Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mordimer

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  923
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

738 Świetna

O Mordimer

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1214 wyświetleń profilu
 1. Chyba głębokiego portfela - co w loszko-logice rzeczywiście może oznaczać dobre serce.
 2. Większość starszych użytkowników po prostu ziewa na takie emocjonalne wpisy kobiet/troli, to schemat (tak tak często powtarzamy te słowo) potupać nóżką, a potem sama zaorać się wpisując zaczepne nic nie wnoszące posty. Koniec zawsze podobny foszek i papa.
 3. "Leżą i pachną"
 4. Będzie to wyglądało tak Temat beka, jakiś yutube-patol robi "karierę" pykając w gierki przy okazji pokazując swój skrajny debilizm i prostactwo, kwintesencja dzisiejszej gimbazy.
 5. Studia humanistyczne - politologia, psychologia, marketing, administracja i inne patologie, a potem call center i nie ma wymarzonej pracy za biurkiem za 5k na rękę nic nie robiąc. Wymysł dzisiejszych czasów pseudo studia i tytuł magazyniera w szkole baunsu i lansu.
 6. Ilu gości żyje w tytułowej chujni? ... "w chuj wielu". Goście nie połapali się w czasie, że dzielą łoże ze szmatławcem, który za ich plecami karyna korzysta z życia.
 7. "Bez jaj", schludny wygląd, luz pewność siebie czyli to co tutaj klepiemy - praca nad sobą, a nie pierdzenie w stołek i jojczenie.
 8. Taniec z gwiazdami wersja zapaśnicza
 9. Buhaha loszki nie wytrzymują i nawet w necie emocjonalne komentarze, przy okazji pokazując tak naprawdę o co chodzi w instytucji małżeństwa - kasa misiu, kasa.
 10. Niezależna... widzę często tą niezależność z lampką (0,7 litra ) wina na wieczór, co weekend nowy kutang ustawia się do jednorazowej przygody. W większość młody dzieciak u rodziców patrzący na idiotyzm mamusi - schemat niezależności.
 11. @Adrianos spotkałeś typowo "portfelówę" której zegar biologiczny tyka coraz szybciej. Schemat schematem pogania i tyle. Poczytaj poradnik @Długowłosy odnośnie randkowania itp jeżeli masz jeszcze energię na to. Dalej to już praca nad sobą i przepracowanie wzorców naszego matrixowego świata, istnieje dużo więcej ciekawszych rzeczy niż kawałek szybko starzejącego się cycka.
 12. Niestety młodzież ogląda takie patolstwo na yt i wzoruje się takich jełopach. Internet daje spore możliwości w promowaniu takich zachowań. Akcja z ostatnich dni http://www.wykop.pl/ramka/3777925/hejter-przed-jurasem-zawodnikiem-mma/ z Twittera bezpośrednio
 13. @Rnext ten z lochami to prawdopodobny "fake", gotowe szablony są w których wpisuje się teksty tego typu, niemniej loszki wcale nie kryją - to się podobno nazywa kobieta wyzwolona, a po osiedlowemu - "szlauf kurwikłak"