Skocz do zawartości

Czy warto kupić ten płaszcz?


nefi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia, pytanie jak w tytule, czy warto kupić ten płaszcz? ( Nie szastam pieniędzmi, a ta propozycją wygląda dość ciekawie )

 

https://ombre.pl/product-pol-3519-PLASZCZ-C269-CZARNY.html#close

 

Z góry dziękuję za poświęcony mi czas.

Edytowane przez nefi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaproponować coś takiego: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0421289001.html kolega ma podobną, lub nawet taką samą i świetnie wygląda. A patrząc po śmieszkach w postach (trochę to żałosne z waszej strony takie nabijanie się z kogoś kto pyta o radę. Zawsze można milczeć...). Najlepiej weź jakąś koleżankę na szoping (taką, która modnie/ładnie/ ze smakiem etc. się ubiera). Potem kolacja i łóżko :D.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam :) Kolega się chyba nie obrazi. Z bardziej poważnych rzeczy już śmieszkowaliśmy :D 

 @nefi Płaszcz bardzo fajnie wygląda, ale za tą cenę nie spodziewałbym się rewelacji. Zobacz sobie dokładnie na długość płaszcza i swój wzrost. Płaszcz powinien ci sięgać do połowy pośladów (tak jak marynarka) jeśli jesteś niski. Jeśli jesteś szczupły i wysoki to może niżej sięgać.  

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz miec do takiego płaszcza naprawde bardzo dobra sylwetkę to jest szczupły w pasie i szeroki w klacie.Nie mysl ze tak będzie wyglądał fajnie na tobie jak na tym manekinie.Na nim wyglada slim a w rzeczywistości różnie bywa

Cena niska ale miej na uwadze ze za cena idzie tez jakość lub jej brak...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DissolvedAir napisał:

Cena niska ale miej na uwadze ze za cena idzie tez jakość lub jej brak...

Dokładnie za tą cenę nie spodziewaj się np wełny tylko jak już prędzej jakieś sztuczne gówno

+ Bracie druga kwestia czy Twoja reszta garderoby pasuje do płaszcza bo wiesz jak założysz płaszcz do gumiaków to zamiast podbić mediolański wybieg podbijesz najwyżej notowania u świń w stodole także ten no trza dobierać elastycznie e.g. ja nosze głównie koszule i ciuch elegancki lub pół elegancki takie ala smart casual żebyś nie skończył takPodobny obraz

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red Celujesz w wysoką półkę. Chłopak pyta o płaszcz za 160zł więc pewnie nie przewiduje wydania 1k zł na płaszcz. Za 300zł można już coś konkretnego dostać, szczególnie bezpośrednio u producentów. Dodatkowo ja bym odradzał kupowanie płaszczów w necie. Gacie, skarpety, tshirty ok, ale z płaszczami i spodniami jest tak, że muszą leżeć bo inaczej można wyglądać...

 

283012300d58d75fe24810855c5f7f7b.jpg

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mosze Red napisał:

Przyzwoity płaszcz to wydatek minimum 1k pln. I dupy nie będzie urywał.

 

Żeby mieć jakiś rozsądny wybór, to musiał byś celować w przedział cenowy 1200 - 1800. 

 

Rebe podasz przykład? Rzucisz marką?

 

Ja tak od Sb tylko podam sposób kupuję cosik za 500-1000zł z serii płaszcz-kurtka i tylko i wyłącznie przerabiam wyściółkę wewnętrzną jeśli jest syntetyczna na coś oddychającego 100% bawełna lub len.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. vistula płaszcze zaczynają się od +/- 1k, celuj w jakiś klasyczny krój, będziesz miał na lata. 

 

Jak kupisz coś typu 'sezonowa moda' typu pizdylion kieszonek, czy jakieś inne udziwnienia za 2 sezony będziesz się w nim wstydził wyjść. 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mosze Red napisał:

Przyzwoity płaszcz to wydatek minimum 1k pln. I dupy nie będzie urywał.

 

Żeby mieć jakiś rozsądny wybór, to musiał byś celować w przedział cenowy 1200 - 1800. 

 

 

I najlepiej kupować w Paryżu lub Mediolanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

I najlepiej kupować w Paryżu lub Mediolanie...

 

Najlepiej to znaleźć przyzwoitego krawca, dobrać materiał i uszyć na miarę ;) 

 

Warunek jest taki, że kupujący trzyma w miarę równą wagę, bo jak nagle przytyje lub schudnie to efekt zajebistości pryśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem musisz mieć naprawdę dobrą sylwetkę + świetnie się ruszać. Dwa myślę, że jakość będzie cienka. Niestety firma jak dla mnie głównie z tego znana. Coś tam kiedyś kupiłem od nich to był ostatni raz.

 

Jak chcesz tanio dobre ciuchy to polecam demobil. Poszukaj Półpłaszcz Marynarki Wojennej (Bosmanka) myślę że może Cię zainteresować . Będzie ciepły, dobry jakościowo i wygląda dobrze jak dobierzesz swój rozmiar. Polecam kupować w sklepach stacjonarnych czasami ślady długiego magazynowania wyglądają kiepsko. Zależy od konkretnego egzemplarza. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Nie rozumiem czemu się czepiasz, przecież na tym chłopaku płaszcz leży :D 

8 godzin temu, Brat Jan napisał:

I najlepiej kupować w Paryżu lub Mediolanie...

Dokładnie, tylko tam znajdziemy coś stworzonego wprost dla nas, jeśli nie płaszcz to polecałbym to:

kiedy-jest-ci-tak-zimno-ze-ubierasz_2016

Wygodne i praktyczne, do tego zwracasz uwagę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.