Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

dr Mordechaj B'rzyt-wa

Starszy Moderator
 • Zawartość

  5026
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  83

dr Mordechaj B'rzyt-wa wygrał w dniu 28 Grudzień 2016

dr Mordechaj B'rzyt-wa posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

4957 Świetna

O dr Mordechaj B'rzyt-wa

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Hajfa, 50k p.n.e.
 • Interests
  Krzemienne menory, sześcioramienne maczugi.

Ostatnie wizyty

4927 wyświetleń profilu
 1. Elegancki telemark. 19,5/20
 2. W sprawie 'Instytucji' to przypomnę kolejny błąd - oficjalne potwierdzenie, że miał kontakt z niejakim 'Kanistrem' z wykopu. To już trzeba być niezłym lunatykiem, żeby przyznawać się do kontaktu ze swoimi pieczołowicie tworzonymi alter-ego, tylko po to żeby uwiarygodnić jakąś tam bajeczkę czy zwyczajnie po chamsku spróbować zagrać na nerwach przeciwnika wciskaniem taniego kitu. Fatalny błąd który zaprzecza że omawiana 'Instytucja' rzekomo nie ma świadomości istnienia całej sprawy 10 letniego hejtu.
 3. Adolf, w sprawie NKP (Naszych Kochanych Pań) to, tak, rzeczywiście już wszystko zostało napisane :> Została nam filozofia albo wędkarstwo, ewentualnie jedno i drugie :> Poza tym styczeń (środek zimy) to ujemny biegun jeżeli chodzi o nastrój związany z odwiecznym, zapętlonym cyklem --->'życie'--->'śmierć'---> Tak więc nic dziwnego, że większość osób wolałaby wpełznąć do gawry i zapaść w głęboki zimowy sen.
 4. Kobiety wcale nie kochają drani. One kochają emocje które drań im daje. I bonusowo: "Jeżeli nie akceptujesz mnie kiedy jestem biedny, to nie zasługujesz na mnie kiedy będę bogaty" :> :> :>
 5. Gównoburzy to tu jeszcze nie widziałeś. Przeprosiny przyjęte, choć przyznam, że w świetle dbania o dobre imię Forum znaczą one dla mnie dużo mniej niż sam akt napisania takich bzdur jak napisałeś. Zwyczajnie są niewystarczające. Bardzo mi przykro. Niewiedza nie usprawiedliwia głupoty, ani tym bardziej złych chęci (jeżeli takie miały miejsce). Więc 'bardzo mi przykro' x2. Co do reszty wypowiedzi, to się nie odniosę, bo jestem zbyt leniwy.
 6. Polska nie jest samodzielna w podejmowaniu decyzji w większości kluczowych i strategicznych spraw, a do takich zalicza się JS. To, że Macierewicz gada to co gada to niekoniecznie musi być wynik jego osobistych zapatrywań, ani wizji kraju zapodanej przez Prezesa. To może być wynik tego, że takie a nie inne instrukcje otrzymał z centrali w Juesej. Poza tym, to nie żaden: 'koniec Jedwabnego Szlaku" a jedynie przeszkoda na drodze żółtej rasy. Oni sobie tą sprawę dokładnie przeanalizują, przemyślą i rozwiążą. Znowu ktoś wpadł na genialny pomysł przedstawiania Polski jako pępka świata z punktu patrzenia innych krajów. Pragnę przypomnieć, że inne kraje nie patrzą na świat z perspektywy Polski, tylko ze swojej własnej. Za to u nas przyjęło się uważać odwrotnie, i to nie tylko względem tego jak patrzą inne kraje, ale przede wszystkim jak my sami patrzymy. Bo niestety ale patrzymy na Polskę wciąż z perspektywy i przez pryzmat innych krajów zamiast ze swojej własnej.
 7. Różowy pasek ma pozwoleństwo Góry, więc będziemy musieli jakoś to ogarnąć.
 8. Wyczuwam nadmiar estrogenu Panowie. Przypominam, że nadmiar estrogenu jest przydatny w 3 przypadkach: sypialni, kuchni i rodzeniu dzieci.
 9. Nie spać, zwiedzać:
 10. @JaToJa - permban - multikonto
 11. Różnica kulturowa, różnicą kulturową, ale co Ci z niej przyjdzie jak i tak nie będziesz w stanie korzystać z benefitów tej kultury, która jest obiektywnie 'lepsza'? Mamy się zachwycać ochłapami rzucanymi przez dobrego wujka z ameryki, czy 'Unii' tylko dlatego że istnieje i na tym zakończyć jakąkolwiek samodzielną politykę rozwoju kraju? Nie próbuj sprowadzić tego co piszę do czarno-białego wyboru bo po prostu manipulujesz. Napisałem wcześniej że powinniśmy wykorzystywać sojuszników i sojusze dla NASZYCH interesów (czyli zacząć traktować ich przedmiotowo) a jednocześnie samodzielnie budować własną siłę militarną i gospodarczą. Ty zaś mi zarzucasz idealistyczne podejście gdzie odcinam się od jakichkolwiek realiów geopolitycznych i wymachując szabelką bredzę o Wielkiej Polsce a jednocześnie twierdzisz że jedyny ratunek jest w imperium zza oceanu. Weź się ogarnij.