Skocz do zawartości

Jaki elegancki portfel


DissolvedAir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych braci.Z racji tego,ze nie znalazłem podobnego tematu to zakładam nowy.

Jesli w złym dziale to proszę moderację o przekieowanie o właściwego działu.

Ostatnio zastanawiam sie nad kupnem portfela. chce kupic wiecie,jakiś taki elegancki uniwersalny i zeby byl na lata.

Wiem ze to taki troche gadżet,ale podobnie jak dobry zegarek na nadgarstku,dobre pióro do pisania i dobre skórkowe buty świadczy o stylu i poczuciu smaku.

Moj ostatni portfel juz sie zupełnie rozwalił nawiasem dostałem go od mojej ex jako prezent:) wiecie taka imitacja skóry czy cos takiego jak patrzylem ile ten mój model kosztuje to jakies 30-40zl Rozpadł mi się on dość szybko.Prezent na moje urodziny.Z racji tego że byl jeszcze na gwarancji ex go reklamowala.Wymienili dostałem nowy ale tez od razu zaczął się sypać. Taki troche szajs tandeta.

Teraz zastanawiam się nad jakim fajnym skórzanym. Jakie polecacie?

jakie użytkujecie i czy jesteście zadowoleni ze swojej galanterii?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem portfel marki Peterson. Śmiało mogę polecić

- przyjemna w dotyku, miękka skóra, dużo schowków na karty, itp.

Generalnie ładnie wygląda i ładnie pachnie. :)

 

Offtop: które błędy tak Was panowie zniechęciły do odpowiedzi? To, że ktoś czasem zacznie zdanie z małej litery to jeszcze nie dramat

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba właśnie taki portfel jak Ty DisolvvedAir.  Jeszcze kupiony na stadionie od strony Waszyngtona co się wchodziło na koronę.

Miałem zmienić aa ze 3l. temu. Oglądałem a ze 15min. u jakiegoś rumuna czy turasa już chyba był pewny że kupię od niego bo wyjmował swój portfel, jeszcze stało parę osób oprócz mnie, też wyjąłem swoją sakiewkę do wymiany. Ale tak mówię jeszcze tam są to pójdę zobaczyć, te osoby poszły, ja odkładam ten jeszcze nie kupiony portfel a ten smoluch taką minę miał nie tęgą bo mu chyba klientów spłoszyłem :D

Coś tam marudził żebym już poszedł.

I jakoś tak bujam się z tym starym podartym portfelem, wylatują mi te monety potem szukam bo pamiętam że gdzieś miałem jakieś drobniaki.

Nieraz w sklepie to widzę jak paczą na ten portfel mój podarty, skai się łuszczy już same płutno prawie, ale jeszcze bazar europejski pamięta :lol:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przeglądałem allegro i zauważyłem dość oryginalną rzecz.

Pamiętacie może film z 1994 roku w reżyserii Quentin'a Tarantino, pt. Pulp Fiction?

Jeśli tak to coś dla Was:

 

http://allegro.pl/pulp-fiction-portfel-bad-mother-fucker-100-skora-i6983241190.html

 

Fajna rzecz, ale pod warunkiem, że ktoś zna film, ewentualnie ma pojęcie skąd ten napis albo ma względne pojęcie o języku angielskim, bowiem na rodzinnych zakupach niektórzy mogą poczuć się poruszeni. :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przepadam za skórzanymi masywnymi portfelami. Wyglądają elegancko i ładnie, ale są mało praktyczne. Wypychają kieszenie i nigdzie się nie mieszczą.

Żadnych saszetek ani nerek też nie mam zamiaru nosić. Wszystko w kieszeniach, dlatego mam zwykły materiałowy portfel który noszę chyba 10 lat. Stan świetny i nie wyobrażam sobie innego.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez brzydzę się saszetek, hehe nerkę mam ale to bardziej wakacyjna rzecz... i tu właśnie pojawia się pytanie co robić, jak żyć tez mam portfel ze skórki, ale nie nosze bo nie mam gdzie go upchnąć, ja ma się kurtkę lub płaszcz to luz... jak żyć?

 

 

Ja nosze kartę i gotówkę w „porach” ale jak jest bilon to już lipa...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozwólcie, że sie wypowiem.

Wypowiadam się dopiero teraz bo zostałem za ten mój post zablokowany. Za błędy i zaczynanie zdania z malej litery.Dostałem też troszkę punktów karnych, nie wygasają nigdy.

Jako,że pisałem z telefonu a nie z klawiatury komputera to czasami tak mi poprawiał edytor T9.Fakt jest taki,że nie zwróciłem na to aż takiej uwagi.

Na żadne"ś ,ć ,ą ,ę" itd.

Chciałem zapoznać sie z opiniami szanownych braci bo bylem na kupnie.

Ok dla mnie temat juz nie jest ważny. Niestety nie skorzystałem z Waszych rad.

OK kupilem brązowy portfel marki Wittchen nawet fajny.

Temat moderatorzy mogą zamknąć skoro tak przez moje błędy kłuł wszystkich w oczy.

Przepraszam raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.10.2017 o 20:24, Zaradny napisał:

Ostatnio kupiłem portfel marki Peterson. Śmiało mogę polecić

Te płaskie portfele + oddzielnie bilonówka robią robotę.

Wszystko wchodzi. Płaski portfel. Wiochy w spodniach nie ma. Polecam portfel bez podszewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki zestaw, nie znoszę grubych portfeli.

Gotówki praktycznie nie noszę poza jakimś większym banknotem na wszelki wypadek.

Bilonówkę może miałem ze sobą z 5 razy. 

Wszystko da się upchnąć po różnych kieszeniach i nie ma śladu.

7c44649bcbb4e1d50a59b1e6d3743cf2.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.