Skocz do zawartości

Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od tego, jak dużo ludzi będzie z tego portalu korzystać. Jak bardzo dużo, skądś trzeba będzie brać pieniądze, ja nie wezmę przecież kredytów, żeby to utrzymać - musi być jakiś sposób, który nie naruszy moich zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MoszeKortuxy napisał:

Na samo rozbujanie portalu najlepiej na początku wklejać bardzo clickbaitowe newsy, które będą przyciągać uwagę i szokować potencjalnych czytelników :D 

W wolny tłumaczeniu: "Hej, wyróbmy sobie reputację Pikio, z którego ludzie kpią i się nabijają! Tak, to ma sens!". Chcesz mieć szacunek u ludzi wchodzących na stronę, to nie marnuj ich czasu i wstawiaj konkrety. Wtedy wrócą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie można też napisać artykuł, albo napisać na forum na blogu i wstawić tam - pełna wolność wyboru. Podobne do wykopu, ta sama idea, wszystko będzie śmigać szybciutko i elegancko.

 

Wielu próbowało zrobić coś takiego jak wykop, i chyba wszyscy odpadli - bo nie mieli ludzi, którzy by tam chcieli spędzać czas, bo i po co się męczyć, skoro jest wykop?

 

A my mamy ludzi, oraz parę innych atutów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powiązać Forum i portal tak aby komentarze pod artykułami były od Forumowiczów, wtedy same komentarze mogłyby być ciekawsze i więcej wnoszące niż news ;) ale chyba technicznie to ciężka sprawa, nie wiem na tym się nie znam. Ewentualnie jak news warty byłby przedyskutowania na Forum to dyskusja mogłaby być widoczna na portalu. Reklamy powinny być, to standard przy takich portalach ja nie widzę w tym nic złego. Twoja decyzja, Twoje przedsięwzięcie, przełam się Marku w końcu do tych reklam ;). Powodzenia a sam pomysł dobry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje. Zazwyczaj w portalach informacyjnych, tv są zamieszczane głównie negatywne informacje, które są ważne lecz psują nam humor. Co wy na to żeby na nowej stronie z newsami zrobić dział z pozytywnymi informacjami, ktoś kogoś uratował, coś nowego wynaleziono, jakaś wygrana słusznie sprawa sądowa itp.? 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Czarls napisał:

Mam propozycje. Zazwyczaj w portalach informacyjnych, tv są zamieszczane głównie negatywne informacje, które są ważne lecz psują nam humor. Co wy na to żeby na nowej stronie z newsami zrobić dział z pozytywnymi informacjami, ktoś kogoś uratował, coś nowego wynaleziono, jakaś wygrana słusznie sprawa sądowa itp.? 

Takiego czegoś brakuje, sam poszukuję takich właśnie portali informacyjnych. Wtedy karmisz swoją podświadomość pozytywnymi informacjami przez co jesteś w lepszym nastroju przez resztę dnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czarls Jestem jak najbardziej za. Nie słucham radia, bo jak wychodzę z pracy, to o 14 na wszystkich stacjach : "Brud, smród i ubóstwo. Gangrena przesiąkła społeczeństwo. Zjawisko ukazuje szeroką patologię. Skandal!! Żona premiera źle się ubiera....A teraz pogoda: W całym kraju piździ i kurwi i hujragan...."  Dobre wiadomości się przydadzą dla podreperowania morali.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy nie rozumieją problemu związanego z clickbaitami, więc jedziemy z tym koksem. Robiąc takie coś daje się dodatkową amunicję osobom, które krytykują forum, a sama strona przestanie być traktowana poważnie, tylko zyska reputację tej niezbyt rzetelnej i robiącej z ludzi idiotów tematami, które nie mają konkretnej treści i są robione tylko na przyciągniecie ludzi. Dlatego też szanowanie swoich czytelników poprzez tworzenie tematów opartych na faktach i konkretach, dodatkowo ubogaconych porządnym słownictwem bez kwiatków typu "dymy", przyniesie znacznie więcej korzyści w dłuższym okresie czasu. Ponadto taki sposób podejścia do czytelników wybije im argument, że ludzie słuchający i wspierający Marka to oszołomy, bo nagle okaże się, że potrafią sklecać ładne, poprawne zdania, a do tego nie wciskają kitu, tylko jadą z konkretami. Prawda i jakość same się obronią. Robienie z ludzi idiotów za pomocą clickbaitów i marnowanie ich czasu niekoniecznie.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Clickbait wyzwala emocje i nastroje skrajnie przeciwne do takiego portalu. Osobiście przestałem praktycznie czytać pikio przez szmaciarskie clickbaity i zatrudnienie jakiś spadów i wymiocin z wp.pl. Banda dzieciaków, którą A. Wójcik zatrudnił do podniesienia czytelności portalu. 

@Stulejman Wspaniały Mogę pomóc tłumaczyć newsy z Angielskiego na Polski - nie wszystkie dosłownie (szkoda na to czasu), ale w formie opisu i recenzji. Również mógłbym pomóc wyszukiwać newsy na zagranicznych portalach. Jednak chciałbym powiedzieć, że warto by było dobrze się zastanowić nad portalem. Wykop to śmietnik trochę, trzeba by pogrupować na kategorie żeby się burdel nie zrobił. I teraz czy ta stronka będzie również tyczyła samorozwoju czy tylko przedstawiania hipokryzji i obłudy pań? BBC i Angielskie dzienniki to kopalnia delikatnej propagandy więc było by co do roboty. Miejsce żerowania wyśmienite.

Stronę mogę pomóc ruszyć oczywiście za darmo. Od strony technicznej jestem dupa, raczej artykuły i udzielanie się. Lubię mieć wkład w budowę czegoś większego nawet kosztem siebie, takie zboczenie zawodowe ;) 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Skąd wzięły się na portalu takie czasówki jak "xxx dodał 649 dni temu"?

Marek, są dwa poziomy i tak dziwnie to wygląda. Chodzi mi o to, że na głównej jest link do artykułu, klikamy na niego i tam nic nie ma tylko kolejny link i dopiero on prowadzi do arta. Da się zmienić, żeby z głównej wprost jednym kliknięciem przenosi nas do arta i komentarzy pod nim?

Poza tym uważam, że wygląda to estetycznie i przejrzyście. Wszystko wyjdzie jednak w praniu, będziemy dopracowywać po kawałku, ale czuję po kościach, że portal siądzie! :) A Sławka i jego przydupasów zlewać z pyty. Zdanie kolesia dla mnie znaczy tyle co szczekanie wściekłego psa po drugiej stronie miasta ;) 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 Kasy nikt nie musi ładować - ja zapłacę za wszystko.A nie prościej by było powołać "pospolite ruszenie" z dobrowolną daniną na szczytny cel ??????

 

@Quo Vadis? Na początek parę osób by musiało posiedzieć, i nabić trochę newsów. Czyli brać link z jakiejś strony, wkleić go u nas i opisać - parę komci pod nim by nie zaszkodziło. Miałbym zapłacić hajs, czy może ktoś chce zaczynać od nowa z portalem, i czerpać później z tego korzyści? Co do nazwy - nie zgadłeś. Średnio zaawansowany programista z "polibudy" za niewielkie pieniądze zrobi to lepiej i bardziej precyzyjnie poprowadzi na początku .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przy rejestracji:

Error(s) Found:

Twoja nazwa użytkownika wykorzystuje nieprawidłowe znaki

Czyli znaki takie jak: spacja, znak zapytania, kropka, znaki polskie chyba też nie jak ł choć tego akurat pewien nie jestem. Mój nick wszedł dopiero po uproszczeniu do: quovadis.

2. Nie wiem jak jest na wykopie ale tu np w ustawieniach jest polisz inglisz, misz masz taki.

Edytowane przez Quo Vadis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl

Dobra, koniecznie muszą być zdjęcia przy linkach, wszystko elegancko spolszczone, pokombinujemy z kolorkami itd.

 

Artur mi pisał, że przeniesienie bazy danych z forum na samiecweb to grubsza sprawa - więc póki tego nie sprawdzi dokładniej, moglibyśmy zakładać konta, a później jak przeniesie się nasze używać którego zechcemy. Sam nie wiem zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.