Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Qaikwow

Użytkownik
 • Zawartość

  286
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Qaikwow wygrał w dniu 20 Styczeń

Qaikwow posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

550 Świetna

O Qaikwow

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

520 wyświetleń profilu
 1. Incognito nic nie da w tym przypadku. Gdybys miał androida to pewnie apka do jakiegoś szyfrowania połączenia by się znalazła.
 2. Witamy w gronie
 3. Ale ogórka do maseczki, nie?
 4. Ten profil prowadzą kobiety i nie ma co się do tego odnosić nawet, bo to czyste bzury
 5. Powstało mase przeróbek, przez co można zamiast chodzic normalnie, sterować palcem gdzie ma iść. Gdyby w jakiś sposób to zatrzymali to byłaby szansa, żeby aplikacja stała się przyjemną grą. Chyba, że ktoś lubi grać z cziteramj teleportującymi się z Sosnowca do Chicago.
 6. Poczytajcie trochę o kaszubie Erichu von dem Bach Żelewskim... Osoba ta jest odpowiedzialna za powstanie obozu Auschwitz oraz kierowaniem tłumienia powstania warszawskiego. Niby trochę złagodził rozkazy Hitlera na rzecz polaków, ale jednak pomimo tego i tak rozegrała się masakra za jego dowództwa. Wiem dobrze, że historia była różna, a niektórzy w czasie wojny musieli wybierać pomiędzy śmiercią, bądź wejściem do wojska niemieckiego. Niektórzy robili to świadomie i to przed wojną: żródło: http://pigipedia.blogspot.com/2013/08/rodowity-kaszubmega-morderca-dziesiatek.html Takie przypadki jak ten pogarszają jedynie wizerunek kaszubów.
 7. Ciemniejsza strona Greya
 8. "Dla jasności nie jestem o nią zazdrosna w żadnym wypadku, lubię ją i traktuję jakby była moją rodzoną siostrą." - gdyby nie była, to tego by nie pisała
 9. Może stary post, ale czy Chrystus chciałby, żeby działo się to co teraz w kościele katolickim? Ciagle zbieranie pieniędzy, jeżdżenie drogimi samochodami, pycha i próżność poprzez jakąś pozycje w kościele... Czy to jest bycie bliźnim? Pomoc biednym? Ostatnio się zastanawiam i przecież Chrystus nie tego chciał od nas. Przez wieki wszystko się zmieniło w instytucje.