Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mordimer

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  987
 • Donations

  150,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

818 Świetna

O Mordimer

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1397 wyświetleń profilu
 1. Tytułem offtopa, w policji/wojsku nie potrzebują rozgarniętych (mam namyśli standardowe stanowiska) kandydat ma słuchać i wykonywać polecania już na pierwszych sprawdzianach. Dlatego przyjmują młodych ludzi niczym się nie wyróżniających i niestety w tej chwili za słabych w mojej ocenie (znam 5-6 osób które tam się dostały, większość z podejściem 15 lat i emerytura, zero jakichkolwiek planu zainteresowań itp)
 2. A jaka byłaby Twoja reakcja?

  Filmik z południowej ameryki chyba, latynowski jak uwiążą faceta to nerwowe robią na jakikolwiek zaczepki innych dupeczek lecą z łapami szybko
 3. The Reem - dokument o Alistair Overeem

  Kolejna część, porażka wygrana, porażka - zazwyczaj przegrywa przez KO, w ciężkich wagach zawodnicy często po ciężkich KO są rozbici. Overeem miał w swojej karierze naprawdę ciężkie przegrane. Gdy trafi na mocnego przeciwnika przeważnie mocniejsze trafienie rozbija mu całą obronę i prowadzi do przegranej. Nie łączyć. R.
 4. MILF :D

  @pawel87 mam wrażenie, że to klasyk dzisiejszych czasów. Kobieta szuka lepszej gałęzi jak nie znajdzie zostaje nieświadomy miś.
 5. Co do klubów zacytuje znajomego bramkarza - " nie mogę patrzeć na te kurwy już". Wiekszość tych pseudo klubów jest nastawiona na trzepanie kasy nic więcej, proponuje omijać z daleka.
 6. Spam temat działu sporty walki

  Stare K-1 , dalej te archiwalne walki przykuwają uwagę. Nie łączyć. R
 7. Nie mogę znaleźć artu na ten temat, czytałem jakiś czas temu. Kombinowała poprzednia ekipa po (folksdojcze) teraz pis robi podobnie, Jarkowi też dopiszą podatek a sorry polityk nie płaci :/
 8. Spotykałem się przez moment z taką kobietą, seks mega potem fochy co chwile. Niestabilność emocjonalna, ciągłe zaczepki, szukanie emocji wszędzie, szybko ewakuowałem się z tej relacji.
 9. Mogą naskoczyć z bykowym jest niezgodne z konstytucją. Wprowadzą inne podatki pośrednie żeby ogolić pracujących i uzbierać na +500 i kolejne zaciąganie długów.
 10. Witamy nowego Jr moderatora!

  @MoszeKortuxy dark-net finder, zdrowia
 11. Praiwe jak bykowe , żart chłopy po 30 szykuj się płacić Kraje zachodniej kultury przeciągnięte lewactwem, potem chłopy nie wiedzą jak mają się zachować czy brać zużytą babę po 30 która obudziła się z instynktem, czy zlać temat. Przytoczę cytat znajomego - "je..bać stare baby w przepoconych lajkrach"
 12. Typowo babskie podejście

  Teraz mocno ścigają za to, więc nie zdziwię się że nie dadzą rady. Prędzej wymyślą że ich maltretował i bił przez lata :/
×