Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Wstydliwy

Użytkownik
 • Zawartość

  86
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

35 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

397 wyświetleń profilu
 1. Mógłbyś mi zarzucić nadinterpretację w razie stwierdzeń, a ja pytałem. Ja również jestem tego zdania. Dzięki za odpowiedź.
 2. Czy to oznacza, że spożywasz i zalecasz wyłącznie drób? Jeśli tak, dlaczego?
 3. Beat

  Moje osłuchane ucho każe mi stwierdzić, że nie jest źle, masz wyczucie. Co bym poprawił? Uwypukliłbym bas i nasyciłbym perkusję z pomocą kompresji, obecnie brzmi trochę za chudo. Ale przede wszystkim tło potrzebuje ożywienia, jest zbyt schowane. 6 na 10, bo jak na prawie dwie minuty za mało się dzieje.
 4. @GluX, jakie masz zdanie na temat suplementacji jodu z pomocą płynu Lugola? Domyślasz się, co mogą oznaczać nieznaczne nudności po pierwszej w życiu dawce zaaplikowanej na skórę?
 5. Panie z forum wyborczej o naszym forum :>

  Spokojnie. Śmieją się ze mnie tylko dlatego, że zwróciłem się o pomoc tutaj. Mój temat stał się argumentem przeciw forum, pozornym potwierdzeniem ich opinii (a skoro dokopali się do mojego wątku, bardzo wnikliwie szukali takich potwierdzeń). Gdybym ujawnił się gdzie indziej, reakcje byłyby zgoła inne.
 6. Otyłość: level hard

  Poczytaj o diecie paleo, wydaje mi się odpowiednia, aby zrzucać kilogramy w zdrowy i smaczny sposób z wyeliminowaniem uczucia głodu. W moim przypadku się sprawdzała, a mam duże skłonności do tycia.
 7. Facebook

  Swego czasu starałem się i poznawałem dziewczyny, które tak jak ja stronią od portali społecznościowych. Logika podpowiadała mi, że ten przejaw nietypowości pociąganie za sobą kolejne i znikną wszelkie problemy. Oczywiście trop okazał się błędny. Owszem, samice żyjące bez fejsbuka i tym podobnych mają, w moim mniemaniu, dodatkowe zalety, lecz w kwestii wad, czy raczej "imperatywu biologicznego", bez większych zmian.
 8. No fap

  Spokojnie, podzieliłem się jedynie spostrzeżeniem. I tak na marginesie - mnie baba nie grozi, więc nie obawiam się ewentualnych dylematów.
 9. Wkurwia mnie jakość produktów spożywczych

  Poczekaj, poczekaj, temat tak sprawnie się rozwija, że za tydzień dopiszesz do tej listy: - wypierdolić wszystkie produkty spożywcze.
 10. No fap

  Pozytywne skutki odwyku są zazwyczaj kwestią subiektywną, niemierzalną, ale jeden z nich był tak niespodziewany i dobitny, że nie uwierzę, że mi się wydawało. Chodzi o wzrost siły i komfortu podczas treningu. Gdy pierwszy raz wytrzymałem dłużej niż tydzień bez masturbacji dzięki samej sile woli, bez wsparcia innych czynników, pobiłem wszystkie rekordy siłowe o jakieś 20 %. 20 % po ponad tygodniu! Ponadto pierwszy raz przestały mi dokuczać bóle mięśni po poprzednich treningach. Czułem się jak na wspomaganiu, byłem w szoku. Niestety uzależnienie wzięło górę, a osiągi poleciały w dół. Czy ktoś z was ma podobne doświadczenia?
 11. Zapasy

  Bicie po mordzie nie jest dla mnie, ale zapasy mi się podobają. Zawsze miałem ciągoty do siłowania się z w podobny sposób, czy to na podwórku z kolegami, gdy urządzaliśmy sobie turniej z piaskownicą w roli ringu, czy to na szkolnych korytarzach, ku trwodze nauczycieli. I przeważnie wygrywałem. Żałuję, że nie wkręciłem się w ten sport, gdy był na to czas.
 12. Wkurwia mnie jakość produktów spożywczych

  Pomimo mojej może niespotykanej deklaracji tego pytania nie należy kierować tylko do mnie. Dzieci obżerające się słodyczami to norma. Zęby krzywe, ale jeszcze zdrowe.
 13. Wkurwia mnie jakość produktów spożywczych

  Mnie bardziej smakują produkty sklepowe, nafaszerowane chemią, niż domowe, naturalne. Ponadto nie mam problemu z jedzeniem produktów tanich, gorszej jakości. Podejrzewam, że to przyzwyczajenia z dzieciństwa. Na szczęście w przeciwieństwie do mojej matki nie brakuje mi rozsądku.
 14. Czy wy też tak macie?

  Jeśli mowa o forumowej rzeczywistości, ja tak nie mam, ale do pewnego momentu. Nie obchodzi mnie, że pomagam komuś, kto nie pomógł mnie, jeśli nie został o to poproszony. Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś się nie wypowiedział w mojej sprawie, to nie potrafił pomóc. Swoją drogą wolę kilka wartościowych porad niż ogromną stertę frazesów pisanych dla zaspokojenia potrzeby udzielania się.
 15. Nie wiem, czy chcę chcieć.

  W moim przypadku wszystko jest przeciwko mnie - nie mam "genu" do ładnej sylwetki, mam ogromny deficyt siły w stosunku do gabarytów, moja dieta składa się z prawie wszystkiego, czego nie lubię, bardzo łatwo się otłuszczam, bardzo długo muszę pracować na jakiekolwiek efekty. Można by rzec, że to nie jest sport dla mnie. Ale nigdy nawet nie rozważałem, by to porzucić, i prawdopodobnie nigdy tego nie zrobię. Dla mnie trening siłowy to priorytet i zawsze znajdę czas na sesję. Jeśli masz wątpliwości, lepiej, abyś zajął się czymś innym. Wątpiący albo sięgają po wspomaganie, albo tracą czas. Wystarczy, że będziesz dbał o aktywność fizyczną.
×