką jest macierzyństwo, opieka i dbanie o dom i swojego partnera zgromadzeni użytkownicy mają gdzie rozmawiać o sowich problemach w prawdziwym męskim towarzystwie Marek nie miał łatwo na początku: stworzył bloga, napisał książki i założył forum ...i zarobił na tym! Na pomaganiu ludziom! Ta pani narobi nam sławy. Dziękujemy a no i bez kobiet nie było by tylu odkrywców, inżynierów itd... to jak to, to kobiety się w ogóle nie nadają do niczego? Normalnie czarownica bene geserit Matka wielebna...
 15. Ta ideologia ma bardzo piękne założenia, ale w dzisiejszych czasach jest bardzo niepraktyczna. Nie przejmuj się bracie. Pokazałeś loszce, że zasady w życiu trzeba mieć, a za ich złamanie powinno ponieść się konsekwencje. Im więcej takich historii, tym bardziej rośnie szansa, że może kiedyś obecnie wyemancypowane kobiety ogarną się. A nawet jeśli nie, to przynajmniej będzie spokój .
×