Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mordimer

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1092
 • Donations

  150,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

927 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1862 wyświetleń profilu
 1. Straszne, ważne że są konsekwencje w postaci alimentów, z tego co widze nie mają dzieci... Dyskusja na wykop https://www.wykop.pl/link/4061319/taka-to-pozyje/.
 2. Pewnie umiejętności i doświadczenie podstawa. Ok koniec offtopu
 3. @t0rek mam znajomą zarabia ponad 8k , ale ponad 20 lat w IT spore doświadczenie; znam może 2-3 programistki poniżej 30-stki, skromne doświadczenie i na pewno nie takie zarobki. Mimo zapotrzebowania na rynku to zarobki specjalistów są naprawdę różne, wystarczy spojrzeć pracuj.pl sporadycznie zdarzają się ogłoszenia z widełkami płacowymi. Przy mocnej specjalizacji i doświadczeniu można zarobić, ale to praca i rozwój bez przerwy, żeby ostać się na rynku.
 4. Zgadza się, ale wiek mi tu przeszkadza; nie spotkałem się z handlowcem w takim wieku chyba, że robi tylko dobrze wrażenie na spotkaniach jako maskotka
 5. Przyłącze się do powyższego pytania, zbyt młody wiek. Zazwyczaj wymiatacze w tym wieku tyle zarabiają, ale naprawdę jest ich niewielu zazwyczaj są to pasjonaci.
 6. Tutaj audycja odnośnie tej diety, absolutnie zero węglę bez warzyw - z tego co opowiada w zasadzie tylko wołowina + jajka. Tutaj inna audycja o tym
 7. Słusznie uwagi odnośnie tzw. "dyskusji" z emocjonalnymi kobietami.
 8. Kac morderca nie ma litości.

  Sok z cytryny lub sok kiszonej kapusty przyspieszy odtrucie.
 9. @Pozytywny gośc dobrze wygląda i porusza się, plus dobra muza i kobieta ma emocje, coś więcej im potrzeba? raczej nie.
 10. Durne przeświadczenie, że kobieta da ci poczucie ukojenia i spokoju, tak da jeżeli będziesz posiadał odpowiedni status lub/i majątek.
 11. Panie na imprezie nie pierwszej świeżości czy po dacie przydatności ? Shit test dla chłopaków nie zdany, nawet nie powinni zwrócić uwagi na umizgi i brak poczucia dystansu, co najwyżej zbyć ich jojczenie wesołym komentarzem.
×