Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mordimer

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  886
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

700 Świetna

O Mordimer

 • Tytuł
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1097 wyświetleń profilu
 1. Profesor Zbigniew Lew Starowicz na temat biologicznych różnic płci w kontekście indoktrynacji tzw kulturą gender. Warto obejrzeć, jak naukowiec wypowiada się odnośnie debilizmu gender. Porusza na końcu kwestie pożądania czyli to o czym wspomina @Stulejman Wspaniały w audycjach i co znamy z forum - "ugłaskanie" faceta przez kobietę i wpływ atrakcyjności partnera na jakość związku. Link z wykopu."
 2. Kilka jego piosenek kojarzę, głównie usłyszane w radiu. 67 lat komplikacje po operacji serca.
 3. Stary HL Jerome Le Banner.
 4. Dla loszek przecież najważniejsze jest "wnętrze, żeby był dobry" a potem tylko 1000 shit testów, sprawdzenie statusu majątkowego i może łaskawie spojrzę na ciebie. Jakie wymagania może mieć kobieta po 30? programowanie społeczne zrobiło wodę z mózgu kobietom, dalej to już schemat.
 5. Czyżby autorka "żali" zbliżała się do 30-stki i "jej czas dobiegał końca", zmarnowany czas bez szans na wygodne żerowanie na pracy misia którego prawie urobiła, hmm i cały misterny plan urabiania wyparował, co tu robić - pracować ?!?! jak to?
 6. @Doggie nie kojarzę nazwy, musisz poszukać.
 7. @Doggie jest audycja o tym na Radiu Samiec zajrzyj
 8. (trzeba włączyć napisy EN) Wygląda to nie dobrze, stado baranów zapewnia atencje i rozrywkę loszce. A na końcu przychodzi bad-boy lub ktoś z kasą i bierze loszkę jak chce.
 9. Generalnie mnie to lotto, to jest schemat działania każdej loszki - "muszę się pokazać".
 10. Opis jak znaleźli zadymiarza, gość jest wykładowcą etyki i filozofii, a w międzyczasie lewakiem zadymiarzem. Linki: Temat na wykopie: https://www.wykop.pl/link/3739893/jak-4chan-odnalazl-zamaskowanego-goscia-ktory-rozwalil-leb-jednemu-z/ Obszerny opis EN https://saboteur365.wordpress.com/2017/04/21/college-professor-arrested-for-bloody-bike-lock-attack-at-battle-of-berkeley-after-pol-doxxing/ Kolejne z wykopu, debilizm lewaków przeraża, są jak owce łatwo sterowane i manipulowane. Art o tym EN https://www.hackneycitizen.co.uk/2017/02/25/ld50-gallery-protest-video-anti-fascists-clash-lone-counter-protester/ Czyli nazywający się anty-faszystami sami stali się faszystami, nie mając o tym pojęcia - logika lewaka.
 11. crypto locker na teście ciążowym
 12. też trzymam łokcie, fakt jak nie przymierzysz to nie nie ma tematu, zadzwoń może mają gdzieś w okolicy sklep partnerski
 13. Marek to co wspominałem http://www.ergomax.pl/strona/3-1-ergomax-ergohuman Waga koło 100 i wszystkie te badziewne fotele mają żywotność około roku, przetestowałem około 5.
 14. Tak to wygląda jak zatrudnia się łosi zamiast trenerów, u nas też są konkretni trenerzy i specjaliści kuleje mentalność głównych trenerów. Trening jest dość złożonym tematem, dopasowują pod danego zawodnika w sportach indywidualnych, to co wrzuciłeś to ja za młodzika robiłem mając 10-14 lat, zarzuty wyskoki, martwe ciągi z obciązeniem, różne wariacje ze sztangą ale też był trening wzmacniający stacje itp.
 15. @Pyrrus @Mosze Red przedstawił dość ekstremalny przypadek, jak dla mnie do leczenia; gość uzależnij się po prostu.