Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Eryk

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  716
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Eryk wygrał w dniu 19 Wrzesień 2016

Eryk posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

733 Świetna

O Eryk

 • Tytuł
  Starszy Sierżant
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

476 wyświetleń profilu
 1. Poniżej stary artykuł o wizach do USA. http://juzbliskoswit.salon24.pl/257695,dlaczego-polacy-ciagle-maja-wizy-do-usa
 2. Czy powodem tego, że nie mamy wiz nie jest przypadkiem fakt, że inne kraje np. Czechy rozliczyły się ze starym systemem i wyrzuciły starych komuchów z urzędów a u nas ta post komuna rządzi dalej? Czemu mają dawać wizy potencjalnej agenturze.
 3. Na fejsie jest mocna nagonka na przeciwników WOŚPu. Zarzucają, że jak nie dajesz to nie powinieneś korzystać z urządzeń przez nich zakupionych. Tani chwyt bazujący na emocjach. Jeżeli nie zgadzam się ze sposobem zarządzania i gospodarowania przez NFZ i uważam, że tam często kradną to też nie powinienem korzystać ze sprzętu szpitalnego? Na NFZ muszę płacić a na orkiestrę nie.
 4. W tej chwili jesteśmy słabi to fakt i bez mocniejszego za plecami nie obejdzie się jeśli z drugiej strony są Rosja i Chiny a ci na razie się kolegują więc zostaję nam tylko USA. Amerykany dbają o Izrael a Ci na tym korzystają i my powinniśmy postępować podobnie ale to będzie zależeć w tej chwili od PIS-u. Czas pokaże czy nam Stany pozwolą rozwinąć skrzydła.
 5. Ja tam wolę amerykańskie wojska niż ruskie. Z Rosjanami nigdy nie było nam po drodze i nigdy nie będzie. Na razie jesteśmy słabi i potrzebujemy niestety silnego protektora. Więc wole USA, przy nich jest szansa że urośniemy w siłą a Ruscy i Niemcy nigdy na to nie pozwolą. Rzecz w tym żebyśmy mieli też coś materialnie z ich obecności tak jak Turcy a nie tylko ciąże dziewczyn, które wystawią się amerykańskim wojakom licząc na profity. Jeśli chodzi o jedwabny szlak to juz teraz większość produktów mamy z Chin. Jak zrobią szlak to już nas totalnie zaleją a co my im sprzedamy. Będziemy dojeni podobnie jak przez zachodnie korporacje marketowe. Jabłonowski akurat mówi żebyśmy bratali się z ruskimi bo to Słowianie i bracia. Nic bardziej mylnego. Oni zawsze nam wilkiem.
 6. Dobry film. Myślę, że mógłby być filmem szkoleniowym dla młodych, który byłby wyświetlany etapami a te byłyby omawiane i dyskutowane. Mamy tu starego kawalera uchodzącego w pracy za głupka a tak naprawdę z wszechstronna wiedzą, z historii, muzyki, mechaniki, z pasjami i znajomościami w radiu nie bojący się żadnej pracy. Z drugiej strony z rozchwianą emocjonalnie starą pannę z kotem, która nie wie czego chce szukającą na kursach tańca faceta. Domyślać się tylko można ile takich kursów zaliczyła. Widać presję rodziny, kumpli żeby poszukał sobie drugiej połówki. Kiedy się spotykają wychodzi z niego biały rycerz. Świetnie pokazana bezradność faceta na pierwszego focha jaki mu zaserwowała. Nie przygotowany nie jest w stanie się przed tym obronić. Trochę mi film przypomina "Misiaczka"
 7. Cholera, musiałem przerwać oglądanie bo sam zacząłem się podniecać.
 8. Aż boję się zapytać czym pokryty jest miecz na mendy.
 9. @GuliverOczywiście, że to z troski i trochę złośliwo-żartobliwie ale mam nadzieję, że się z tego powodu gniewać na mnie nie będziesz. Co do mojego Boga to mój wzorzec jest przepracowany i nie jest to strach ale bojaźń wynikająca z szacunku i nie uważam go za mściwego czy zawistnego. Zazdrosny to jest co sam przyznał no ale nie ma co się dziwić skoro dał nam wszystko a my mu z jakimś podrzędnymi bożkami wyjeżdzamy.
 10. Obłuda, fałsz i zakłamanie są wymieniane u większości kobiet na portalach randkowych jako coś czego niby nie znoszą.
 11. Takim śpiochem to chyba był Stonoga, który "przyjaźnił" się z Lepperem. Podobnie rozbijane przez śpiochów były grupy narodowców niejednokrotnie nawet zakładane przez ludzi właśnie z SB.
 12. Z rozbawieniem przeczytałem, że kiedyś mężczyźni mieli kość w penisie a to po to żeby móc poruchać dłużej niż trzy minuty. Straciliśmy ją w drodze ewolucji z miłości. http://www.planeta.fm/Newsy/Ciekawostki/Ewolucja-zabrala-mezczyznom-kosci-z-penisow-Wszystko-po-to-aby-byli-wierni
 13. Uważaj bo nie wiadomo jaki ksiądz przyjdzie Cię egzorcyzmować.