Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

RRRR_WWWW

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  115
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

57 Świetna

O RRRR_WWWW

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Londyn
 1. BT to ju nie jest taka fajna 'waluta' jak kiedyś. Teraz dominuje ETH, a wschodzi DASH i zCASH i MONERO. A w czym ma pokrycie Polski złoty? albo dolar, W tym samym w zaufaniu i wymienialności a co za tym idzie użyteczności. Obecnie na krypto jest spora spekulacja ale poza nią to jest tam pewna użyteczność (anonimowość, bazary narkotykowe w sieci tor, płacenie anonimowego okupu za rozszyfrowanie dysku). ot taka nisza zastosowań. Wszyscy co się oburzą ze to waluta do "złych rzeczy" to wg. oficjalnych danych kraj na terenie którego znajduje się najwięcej banknotów o nominale 500 EUR to..... Kolumbia.
 2. kopanie bitcoina indywidualnie jest całkowicie nie opłacalne. Na chwile obecną dość opłacalne jest kopanie ETC. za 16K daje ok 2-3K miesiąc. Ale warunki się szybko zmieniają. NVIDIA zapowiada karty graficzne dedykowane do kopania co spowoduje wzrost ilości kopiących wiec nasz udział spadnie, pytanie co z ceną w tym wypadku. Dziki zachód, zwrot inwestycji w poniżej rok... ja nie wszedłem. Monaro też sensowne do kopania na chwile obecną.
 3. zapamiętujesz kilka słów, cytat jakiś tekst, i to jest seed do generatora liczb pseudo losowych. Taki brain wallet to moze być "ala ma kota" A jest to głupi pomysł bo o wiele łatwiej testować miliardy kombinacji słów i fragmentów piosenek niż kopać coiny.
 4. Nie prawda. tzn. "brain wallet" to pozór bezpieczeństwa. Człowiek nie dostarcza tyle entropii (statystycznie) aby to było bezpieczne. Problem jest taki ze w pewnym momęcie odszyfrowany klucz prywatne (albo seed do generatora) znajduje sie w pamięci. I jeśli przypadkiem mamy wirusa/trojana to on przesyła klucz do C&C. Jeśli mamy mało to nie koniecznie okradną to od razu. Za rok możemy tam przelać więcej a oni już mają nasz klucz.
 5. Znam się na temacie. Mogę odpowiedzieć na pytania: 1) Kupujesz przez giełdę ale nie musisz trzymać na giełdzie, Możesz przelać na własne "konto" 2) Jeśli mamy więcej niż kilka KPLN w crypto to obowiązkowo nalezy zainwestować 60-100USD w portfel sprzętowy 3) Bitcoin się ustabilizował bo jego popularność spada. ETH dominuje ale są już konkurenci np. w postaci walut "bardziej anonimowych" np. Monaro 4) Poza coinami są jeszcze tokeny, te mogą być mniej lub bardziej kontrolowane wszystko zależy od contraktu. Możemy kupić na ICO i potem albo mieć 2000% zysku albo 100% straty. To jest dziki zachód. 5) W świecie ETH nadchodzi wielki dzień czyli 2 hard fork. Pierwszy HF to było jawne złamanie ustalonych zasad i doprowadziło to do "schizmy". Łańcuchy potwierdzeń kryptograficznych sie rozdzieliły za sprawą niepokornych kopaczy. Dzieki temu mamy teraz ETH i równolegle ETC. kto kupił/wykopał przed pierwszymm Hard forkiem teraz ma oba. 6) Nadchodzi 2 hard fork gdzie zmieniają algorytm. To wielki eksperyment. Albo wieki wałek. Czas pokaże. Albo ETH wystrzeli albo zatonie wyłaniaja nowego lidera. 7) Pamiętać należy jakie jest zastosowanie crypto, a w chwili obecnej jest to: - Spekulacja (niestety dominujacy czynnik) bańka nie musi pęknąć zależy jak bedą się kształtować motywy zakupów i użyteczność - Zakupy narkotyków na bazarach w TOR - Finansowanie inicjatyw rozproszonych (ICO) - Ukrycie wartości przed rządem, trzymanie kapitału (powiazane ze spekulacja) 8) na obecną chwile słabym punktem jest centralizacja zamiany na walute fizyczną. Giełdy wymagają weryfikacje. Natomiast już rodza sie rozwiązania tego problemu np. : - Decentralizowana wymiana: LocalBitcoin.com, LocalEtherium - Wymiana z zabezpieczeniem w kontrakcie - Tokeny udające walutę: USDT
 6. Jest takie powiedzenie: "Jak bym wiedział ze się jutro przewrócę to bym się dziś sam położył" wiec: Jak ma ci jutro sama uciec to ją dziś sam oddaj ale tak żeby to była twoja decyzja. I nie mam tu na myśli rozstania, bo to łatwo tak radzić rozstań się. Moja propozycja: Idz z nią do klubu dla swingersów, ja byłam kilka razy i to ciekawe miejsce. Zabawicie się ty ją tam zabierzesz i powiesz "szalej i ja będę szaleć". Pokażesz tym siłę psychiczną i dystans. Relacje z klubów nie spotkały się z miłym przyjęciem na tym forum, choć ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat. To miejsc może zniszczyć związek, a może podnieść zaufanie. Wiem co mówię. Pamiętaj, że wiąże się to ze znacznym ryzykiem to będzie twoja gra na siłe psychiki, i nie chodzi o to ze lasce się to spodoba, bo z opowieści wynika ze lubi seks, ale tu bardzo ważne jest czy będziesz miał siłe psychiczną żeby ją "oddać" i nie dostać ataku zazdrości. Zeby to zrobić dobrze musisz być wewnętrznie gotowy do rozstania w każdej chwili, jeśli będziesz gotowy to wtedy możecie być szczęśliwi 'na zawsze' (jakiś czas). Jeśli będziesz jej potrzebował do szczęścia to się rozstaniecie. Klub to takie demonizowane miejsce, a dynamika społeczna jaka tam występuje to temat warty kilku rozpraw naukowych. Czesto ciche myszki szaleją a wyzwolone suczki czują się głupio i skrepowane.
 7. Mam taki problem, Chce jakiś soft na własny telefon co pozwoli go zdalnie kontrolować przy wyłączonym ekranie, a dokładnie zdalnie nagrywać rozmowę w pomieszczeniu. Nie chodzi o oprogramowanie do szpiegowania telefonu, które się instaluje komuś. Chce na własnym sofcie zainstalować soft do zdalnej kontroli, i móc nim zdalnie sterować bez aktywacji ekranu m.in. włączyć nagrywanie/wysyłanie tego co nagrał. Telefon będzie stale podłączony do wi-fi i podłączony do ładowania. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie.
 8. Ten żart to był świadomie przy tobie powiedziany, czy one nie wiedziały że słyszysz?
 9. Zapisałem się na szkolenie pod koniec wakacji. Jak wrócę to opowiem.
 10. @Stulejman Wspaniały Na razie jeszcze nic nie wiadomo. Zapadł wyrok, a kasa ciągle u niej. Teraz tytuł wykonawczy i pytanie czy komornik znajdzie majątek.
 11. Czy któryś z was bracia, będąc kierownikiem.szefem, miął taką sytuacje, że kobieta się nadstawiała na imprezie firmowej, wyjeździe integracyjnym? Skorzystaliście? jak potem wyglądało upominanie się o należną 'zapłatę'?
 12. godz. 7—10 norma: 171 — 536 nmol/l godz. 16—20 norma: 64 — 327 nmol/l pobranie było rano.
 13. Zastanawiam się czy mu mówić o ECA. Bo jak mu nie powiem to to może być ważne, z drugiej strony jak mu powiem to pierwszym i jedynym zaleceniem może być odstaw to i zrób badania za miesiąc. Spróbuje wykupić konsultacje on-line i zapłacić za sensowną konsultacje endokrynologa teraz. Nie stracę czasu, a on mnie na oczy oglądać i tak nie musi.
 14. @GluX ginekomastia - nie mam z tym problemu Bardzo żałuje ze nie zrobiłem tych badań przed rozpoczęciem diety i kuracji ECA. Poczekam 2-4 tyg i powtórzę badania (wybrane).
 15. Zrobiłem mega badania na bardzo wiele kierunków, zostawiłem ok 900zł. Powyżej wkleiłem ceny jakie dostałem po zapytaniu mailowym