Skocz do zawartości

Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Weź zatrudnij kogoś na 1h dziennie i niech szuka i wrzuca coś, żeby była ciągłość, po miesiącu dwóch albo i więcej projekt może sam załapie i dalej już userzy pociągną.

+ oczywiście promocja z Twojej strony we wszystkich Twoich mediach co by ruch ściągać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @radeq zdjęcia przy każdym newsie przyciągną większą uwagę. Dobrym pomysłem byłoby też promowanie tego portalu na wszystkich twoich stronach i mediach które masz aby zdobyć jak najwięcej czytelników. Może nagrasz osobną audycję poświęconą temu portalowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł będę zaglądać.

 

@radeq ma rację, sam link odrzuca, ale na pewno to poprawią... 

 

PS. @Stulejman Wspaniały zrób 1 portal z newsami, gdzie będą same dobre wiadomości. Żadnej przemocy,gwałtów,morderstw itd. Tak, żeby było miło, lekko i przyjemnie. Tak bon tą :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rnext napisał:

Czy Wam się po otwarciu źródła arta też kręci na środku bez przerwy "klepsydra" z kółek?

Tak, na początku myślałem że to słaby net, ale teraz poczekałem dłużej i nadal kręci ;p
 

Edytowane przez Czarls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, giorgio napisał:

 

 

@radeq

 

PS. @Stulejman Wspaniały zrób 1 portal z newsami, gdzie będą same dobre wiadomości. Żadnej przemocy,gwałtów,morderstw itd. Tak, żeby było miło, lekko i przyjemnie. Tak bon tą :)

 

 

Takie coś już raz istniało, za Stalina w ZSRR,

Żadna gazeta nie mogła pisać negatywnych wiadomości bo kraj socjalistyczny miał być krainą mlekiem i miodem płynącą, z resztą w PRL było podobnie - może po prostu zachowajmy balans 

Edytowane przez Headliner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2017 o 09:24, Niepowtarzalny napisał:

 

Radio Samiec słynie też z tego, że nie ma reklam więc uważam, że tak być powinno do końca.

Marek niejednokrotnie to powtarzał. Szkoda, że co niektórzy mają to w dupie i wciąż nagabują. 

 

Tak ode mnie to świetny pomysł z tym! Mamy świetną kadrę moderatorską i wspaniałych użytkowników, czasem ktoś jebnie fochem i robi talk show z odejścia z forum ale mniejsza o to (może nowy dział - trudne sprawy, moje odejście z forum?).

 

Możemy zaoferować gigantyczną wiedzę, co niektóre tematy przekuć w poradniki (coś w stylu poradnika rozwodnika w skróconej wersji, pełna np pdf) itd itp. @Jr moderatorzy chcecie do rządzenia to dawać pomysły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jestem po rozmowie z Arturem wstępnej, jutro dokładnie obgadamy temat. Stronę albo można rozwijać starą, która jest podatna na ataki i będą z nią ciągle problemy, albo postawić ją od nowa. Koszt to 10 tysięcy, z założeniem że w trakcie mogą wystąpić problemy, i będzie trzeba więcej hajsu. Czyli na pewno trzeba będzie więcej.

 

I w tym momencie muszę się poważnie zastanowić nad tym - mam te pieniądze, ale wolałbym je wydać na siebie albo rodziców, a nie na kolejny projekt który zje mi i tak nędzną resztkę wolnego czasu, narobi problemów i kolejnych hejterów, oraz będzie wsysał w siebie tylko pieniądze.

 

Jeśli miałbym pewność że będziecie na tej stronie się udzielać, to byłbym skłonny zaryzykować - ale jeśli ma być jak 2,5 roku temu, że wydałem hajs (przepadł) na stronę i ludzie nie chcieli tam bywać, to nie ma to sensu.

 

Jak macie jakieś sugestie, rady - dawajcie. Jak ktoś jest programistą czy zna ten temat, proszę o radę - Artur jest dobry, ale mimo wszystko jest młodym informatykiem a tu są stare wygi, może da się to ogarnąć taniej, może są jakieś sposoby których Artur nie zna i ja też nie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, skoro koszta są tak duże i nie ma alternatyw to można by się z tym projektem wstrzymać, przybędzie ludzi, pieniędzy pewnie też i będzie można do tego wrócić. Co do pytań o to, czy da się to ogarnąć taniej, to nie mam pojęcia, trzeba by zrobić rozeznanie wśród informatyków ale przypuszczam, że skoro nasz informatyk mówi coś takiego to prawdopodobnie nie będzie możliwe zrobienie tego taniej, jeśli już to niewiele. Mam nadzieję, że się oczywiście mylę co do tego, bo trochę szkoda, już się paliłem do pomocy w tworzeniu artów :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do @Stulejman Wspaniały , czemu nie chcesz umieszczać reklam (i w sumie kojarzysz wstawianie ich ze złym zachowaniem)? Dałyby troche hajsu na rozruszanie itp. a odpowiednio umiejscowione (na początku i na końcu lub tylko na końcu) chyba nie robiłyby problemu z wku*wianiem ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Moim zdaniem lepiej z tym wszystkim poczekać rok, dwa lata. Dlaczego? Otóż teraz, gdy nie ma nas zbyt wielu jest to nieopłacalne. Zresztą jeśli zastanawiasz się czy wydać 10 tysięcy złotych w stronę, której nie jesteś pewien do tej pory czy poradzi sobie z atakami jak i czy będzie chętnie odwiedzana to nie ma sensu zabierać się za to w tej chwili. Poczekajmy, wypuścisz nagrania, coś może napiszesz, uzbiera się trochę, będzie nas więcej i wtedy ruszymy pełną parą. Pali się z tą stroną? Zajmijmy się na razie porządnie forum oraz kanałem. Na udowodnienie niedowiarkom, którzy nie wierzyli w Twój projekt przyjedzie czas. Nic na szybko, tak jak w szachach.

 

2 minuty temu, Mosze Black napisał:

Ja mam pytanie do @Stulejman Wspaniały , czemu nie chcesz umieszczać reklam (i w sumie kojarzysz wstawianie ich ze złym zachowaniem)? Dałyby troche hajsu na rozruszanie itp. a odpowiednio umiejscowione (na początku i na końcu lub tylko na końcu) chyba nie robiłyby problemu z wku*wianiem ludzi. 

 

Założenie jest ogólnie takie iż na kanale jak i forum nie ma miejsca na dziadostwa i inne reklamy. Doskonale wiemy jak reklamy działają na naszą podświadomość. No chyba, że jest to twórczość braci, na takie reklamy myślę, że jest miejsce i być powinno.

Edytowane przez Niepowtarzalny
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też uważam o wstawieniu reklam za dobry pomysł .

Niema co równać forum z "FAME".(koszty=>zyski)

Co do kosztów to są gotowe zestawy do kupienia w firmach zewnętrznych za jakieś 2,5 k PLN .

Maja swoje silniki i robią to na co dzień.

W pakiecie dają obsługę,serwer(miejsce) itp.Można sugerować/modyfikować i rozwijać w razie potrzeby.

https://www.masterproject.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spory wydatek. Też jestem za tym, żeby się z tym wstrzymać na jakiś czas. Tym bardziej jeśli miałby to być portal z wklejanymi artykułami z innych stron.

Nie ma co być w gorącej wodzie kąpanym. Przyjdzie i czas na portal :) Chętnie się poudzielam wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że do rąk opcją będzie trochę poczekać i zastanowić się nad kształtem takiego portalu.

 

 

Ktoś wspomniał tutaj o pikio. Toż to kompletna żenada, atakujące newsy Szok! Pilnie! 3 wojna światowa?! Szybko pousuwalem takie fanpejdże żeby pierdolca z poplątaniem nie dostać. Od początku trzeba cenić czas i nerwy użytkowników, pracować nad poziomem, tak jak robi tutaj to forum

 

Jeżeli chodzi o informację to proszę zwróćcie uwagę na InfoPiguła - rzeczowe, suche fakty istnieje na FB, ale powoli ruszają dalej z pomysłami. Tutaj na forum można wspólnie myśleć, wymieniać poglądy, ale  jak niektórzy proponują tutaj coś ala pikio to już wyjdzie lipa :)

 

Kategoryzacja i przyjazny interfejs. Druga sprawa to newsy, jakie? Wiarygodnosc, transparentność, tylko jak odnaleźć dobre źródła? Może je rozwinąć temat?

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HORACIOU5 napisał:

Bardziej interesujące jest to, że wraz z nowym projektem pojawiły się sugestie odnośnie reklam i ignorowanie zdania Marka w tej kwestii.

To jest bardzo interesujące. Nie tak dawno był temat o płatnych audycjach. Pisałem w nim, że reklamy na forum są złe z tego powodu, że ze względu na niepopularne treści prędzej czy później może dojść do lobbingu. A przecież celem jest zachowanie tożsamości i niezależności.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.