Skocz do zawartości

Miałeś rację mówiąc „Będziesz żałować”. Żałuję. List do byłego męża.


slavex

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wpadłem na bardzo ciekawy tekst. Do wszystkich "świeżaków' na forum przeczytać od deski do deski.   

 

http://ohme.pl/zwiazek/miales-racje-mowiac-bedziesz-zalowac-zaluje-list-do-bylego-meza/


Pozwolę sobie skomentować co ciekawsze kawałki tego "listu". 

Cytuj

Rozstaliśmy się ponad 5 lat temu; dziś świętowalibyśmy naszą 12 rocznicę ślubu. Spakowałam się, zabrałam Tosię a ty błagałeś, abym została. 

Żona poczuła wiatr i wyfrunęła z domu. Pomyślała, zawojuje świat. Standard. Zastanawiałem się jaki jest powód, bo nie podany był, ale założyłem, że pewnie nowa gałąź.  

 

Cytuj

 A twoje łzy, słabość, rozpacz – pokazywało człowieka, którego dawno już nie widziałam, za którym tęskniłam całe lata.

Pamiętać Bracia, trzymać ramę, pokażesz słabość - zacznie tobą gardzić. 

 

Cytuj

Minęło 5 lat, a ty zaakceptowałeś nasze rozstanie. Ostatnio w twoim życiu pojawiła się kobieta. Ty też jesteś inny, spokojny, ciepły dla mnie i ja wiem, że jesteś szczęśliwy. Boli bardzo.

Nic tak nie wkurwia kobiety, jak to, że byłemu się powodzi. 
 

Cytuj

Przepraszam cię, że nie rozumiałam twojej pracy. (...)   Dziś sama mam takie dni, że nie mam czasu zjeść kanapki i oddzwaniam do bliskich po kilku godzinach. Naprawdę wtedy tego nie rozumiałam.

Szef przycisnął śrubkę i trza zapierdalać. Ups... a miało być tak pięknie...  

Cytuj

Przepraszam, że źle mówiłam o twoich byłych. Wciąż dopraszałam się, byś o nich opowiadał, a potem krzyczałam, że mnie obciążasz tymi historiami.

Panowie, temat byłych ?  Ucinać to i tyle.

 

Cytuj

Przepraszam za moją mamę. Wiem, to nie moja wina, ale jednak pozwalałam na to. 

Przepraszam, przepraszam... nie wierzę, ale po chwili wróciła na stare tory. Klasyk "nie moja wina".  
 

Cytuj

Przepraszam za to, że karałam cię i nagradzałam seksem. To było narzędzie w moich rękach, którym manipulowałam jak chciałam. 

Słyszeli panowie ? Nie zgadzamy się na manipulowanie dupą ! 
 

Cytuj

Przepraszam za brak walki o nas. Za to, że w skrytości od ciebie odchodziłam, nie dając ci żadnej szansy, by to naprawić. Fantazjowałam już wtedy o innym mężczyznie, który okazał się oczywiście iluzją, ale spieszyło mi się do tej wymarzonej wolności.

Początkowe założenie o nowym facecie sprawdziło się w 100%. Nowa gałąź się złamała i teraz chlip chlip popełniłam błąd... 
 

Cytuj

Przepraszam, że mówiłam innym o tobie źle. Prawie wszyscy uwierzyli, że jesteś potworem. (...)  Czasami tylko słyszę od kogoś, jak bardzo się zmieniłeś, jak jesteś wspaniałym tatą i kolegą. A ja wiem, że to nieprawda. Nie zmieniłeś się tak bardzo, zawsze taki byłeś.

Łał ! Najpierw zły, chuj, drań a teraz taki dobry ?  
 

Cytuj

Tylko że to się już wszystko stało, a ty kochasz kogoś innego i już nigdy nie będziemy razem, więc mogę tylko cię przeprosić, kochany, i powiedzieć, że miałeś rację w tym jednym jedynym zdaniu, które uznałam za podłe i słabe, które wymknęło ci się na koniec „Będziesz żałować”. Żałuję.

Założę się, że jakby facet nie ułożył sobie życia, to dalej by nim gardziła i traktowała jak śmiecia.  
 

 

Edytowane przez slavex
  • Like 15
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, jaka biedna, ta myszka jest teraz...

Normalnie, aż mi jej żal, tak mi jej żal, że nie wiem co mam z jej żalem zrobić?!

Wielu facetów, po takich listach, zwyczajnie pęka i daje się złamać.

A tak naprawdę, to w jej słowach nie ma żalu - żadnej refleksji - tylko zazdrość o nową kobietę tego faceta.

Gdyby on pozwolił byłej żonie wrócić do siebie - to za miesiąc czasu znowu zaczęłaby swoje jazdy i fanaberie na nowo.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, slavex napisał:

Przepraszam za to, że karałam cię i nagradzałam seksem. To było narzędzie w moich rękach, którym manipulowałam jak chciałam. 

 

A te słowa dedukuję tym wszystkim, którzy dla cipki są gotowi zrobić wszystko i latać za ich właścicielkami całymi dniami.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się o drzewo wyjebie, ona i jej podobne, krzywd wyrządzonych nie sposób odwrócić 

Refleksje po czasie tylko na pokaz, zero poprawy,dziś mnie naszło a jutro zrobię to co robię od lat.

Niema sponsora to się ukorzę, a znajdzie się to wrócimy do....

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dałbym by zapomnieć Cię...

 

Znowu widzę Ciebie przed swoimi oczami,
Znowu zasnąć nie mogę, owładnięty marzeniami ,
Wszystko poświęcam myśli, że byłaś kiedyś blisko,
Kiedy czułem Ciebie obok, wtedy czułem, że mam wszystko,
Tyle zostało po mnie, tylko Ty i setki wspomnień,
Ile dałbym za to, by móc o tym już zapomnieć,
Teraz nie ma Nas i nie chcę być tam gdzie Ty jesteś,
Znowu staniesz przede mną, zawsze robisz mi to we śnie,
Będę patrzył jak odchodzisz, chociaż chciałbym się odwrócić,
Będę myślał ile dałbym komuś kto by czas zawrócił,
Kto by zatrzymał wskazówki, tylko na ten jeden moment,
W chwili, w której Cię poznałem poszedłbym już w drugą stronę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że już to czytałem to na forum ;)

 

Dnia 11.01.2016 o 22:09, Schweppes napisał:

Tak jak w temacie, trafilem przez przypadek na fb na jakas strone internetową magazynu dla kobiet, na poczatku ominałem bo mówie co może byc ciekawego w takich idiotycznych stronach. Po chwili jednak zdecyodwalem sie przeczytac ten artykuł a w zasadzie list. Cóż, pieknie pokazuje jak kobieta odkrywa swoje prawdziwe oblicze po kilku latach po rozwodzie, same piekne schematy forumowych braci. Co o tym myslicie? 

http://ohme.pl/zwiazek/miales-racje-mowiac-bedziesz-zalowac-zaluje-list-do-bylego-meza/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, slavex said:

Przepraszam, że mówiłam innym o tobie źle. Prawie wszyscy uwierzyli, że jesteś potworem. (...) 

Przypomina mi to moją byłą, ostatnio spotkałem jej koleżankę to minę miała jakby zobaczyła diabła, jakie głupoty musiała rozgadywać na mój temat to, aż strach pomyśleć :P 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Master napisał:

Przepraszam, że mówiłam innym o tobie źle. Prawie wszyscy uwierzyli, że jesteś potworem. (...) 

Haha. Mnie  czeka rozprawa w sądzie, gdzie świadkiem  będzie przyjaciółka mojej ex, która NIGDY nie była u nas w domu bo mieszka w innym mieście i jedyne co wie, to to co jej ex codziennie przez telefon opowiadała. A że ex ma nieziemski dar do przekręcania rzeczywistości, nawet podejrzewałem jakiś niedowład umysłmowy w związku z pamięcią, do tego mało rozumie ze świata i opacznie go pojmuje, przy tym jest emocjonalna pełna złości i wszędzie dopatruje się ataku na nią, to ciekawy jestem jaki obraz świata ów "świadek" przedstawi.

 

Zresztą jaki to świadek, który jedynie "zna opowieści" o zdarzeniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zawsze powiela u każdej z dam (Jak nawija popek ,,prawdziwa dama to ..."  hahah ;)

 

 Mi ex robiły jazdy zawsze przy nowej samicy . SMS że mnie zniszczą,  później przepraszamy co skutkowało seksem A w rezultacie geneza spierdolicy mojej osoby wśród znajomych.

 

 

                        Tak że do samych moich rówieśników rocznika 95 i wyżej chciałbym dodać swoje 5 groszy. Chłopaki spoerdalajcie od tego na kilometr !!. A jeżeli już tak was ciśnie to lepiej wykozystajcie Renie;):D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2017 o 07:04, qbacki napisał:

Ja z innej beczki:

Szkoda że relacje z Paniami tak wyglądają.

 

Na prawdę świat byłby lepszy gdyby cała "otoczka" którą już poznaliśmy okazała się inna, w lepszych kolorach...

Nie ma na to szans. Ja jak zauważam schematy u Pań, jakieś gierki, shit testy, sprawdzanie mnie to aż mnie mdli i przestaję mieć ochotę na kontynuowanie takich relacji i zwykle je kończę ostatnio. Wolę życie mnicha i szkoda mi energii i czasu na ciągłe udowadnianie, że jestem prawdziwym samcem. 

Ideałem byłaby kobieta wspierająca w biedzie i chorobie, czasem mam takie fantazje jeszcze ale pogodziłem się, że nie ma na to szans.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.