Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Eryk

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  808
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Eryk w Rankingu w dniu 19 Wrzesień 2016

Eryk posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

895 Świetna

O Eryk

 • Tytuł
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

812 wyświetleń profilu
 1. Panowie, dzisiaj o 9 30 jest posiedzenie komisji ustawodawczej opiniującej zmianę ustawy o broni i amunicji opracowanej m.in. przez ROMB. Może jeszcze ktoś z was zdąży wysłać maila do członków komisji aby ich przycisnąć. Link z zestawem maili do członków komisji. http://trybun.org.pl/2017/06/20/posiedzenie-komisji-ustawodawczej-w-sprawie-projektu-ustawy-o-broni-i-amunicji-pilnie-wysylajcie-e-maile/
 2. Do tego Chińczycy są cisi i ich nie widać aż nagle okazuje się, że jest ich pełno.
 3. Miłośnicy Jedwabnego szlaku może sobie przemyślą czy taki napływ obcej cywilizacji a na pewno się przy tej okazji pojawi jest dla nas dobry.
 4. Przypadek autentyczny. Kiedyś moja bratowa wybrała się z bratem na zakupy do Auchana. Ekspedientka przy kasie pyta. Ma Pani kartę oszą? Nie, mam tylko kartę auchan.
 5. @JorundCzy tą zasadę stosujesz we wszystkich aspektach swojego życia? Tzn, że jak gościowi wystaje portfel z kieszeni to go sobie bierzesz bo jak nie ty to ktoś to na pewno zrobi. Albo się ma zasady albo się ich nie ma.
 6. Profesjonalistka nie zdradza klientowi prawdziwego imienia tylko posługuje się pseudonimem więc jak klient zacznie ją wołać na ulicy to może się wyprzeć, że to pomyłka.
 7. Tak sobie zażartuję. Jaguś podała kilkunastu mężczyzn ze wsi o ustalenie ojcostwa. Sąd skierował wszystkich na badania krwi. Baca wychodzi po badaniach i mówi do pozostałych. Spokojnie chłopaki, w życiu nie dojdą kto jest ojcem. Krew z palca pobierają.
 8. Kiedyś spotykałem się z divą co miała chłopaka. Mówiła, że jej facet nie ma tyle potrzeb co ona przez co łączy przyjemne z pożytecznym. Wspominała, że czasami odwiedza ich koleżanka to sobie robią trójkąty. Trzy inne miały na pewno dzieci z czego jedna na pewno męża lub chłopaka. Jedną nawet na Sympatii spotkałem. Zapewne szukała miłości. :). Jak z nią potem o tym gadałem to mówiła , że poznała gościa, który by to zaakceptował ale musiała by to rzucić. Jak myślicie co wybrała?
 9. No ja bym nie chciał taką łapą z liścia dostać.
 10. Patrz no a w drugą stronę to nie działa. Taki Nieugięty Luke zjadł bodajże 50 jaj i wpadło mu raptem 2,5kg
 11. Tak sobie przemyślałem, że te tatuaże to mogą być całkiem dobre, taka szybka możliwość weryfikacji umysłowego upośledzenia. Teraz czytam o tatuowaniu sobie pszczoły jako sprzeciw przeciwko atakom terrorystycznym. Widzisz babę z pszczołą i od razu wiesz, że nie ma o czym gadać.