Skocz do zawartości

Bohater mżonka


Maszracius_Iustus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia

 

Po wieczorze w swoim gronie znajomych do gier stołowych i kilku głębszych zaczęliśmy marzyć i wracać do marzeń dziecięcych przy czym jedna z moich koleżanek z byłej budy imieniem Dorota zapoczątkowała ciekawą grę-marzenie; postanowiłem podzielić się z wami owym sposobem puszczenia lluzu fantazjom i ciekawością przeczytam posty jakie się tu pojawią o ile wgl się pojawią :D

 

Każdy niech wybierze sobie postać z książki lub filmu, z którą się utożsamia i uzasadni dlaczego właśnie tę postać uważa za swojego iluzorycznego idola :) Idę na pierwszy ogień.

 

 Kapitan Nathan Algren z filmu ,,Ostatni samuraj''

Targany przez demony przeszłości, kochający walczyć z umiejętnościami poligloty wojownik rządny przygód i odnalezienia spokoju.- Dokładnie tak bym o sobie mógł powiedzieć :) 

 

A wy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf Rozumiem, że to ze sfery marzeń. Bo jeśli nie to nie wypuszczę mojej kobiety samej już na ulicę :P 

Jack Bauer - 24h. Twardy, bezwzględny, bezkompromisowy, z zasadami, za rodzinę potrafi gonić i zagryźć. Zawsze znajduje rozwiązanie z każdej sytuacji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Tak na poważnie to Werner Holt, postać z książki 'Przygody Wernera Holta', pióra Dietera Noll. 

Za chłopaka zaczytywałem się.

 

   Może jeszcze Kmicic, z 'Potopu' Henryka Sienkiewicza. 

 

Taki ze mnie marzyciel i biały rycerz.:)

Edytowane przez Adolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer Golem XIV z książki Stanisława Lema o tym samym tytule. Niemalże oświecona, niezmącona żadnymi emocjami i rozterkami superinteligencja o potencjale umysłowym 400 tysięcy razy wyższym od ludzkiego ;).

Albo robot Andrew ("Człowiek przyszłości") - bystry, zaradny, niezwykle twórczy i nieugięty w swoich dążeniach, no i ma tę przewagę nad Golemem, że nie jest zależny od ludzi. Choć obrałbym trochę inną drogę niż filmowy/książkowy bohater.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.