Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mordimer

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  833
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

647 Świetna

O Mordimer

 • Tytuł
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

958 wyświetleń profilu
 1. można obejrzeć, skąd my to znamy... Dobra gadka i samiczka dostaje zastrzyk zmiennych emocji, ubranie, luz z wypowiedzi, akcentowanie dotyku w pewnym momencie czyli to co pisał @Długowłosy i @Subiektywny .
 2. @PewnySiebielol zobaczcie karyna dosłownie zrobi każde świństwo, żeby się wzbogacić - schemat
 3. pierwowzorem filmowej "naukowej postaci" Iron Man jest Elon Musk
 4. pierwszy komentarz pod "newsem" niszczy, ktoś od nas? "Anne Cat Też bym była w siódmym niebie jakbym wychodziła za bankomat"
 5. jebane memy, co za bzdury
 6. Myśle, że warto rozpocząć wątek filmów dokumentalnych ze świata sportów walki. Na początek sylwetka Marka Kerra - zapaśnika, zawodnika mma. Obejrzyjcie dokumenty w kolejności poniżej - konkluzja nasuwa się sama.
 7. @K272 co do tribulusa - kojarzę że nie udowodnili jego działania to samo, żeń szeń - nie podam Ci źródeł w tej chwili. Natomiast spotykałem się w wielu opracowaniach, że nawyki żywieniowe mają tu ogromne znaczenie - generalnie konkluzja była jak najmniej węglowodanów, natomiast dieta bogata w tłuszcze i białka dobrze wpływały na ogólne zdrowie i płodność. Jakość jedzenia, higiena i regularny ruch - tutaj jest wiele badań potwierdzających pozytywny wpływ. Ale każdy organizm ma inaczej niedawno znajomy 36 lat spłodził dzieciaka - gość zapuścił się strasznie od ponad 5 lat codziennie piwo/alko niezdrowe żarcie itp. i nie miał problemu z szybki zapłodnieniem, na pewno ma tu wpływ jego dobry genotyp jest naturalnie dobrze zbudowany i zwinny w młodości był zapaśnikiem.
 8. @Stulejman Wspaniały testowałem wiele foteli w domu jak i w pracy, miałem co najmniej 10 modeli, waże ponad 90 większość psuła się mechanicznie po około roku, także niski komfort siedzenia brak ergonomii były to fotele w granicach tysiąca złotym. Około półtora roku temu zainwestowałem w droższy model http://www.ergomax.pl/strona/3-1-ergomax-ergohuman dla mnie bomba ergonomia super, nie odczuwasz długiego siedzenia, można czytać ksiażki kilka godzin i dalej jesteś nie zmęczony, polecam - niestety minus to cena, ale jakość wykonani i wygoda konkret.
 9. @Mayki oczywiście, że poziom teścia spada z wiekiem - to twoja rola żeby trzymać na możliwie największym poziomie - co przekłada się na ogólne zdrowie. Kanapowy styl życia jest sprzyjający karynom - bo która będzie chciała zaniedbanego faceta? no chyba że dysponuje majątkiem lub pozycją - czyli mamy kolejne schematy. Spotykam kolegów z technikum których nie widziałem ponad 10 lat - strasznie się pozapuszczali - po 30-stce metabolizm i złe nawyki widać gołym okiem; nie wspominając już o kobietach po 30-stce zdarza mi się je nie poznać...
 10. @jaro670 @HORACIOU5 to jest kurde klasyk wśród karyn, kiedyś nie zauważałem tego lub też nie słuchałem - trochę alko i zaczyna się festiwal żalów, zaczepek ze strony karyn. Nie mogę sobie przypomnieć w tej chwili jakiejkolwiek kobiety która dupę nie obrabiała swojemu wieloletniemu partnerowi - zawsze jakieś "ale" miały, goście podpierdalają w pracy żeby te miały dostatnie życie i durne zachcianki - a te w wdzięczności trajkoczą jakie to pokrzywdzone są - wsadzić w pociąg i do afryki niech nie wracają jak im źle.
 11. same plusy nic tylko szukać loszki wziąć ślub kredyt i walnąć w kalendarz około 50
 12. @Długowłosy tak jak to było na forum w wielu tematach - programiści są dość łatwą zdobyczą dla karyn - nawet tych o średniej urodzie i inteligencji. W każdej firmie której oblewaliśmy jakiś projekt czy to na piwie w męskim gronie czy też wraz z kobietami - zawsze było widać kto nosi w związku spodnie i kto rozdaje karty. Sytuacja chociażby z zeszłego tygodnia plan - wychodzimy na piwo w piątek po świętach, większość kolegów odpowiedź - muszę spytać dziewczyny/żony - no ja pierdziele
 13. nie mam telewizora od czasów szkoły średniej; raczej niczego dobrego nie można się spodziewać po kobiecie która ogląda nałogowo telenowele i jakieś inne pierdoły