Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Qaikwow

Użytkownik
 • Zawartość

  426
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Qaikwow w Rankingu w dniu 20 Styczeń

Qaikwow posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

847 Świetna

O Qaikwow

 • Tytuł
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1001 wyświetleń profilu
 1. Powiem tak: bije od Ciebie straszne białorycerstwo. Mam wrażenie, że idealizujesz kobietę na samym początku co jest zgubne. Umawiasz się z dziewczyną oraz wymieniacie konwersacje (długie na całe a4!!!!) co też działa na Twoją niekorzyść(im więcej pisania w internecie, a mniej spotkań na żywo, tym gorzej - na przyszłość staraj się minimalizować pisanie, a wymagać jedynie spotkań realnych. Kobieta się nudzi po czymś takim i od razu Cię szufladkuje do orbitera). Kobieta napisała Ci, że kogoś poznała, a Ty napisałeś do niej później jak typowa faja(bez obrazy) o spotkanie niby "bez związkowe". I ja sie pytam po co? I jeszcze jak mogłeś ja przepraszać, że mogłeś ją skrzywdzić? WTF?! Bije od Ciebie jasne światło pewnego rycerza, który oczekuje pięknej miłości, lecz musisz się nauczyć, że czegoś takiego nie ma. Są jedynie kompromisy, zauroczenia, przywiązania itp. Jesteś romantykiem, a w tych czasach się to nie sprawdza.
 2. Jaja sobie robisz czy co? Życie i związek to rownież kompromisy i Twoje przykłady to jakieś odległe skrajności. Pytasz się kobiety o takie rzeczy i dziwisz się, że nie masz o czym z nią rozmawiać. Tak samo jak ja bym Ciebie zapytał o parametryczne projektowanie kadłuba takiego samolotu... I co? Nie wiesz? To nie jesteśmy kolegami. Oczywiscie gdyby była kompletnym szlaufem i nic by nie wiedziała, to co innego. Ale takie rzeczy pomijam. Bez przesady, że nie masz z nią o niczym gadać.
 3. Najlepszym pozbyciem się fobii jest jej przeciwstawienie się. Tak jak radeq napisał, musisz sie tego nauczyć i próbować. Nie możesz uciekać w nieskończoność i mieć z tego powodu kompleks.
 4. Skubany. Jakie skupienie i efekt! Poradził sobie
 5. Muszę przyznać, że to ciekawy pomysł. Pomyślcie, że nie musicie się wiązać na stałe, a jeśli macie warunki domowe i finansowe możecie się postarać o dziecko w taki sposób. Bez zobowiązań. Idealnie.
 6. Tak trzymaj. Głowa do góry i przed siebie!