Skocz do zawartości

Dobra wiadomość. Facebook jednak potrafi się do czegoś przydać.


Metody

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wiadomość !!!!!
Dorwali tą kurwę pierdoloną, która przywiązała młodego owczarka do drzewa w lesie i porzuciła. Dzięki ryjbukowi udało się ją zlokalizować. Teraz grozi jej 2 lata więzienia, chociaż dostanie pewnie zawiasy - śmiech na sali. (powinno dożywocie)
Po owczarka już głaszają się chętni, którzy dadzą mu dom.
Brawo.

 

Jeśli Panowie macie dzieci, to kształtujcie w nich wrażliwość i współczucie dla istot żyjących, a jeśli sami tego nie macie to zrozumcie, że zwierzęta to też istoty, które odczuwają ból i cierpienie. Niestety na wsi, jestem tego świadkiem, nadal tratuje się zwierzeta hodowlane, gospodarskie i domowe, jak istoty 2 lub 3 kategorii. Nie mam sił żeby walczyć z tą ignorancją, idiotyzmem i braku współczucia, ale jak się ma 50-60 lat to cieżko już cokolwiek zmienić. Taki mały apel. Zmieniajcie świat zmieniając siebie i swoje małe otoczenie. Dziekuje

 

59e4aad7e6870_o,size,969x565,q,71,h,d13c

Edytowane przez Metody
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny psiak :) jakby nie można było go oddać znajomym czy do schroniska. To już jest chyba realizowanie swoich chorych fantazji na mniejszych i nam podległych istotach. Zwykła podłość. Tego to chyba nigdy nie zrozumiem, jak się można tak zachować wobec zwierzęcia, nie chciałbym kogoś takiego znać, kto się zachowuje wobec zwierząt w ten sposób.

11 minut temu, Metody napisał:

Niestety na wsi, jestem tego świadkiem, nadal tratuje się zwierzeta hodowlane, gospodarskie i domowe, jak istoty 2 lub 3 kategorii.

Pies to ma szczekać. Metr łańcucha, buda sklecona z byle czego, brak szczepień i ogólna ignorancja tzw. gospodarzy. Oczywiście, to nie tyczy się tylko gospodarzy ale jeśli mówimy o wsi to obrazek, który większość z nas zna, jeśli bywa/bywała na wsi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są ludzie, ludzie tak nie postępują. Jak do kurwy nędzy można zostawić psa w lesie przywiązanego?

Czy karą nie powinno być  przywiązanie tego czegoś co to zrobiło, na kilka dni do drzewa i pozostawienie?

 

Zwierzęta na wsiach to kolejne przedmioty.

O krówkę czy świnkę jeszcze się dba bo można sprzedać albo zjeść, ale pies?

Sroga zima, ale pies przecież sobie da rade w budzie złożonej z paru desek, nieocieplanej. To tylko pies.

A jak nie przeżyje? No to co kurwa, sąsiadowi już się suka oszczeniła to będą kolejne szczeniaki za free hehe.

 

Jebane kurwy.

 

 

Edytowane przez Pozytywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam psy. Są wierne, ufne i generalnie bardzo pozytywne. Nie wiem jak można tak traktować te zwierzęta. To mały psiak, widać że ma max pół roku. Akurat te akcje na fejsbuku często dają rezultaty. Szkoda tylko, że sądownictwo w tej materii leży i kwiczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham wszystkie zwierzęta, psy zajmują szczególne miejsce. Za znęcanie się nad zwierzętami powinna być przewidziana chłosta, albo coś bardziej wyszukanego i bolesnego jak np wbijanie igieł pod paznokcie czy ich ściąganie żywcem. 

Bydle które dopuszcza się takiego barbarzyństwa nie zasługuje na miano "człowieka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Pozytywny napisał:

Zwierzęta na wsiach to kolejne przedmioty.

O krówkę czy świnkę jeszcze się dba bo można sprzedać albo zjeść, ale pies?

Sroga zima, ale pies przecież sobie da rade w budzie złożonej z paru desek, nieocieplanej. To tylko pies.

A jak nie przeżyje? No to co kurwa, sąsiadowi już się suka oszczeniła to będą kolejne szczeniaki za free hehe.

 

Jebane kurwy.

 

 

 I jeszcze do tego podejście "chłop żywemu nie przepuści" . Mój kuzyn wali z wiatrówki do wróbli na wsi bo mu wydziobują ziarno z pola. Noż ku...wa ten śrut jest droższy niż to ziarno co mu wróbel zje.

Zawsze się pyta co mój kot je. Odpowiadam że kupuję mu karmę w sklepie, jakieś łiskasy czy inne a o na to że jakby miał 5 zł na kota wydać to by mu zaraz kąpiel w worku zapewnił. Ale w kościele " panie zmiłuj się nad nami " drze na całą mordę.

Edytowane przez jaro670
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies ładny, każdemu go szkoda, mi też. A co ze świniami i krowami, które są w nieludzki sposób zarzynane w ubojniach, kurczakami ściśniętymi nieludzko, pasionymi hormonami i antybiotykami żeby nie chorowały i szybko rosły, mechanicznie karmione?

 

Tam są dopiero bestialstwa, no ale szynka smaczna i ludzie mają to w dupie. 

 

Właśnie dlatego przechodzę na jarskie jedzenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670 Podeślij mu ten artykuł:

 

https://www.wprost.pl/historia/10025672/Kampania-przeciwko-wroblom-i-plaga-glodu-Decyzja-Mao-Zedonga-ktora-kosztowala-zycie-miliony-Chinczykow.html

 

Chociaż wątpię, że coś pomoże, bo on "wi lypij". Mimo powszechnej edukacji to słuchając ludzi mam dosyć z nimi przebywać. Brak jakiejkolwiek świadomości. 

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spoko, też o tym pomyślałem tylko wydawało mi się to zbyt mało prawdopodobne żeby udało się to w ten sposób(bo ludzie myślę głównie udostępniają takie treści dla fejmu a nie żeby serio pomóc i zlewają to,mało kto ogląda czyjegoś psa żeby go potem poznać po wyglądzie, na cała Polskę może być mnóstwo podobnych takich psiaków tym bardziej że widać tylko pysk) no a jednak, fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.