Skocz do zawartości

Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, jak zapewne pamiętacie, dwa lata temu wybuliłem i zrobiliśmy z Arturem portal newsowy działający podobnie do wykopu. Z racji małego zainteresowania tematem, odpuściłem ten temat, bo przecież serwer jeść dużo nie woła.

 

I myślę, że nadszedł już czas, byśmy oprócz forum mieli coś znacznie bardziej elektryzującego - samczy portal newsowy, gdzie userzy wklejają z głebin sieci najlepsze informacje, które będzie można komentować.

 

Sam lubię z rana przy śniadaniu wejść na jakiś gównoportal, i zobaczyć co nowego na świecie. A tu będziemy mieli swój własny, gdzie bez chamskich reklam będzie można zobaczyć co w świecie słychać, i poczytać inteligentne komentarze odnośnie danej sytuacji.

 

Dlatego proszę was o porady - jak rozbujać ten portal? Kto by się na początku poświęcił, i zadbał o wklejanie newsów (parę kliknięć)? I jak byśmy rozwiązali sprawę odwdzięczenia się takim osobom. Portal gdy już się rozbuja, przyciągnie innych i stanie miejscem stałych odwiedzin.

 

Jestem pewien że to się uda (Sławek stwierdził że to nie ma szans, a on zawsze się myli), więc trzeba to uruchomić. Proszę was o porady i zaangażowanie, bo to przecież będzie dla was. Na dniach go odpalimy, bo został zdjęty z pewnych względów. Kupiłem też dziś domenę zajebistą, ale na razie jej nie zdradzę :> Kto zgadnie, temu skasuję jedno ostrzeżenie a jak nie ma żadnego, nie dam jednego jak zasłuży :>

  • Like 11
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

jak rozbujać ten portal? Kto by się na początku poświęcił, i zadbał o wklejanie newsów (parę kliknięć)?

Reklama na audycji :D i na samczeruno, fb. Myślę, że dużo chłopaków z forum by chciało się w coś takiego zaangażować. Może i ja bym mógł, może Ci starsi stażem użytkownicy, którzy dużo się udzielają tu, również tam by mogli pomóc?

22 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

I jak byśmy rozwiązali sprawę odwdzięczenia się takim osobom.

Uścisk dłoni Guru :lol: 

22 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Kto zgadnie, temu skasuję jedno ostrzeżenie a jak nie ma żadnego, nie dam jednego jak zasłuży :>

Stulejkowo.pl

Edytowane przez Quo Vadis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, slavex napisał:

Będzie trzeba zakładać nowe konta - czy będziemy mieć spięte razem z naszymi ? 

Bardzo dobre pytanie. Jeśli się da, to wyłożę każdą kasę żeby tak zrobić. Jeśli się nie da, oznacza to wiele problemów, bo ludzie nie chcą się logować i zakładać nowych kont, sam tego nie lubię.

 

@Niepowtarzalny Kasy nikt nie musi ładować - ja zapłacę za wszystko.

 

@Quo Vadis? Na początek parę osób by musiało posiedzieć, i nabić trochę newsów. Czyli brać link z jakiejś strony, wkleić go u nas i opisać - parę komci pod nim by nie zaszkodziło. Miałbym zapłacić hajs, czy może ktoś chce zaczynać od nowa z portalem, i czerpać później z tego korzyści? Co do nazwy - nie zgadłeś.

 

@EnemyOfTheState Musiałby się Artur wypowiedzieć, pewnie by się dało, wszystko zależy od hajsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było... Ja bym widział coś takiego , newsy tłumaczone z angielskiego na PL , czegoś czego niema w Polszy np. Newsy MGTOW, z USA,UK  na nasz język. Albo ktos zagranicą siedzi napisał by newsa jakie nastroje są lokalne po jakimś wydarzeniu :) . Sam nie znam nawet Polskiego ! 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Na początek parę osób by musiało posiedzieć, i nabić trochę newsów. Czyli brać link z jakiejś strony, wkleić go u nas i opisać - parę komci pod nim by nie zaszkodziło.

Nic trudnego :) Myślę, że długo by się nie zeszło z tym, zależnie od ilości osób, które by przy tym pomagały.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to trudna i ciężka robota, a często satysfakcjonująca, jak nasz news dostaje dużo łapek w górę i toczy się dyskusja pod nim - a bycie pionierem nowego portalu, przynieść może z czasem sporo korzyści. Większy szacunek ludzi, wiadomo że inaczej administracja spojrzy na pioniera który się angażował w projekt, a inaczej na inną osobę, która tylko korzysta, no i mam jeszcze taki pomysł:

 

Jak portal urośnie, to zadbanie o jego rozwój przerośnie mnie finansowo. Utrzymywać go będziemy z reklam - ale nie tych co płacą, tylko naszych użytkowników, co mają np. minimum 2000 komentarzy i się udzielają. 

 

Chyba że macie lepszy pomysł, to chętnie posłucham.

 

Nie zgadliście - modnie i nowocześnie, wstydu nie będzie :> W tytule jest samiec oczywiście, bo to rozwinięcie forum będzie a nie coś osobnego. W życiu nie wpadniecie na ten genialny pomysł, na który wpadłem JA SAM :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Ja się mogę poświęcić i pomóc wklejać te newsy :D Może dałbyś tam reklamy aby móc zarabiać pieniądze, które przeznaczyłbyś na utrzymanie tego portalu?

Na samo rozbujanie portalu najlepiej na początku wklejać bardzo clickbaitowe newsy, które będą przyciągać uwagę i szokować potencjalnych czytelników :D 

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak z czasem zlecić komuś stworzenie APPki pod androida/apple? Wówczas wszelkie njusy by się wygodniej na urządzeniach mobilnych przeglądało. Co do domeny to stawiałem na januszczyta.pl Lecz skoro jest samiec w nazwie to może samczenjusy.pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam już dobrego newsa: W Szwajcarii rząd sprzeciwia się płatnemu urlopowi tacierzyńskiemu. Według prawa Szwajcarii do płatnego urlopu na rzecz opieki nad dzieckiem mają tylko matki.

To pokazuje równouprawnienie w praktyce <_<

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1079185,szwajcaria-platny-urlopowi-tacierzynskiemu.html

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku utrzymam go ja spokojnie, później - jeśli się rozbuja, to już może być hardkor, bo nie wystarczy kupić jakiś soft, tylko ktoś będzie musiał go pod nas napisać, i to właśnie tyle będzie kosztować z czasem. Bo serwery z początku to główny i dodatkowy na ataki ddos to dwie, trzy i wyżej stówy miesięcznie, dam radę. 

 

No i jeszcze pamiętajmy o klątwie Sławka, który stwierdził że to się nie uda. Właściwie stwierdzał to wiele razy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MoszeKortuxy napisał:

A nie lepiej już teraz zacząć zarabiać na reklamach na tym portalu? Im szybciej będziesz zarabiał tym szybciej znajdą się pieniądze na późniejsze opłacenie tego portalu kiedy już się rozbuja.

 

Radio Samiec słynie też z tego, że nie ma reklam więc uważam, że tak być powinno do końca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.