Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Qaikwow

Użytkownik
 • Zawartość

  239
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

406 Świetna

O Qaikwow

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

413 wyświetleń profilu
 1. Żenujące zachowanie tej kobiety oraz ta jej wypowiedź na temat kierowców atakowanych w Calais, że jak im się nie podoba to niech zmienią pracę... Co za k*..
 2. Zapomniałeś o najważniejszym - pieniądzach. Z tym to niemal kazdy zwraca uwagę kobiet.
 3. Pewnie dał hajs koleżance za to, lub po prostu dziwce, żeby to sprzedać. Pełno jest takich cwaniaków.
 4. No, ale musisz przyznać, że w tym materiale dobrze prawi. Ważne, żeby ta świadomość trafiła do jak największego grona.
 5. Gościu mówi jak jest. Kobiety starają się dowartościowywać poprzez portale, ciuchy itp. by być "lepszą". Mówi to, o czym my mówimy tylko, że w skrócie.
 6. Na zbieranie pieniędzy dla dzieci oraz sprzęt nic nie mam, ale Owsiak tak to zrobił, że nie można mu nic zrobić, bo przecież pomaga. Idealny biznes. Zawsze coś rzucę, ale nie mam pewności jak to wszystko jest tam zarządzane.
 7. Ja mam bekę z tego: Testoviron to dobry troll i pokazuje na swoich filmach słabości Polaków.
 8. Może spróbuj uprawiać jakiś sport? Im dłużej jesteś w takim trybie to się coraz bardziej do takiego stanu doprowadzasz i nie chcesz zmiany. Potrzebujesz jakiegoś kopa
 9. Czy brałaś kiedyś pochodną witaminy A, czyli izotretynoinę aka Izotek?
 10. Kobieta zamawia u malarza swój portret: - Proszę mnie namalować w brylantowych kolczykach, z brylantową kolią i z szafirowymi spinkami do włosów. - Ależ proszę pani, pani nie ma na sobie nic z tych rzeczy! - No nie mam. Ale gdybym umarła wcześniej niż mój mąż, to on się na pewno natychmiast znowu ożeni. A ja chcę żeby tę jego drugą trafił szlag, jak będzie szukać tej biżuterii.
 11. Może za późno się kładziesz, że jak budzisz się to śpisz dalej? U mnie był to problem i po przestawieniu "zegara" jest ok.