Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

dr Mordechaj B'rzyt-wa

Starszy Moderator
 • Zawartość

  5095
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  85

Zawartość dodana przez dr Mordechaj B'rzyt-wa

 1. Ktoś coś?
 2. Na prośbę admina poprzedni wątek zostaje zamknięty. http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/1097-%C5%BCarty-podszyte-prawd%C4%85-lub-niekoniecznie/ Żarciki można kontynuować tutaj. Botoks to pochodna jadu kiełbasianego. Natychmiast po postawieniu rozpoznania zatrucia jadem kiełbasianym należy zastosować leczenie. Stosuje się metody swoiste i nieswoiste. Leczenie przyczynowe polega na podaniu wieloważnej, końskiej surowicy antybotulinowej (antytoksyny), zawierającej przeciwciała przeciw toksynie typów: A, B i E. Podaje się 50-100 ml antytoksyny w postaci iniekcji domięśniowych (w bezpośrednim zagrożeniu życia dożylnych). W każdym przypadku zatrucia, z wyjątkiem botulizmu niemowląt, należy ją zastosować. Poza tym należy przeprowadzić płukanie żołądka, zastosować środki przeczyszczające i głębokie wlewy doodbytnicze.
 3. Zachęcam Was drodzy użytkownicy do wypełnienia krótkiej ankiety, która pomoże w budowaniu skutecznej, bezpośredniej taktyki i długofalowej strategii w rozwoju forum. Jeżeli Waszej odpowiedzi nie ma wśród podanych, to piszcie na PW lub tutaj. Dopiszemy.
 4. Psychodelic trance, progressive psytrance, Goa, full on, psyprog Jak nie znacie to poznajcie:
 5. PROSZĘ NIE PISAĆ W TYM WĄTKU. Wszelkie zgłoszenia obywatelskie przyjmuję przez opcję powiadomień. Posprzątane działy: Regulamin i zasady forum Portal Randkowy Sport i zdrowie Biznesiki, kupię, sprzedam, oddam, Motoryzacja Duchowość Technologie
 6. Nie :>
 7. Tłumaczenie się z tego co zamierzasz robić nie uchroni Cię od kary w przyszłości. Przynajmniej nie na tym Forum. Jak będziesz śmieszkować z poważnych tematów, to stąd wylecisz. Takie mamy zasady, nie zrozumiesz ich, lub się nie opanujesz - Twój problem. My nie chcemy tu takich osób.
 8. Jak chcesz popisać o tym co Cię boli to sobie załóż osobny wątek. Offtopy są zabronione.
 9. Nie ma przypadków, są tylko znaki :> :> :> Nawet ostatnio myślałem o powieszeniu sobie nad łóżkiem jakiego ładnego panoplium w składzie którego miała się znajdować siekiera. PSZYPADĘG?
 10. Kupić, nie kupić, Aj-waj. Policz co się bardziej opłaca.
 11. Ale poczucie humoru jak widać pozostało :>
 12. Myślę że pierwszym rodzajem wiedzy jakim powinieneś się zainteresować, jest ta zawarta w SJP.
 13. Opera ma darmowego VPNa w trybie prywatnym (włączanie manualne + wybór lokalizacji) Tylko nie wiem czy działa na mobilach.
 14. Poprawka. Hasła przede wszystkim muszą być DŁUGIE. Niekoniecznie musi to być zlepek losowych znaków otrzymywanych z password generator'a. Dobra metodą jest wzięcie sobie 4-5 losowych słów a następnie zmodyfikowanie ich przez podmianę liter na cyfry i znaki specjalne, lub jeszcze lepiej - wstawienie tych znaków w środku wyrazu. W odróżnieniu od generatorów takie hasło jest łatwiejsze do zapamiętania. W przypadku kiedy mamy dużo haseł polecam zacząć używać managera haseł, przykładowo: KeePass2 (mały program o linuxowym rodowodzie, wersje portable na pendrivy) O hasłach i metodzie wyboru:
 15. Elo.
 16. Nikt Cie nie zablokuje :> Fakt, ten poetycki język potrafi być denerwujący jak ktoś szuka konkretów.
 17. @Klapaucjusz masz więcej szczęścia niż rozumu z tym że exmałżonka nie chciała dziecka :> Miałbyś teraz do wiwatu. Przy okazji polecę Tobie 2 książki: Robert Bly "Żelazny Jan" - od bycia chłopcem do bycia mężczyzną, napisana ciekawym językiem, mnóstwo odniesień do mitologii grecko-rzymskiej i realiów europejskich. Obszar jaki porusza to głównie procesy podświadome, dlatego lepiej przeczytać ją po lekturze którejś z książek Marka na temat podświadomości. Może być bardzo pomocna w autodiagnozie wzorców związanych ze sprawami rodzinnymi, które odpowiadają za dużą część problemów życia dorosłego. Lawrence Shannon "The Predatory Female" - napisana w formie wywiadu rzeki, humorystyczna książka traktująca o przyziemnych sprawach związków takich jak seks i pieniądze. Może być pomocna w oswojeniu się z koncepcją imperatywu biologicznego i tego że kobieta to też drapieżnik tylko z nieco innymi narzędziami.
 18. Mam dziwne wrażenie jakby autor powyższych bywał na naszym Forum
 19. Aksjomaty nie są aksjomatami bez przyczyny. Chcesz udowodnić istnienie związku partnerskiego - to obal tu publicznie aksjomat biologiczny.
 20. Jak to się mówi w świecie IT: "it's not a bug, it's a feature"
 21. I pamiętaj: "IM BYK STARSZY, TYM RÓG TWARDSZY"
 22. Następny relatywista... My nie jesteśmy ludźmi, którzy będą sobie w głowie ustawiać drabinki i hierarchie w oparciu o drugorzędne rzeczy typu hajs, wygląd, bajera i inne pierdy. My jesteśmy Bracia Samcy i doskonale wiemy że żadna kobieta nam szczęścia nie da choćby i miała wrota rozkoszy ze szczerego złota. Tyle i aż tyle. Jak masz potrzebę prowadzenia krucjaty albo mentalnego robienia sobie dobrze to idź sobie nie wiem na jakąś insomnię czy 4chana? W ostateczności możesz zacząć nagrywać na YT filmy dla gimbazy, myślę że miałbyś wzięcie z tym parciem na świecidełka. Nieźli są tacy goście. Wbija i prawie po pierwszym poście chce być GURU.