Skocz do zawartości

Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

To ja zaproponuje nazwy takie jak:

SamiecNews.pl

MenNews.pl

InfoMan.pl

MenMessage

 

Co do promocji proponuję reklamę FB,Twitter,YT,Vimeo itp. Do tego proponuje aby newsy były pisane a nie ze wrzucane są linki do innych stron i na tej stronie jest czytany news (Wtedy zarabia strona na której newsa czytamy ;) oraz ma więcej wyświetleń i lepiej ja pozycjonuje).Proponuje też aby zajęły sie tym osoby które są w tym w miarę ogarnięte.. Warto też aby portal był bardzo przejrzysty miał możliwość ładowania sie na telefonach/Tabletach w wersji mobilnej.Pozdrawiam Cieplutko :)

 

Ps:Mam nadzieje że nie będzie newsów Copy+Paste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zupa15 napisał:

.Proponuje też aby zajęły sie tym osoby które są w tym w miarę ogarnięte..

@Zupa15 ja Cię bardzo proszę, ugryź się w palec zanim następnym razem udzielisz takiej rady.

@Stulejman Wspaniały posiada w swoim gronie ludzi od i doradztwa i od roboty. Będzie potrzebował porady, to o nią poprosi.

Postawa "wymyśliłem, weźcie i zróbcie" nienalepianej świadczy o doradcy :(.

Widzisz, mnie zależy na tym miejscu w sieci, dlatego wyszedłem z założenia, że każde moje słowo świadczy nie tylko o mnie, ale i o forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mnemonic napisał:

@Zupa15 ja Cię bardzo proszę, ugryź się w palec zanim następnym razem udzielisz takiej rady.

@Stulejman Wspaniały posiada w swoim gronie ludzi od i doradztwa i od roboty. Będzie potrzebował porady, to o nią poprosi.

Postawa "wymyśliłem, weźcie i zróbcie" nienalepianej świadczy o doradcy :(.

Widzisz, mnie zależy na tym miejscu w sieci, dlatego wyszedłem z założenia, że każde moje słowo świadczy nie tylko o mnie, ale i o forum.

Mi również zależy więc udzielam rad :)  z tymi ogarniętymi chodziło mi oto żeby robić odpowiedni PR i promocję tej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.