Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

The Saint

Użytkownik
 • Zawartość

  480
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana The Saint w Rankingu w dniu 29 Lipiec 2016

The Saint posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

752 Świetna

O The Saint

 • Tytuł
  Starszy Kapral
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Pomorze
 1. Dajesz mu naprawdę dobre rady. Chyba każdy wierzący czy też wychowany w systemie patriarchalnym mężczyzna dawałby w tej sytuacji podobne wskazówki. Tylko, że to nie ma szans się sprawdzić. Nie w tym systemie, nie w tych czasach. No chyba że kolega zupełnie odciąłby kobiete od czynników zewnętrznych zamieszkując z nią w kongijskiej czy brazylijskiej dżungli. Dawno już zostało wysnute twierdzenie tłumaczące obecny stan poluźnienia obyczajów: to nie mężczyźni zmienili się na przestrzeni lat, tylko kobiety. Rola mężczyzn przez lata pozostała taka sama, do dzisiejszego dnia rysując niewielkie odchyły w skali globalnej. Tymczasem kobietom zwyczajnie odbiło: ona nie bedzie prała, sprzatała, siedziała w domu, chowała dzieci. Racja ona może teraz tego chcieć, tak twierdzić, ale gdy wyruszy na szersze wody, zobaczy wyzwolone koleżanki które się kutaszą co tydzień zwalając przy tym obowiązki na dalszy plan. Myślisz, że jej nie odbije? Pomijając już to, że nawet ze sobą nie zamieszkali. On nie zna jej reakcji, a co gorsza ona sama nie zna swych reakcji. Nic tylko dół można kopać.
 2. Na krótką mete, raz na jakiś czas, sporadycznie, na kilka tygodni - można się w to pobawić. Zawsze to jakaś odmiana, kolejne doświadczenie. No ale nie przez 18 lat!
 3. Jednocześnie te same kobiety z pomocą rycerzyków głoszą hasła typu: prawdziwy mężczyzna o swojej byłej kobiecie mówi albo dobrze, albo w ogóle o niej nie mówi. Czyli to do czego jesteśmy już przyzwyczajeni - podwójne standardy i hipokryzja w najczystszej postaci.
 4. 7 godzin temu się zarejestrował, 5 godzin temu bawiąc i zajadając się popcornem postanowił założyć prowokujący do dyskusji wątek, wywołujący bicie piany, 1 godzinę temu był tu również zalogowany, popatrzył jak wam idzie Żeby chociaż naklepał te pare marnych postów; wziął udział w dyskusji. Czy wy już niczego kurwa nie wymagacie?
 5. Witam
 6. Klasyka Wymienione przez Ciebie czynniki: seks, euforia, płacz, foszki - to podstawowe, schematyczne i szeroko omówione tu zachowania samic, których doświadczył każdy kto kończył zaawansowaną relację z kobietą. Jest jeszcze mnóstwo innych "asików", które ona może wyciągnąć. Pierwsze z brzegu: Pilnuj prezerwatyw jeśli chcesz z nią współżyć! I przed i po; to coś do czego ona nie ma prawa mieć dostępu, ani mieć tego w rękach. To absolutna podstawa. Nagrywaj jej zachowania, awantury, zmienne nastroje. Nie ździw się gdy będziesz musiał tego użyć; choćby podczas obron przed próbami założenia Ci niebieskiej karty i oskarżeń o pobicia. Dużo rozmawiaj z dzieckiem. Musisz wiedzieć, że nawet podczas "sielanki", ona może robić mu wode z mózgu, nastawiając je przeciw Tobie.
 7. Cześć
 8. * Kobieta wykorzysta mężczyznę na tyle, na ile on jej na to pozwoli - autora nie pamiętam. * Najdroższa prostytutka ... jest tańsza od żony @The Saint * Małżeństwo jest dla mężczyzny zrzeczeniem się swoich praw przy jednoczesnym podwojeniu swych obowiązków @Subiektywny * Seks jest najlepszym miernikiem jakości związku @RedBull1973 * Zadbani mężczyźni starzeją się jak wino; kobiety jak mleko @st3wie I cytat przewijający tu się również, dający młodym bardzo dużo do myślenia. * Życie w Polsce jest jak pływanie w kisielu; można, ale każdy ruch kosztuje 2 razy więcej siły - Ziemkiewicz
 9. Cześć, z jakiego stanu do nas piszesz?
 10. "a gdzie ty kurwa byłaś ...(gdy mi w życiu nie szło)" @Stulejman Wspaniały zabawny cytat to tylko z wierzchu; pracując nad sobą każdy z nas kiedyś zada to gorzkie pytanie drugiej osobie
 11. To uczucie gdy loguję się na fejsbuka, a tam znajoma o bardzo wątpliwej reputacji wrzuca coś takiego: Konsternacja A nie lepsze od niej egzemplarze lajkują, komentują. Najciemniej pod latarnią
 12. Przykro Ci jest dlatego, że miałeś latami wpajane złe wzorce. Uświadom sobie, że nie robisz nic złego - to męska, jedyna słuszna w tej sytuacji decyzja. Pamiętaj że ona nim znajdzie nowego gacha będzie Ci wmawiać poczucie winy. Werbalnie i niewerbalnie będziesz to z jej strony odczuwał.Obwini Cię nawet za to, że ma 2 dzieci każde z innym. Nie daj się złamać.
 13. Miało być w temacie ,,co te pisorki odpierdalają'', sprawa z inicjatywy radnego PiS a sama treść jest bardziej zabawną ciekawostką. http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Bialo-czerwone-przejscie-dla-pieszy-zniewaza-symbole-narodowe
 14. Ile ważysz?