Skocz do zawartości

Czarny t-shirt i czarne skarpetki jako jedyne w szafie


deleteduser13

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zacząłem zastanawiać, gdyż powoli zacząłem rezygnować z zakupów t-shirtów na rzecz bardziej eleganckiej garderoby w postaci koszulek polo. Na co dzień chodzę w koszulach i skórzanych butach (niestety na warunki pracy nie mogę pozwolić na zamszaki - zapylenie, że hej, przejdę się przez halę i mam pozamiatane, a skórzaki na nowo wypastuję przed jazdą samochodem gdzieś), czy nie lepiej zakładać pod koszulę tylko czarne t-shirty, a jak wiadomo czarny wyszczupla i pasuje do wszystkiego :) tak samo postępować jak prawiczek z kolorowymi skarpetkami i gaciami, czyli nie pie*dolić się i kupować tylko czarne, bo pasuje do wszystkiego a i snickersa nie widać na czarnym :D jakie jest wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne skarpetki do czarnych spodni i takich butów, granatowe do dżinsów i brązowych butów. Na jesień buty za kostkę, skórzane, czarne i brązowe. Taki zestaw posiadam na każdą porę roku. Całkiem dobrze to wygląda.

 

Jak robię to źle to mnie poprawcie.

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie czarne buty, to tylko w rozmowie o pracę, stypę, bądź wesele, ale to też zależy, bo można lekko pokombinować co do granatowych garniturów. 

@Master no tak tylko jak jest zimniej, czy jakoś to lepiej mieć coś ciut cieplejszego, to samo lato zwijam koszulę z garba i jestem w t-shircie. A polecasz sam bezrękawnik za to? Nie mówię o koszuli takiej garniturowej, tylko zwykłej no eleganckiej wiadomo o co kaman ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez długie lata stawiałem na czarną bieliznę i klasykę. Do pracy chodzę zazwyczaj w garniturach lub tylko koszulach. Ale od kiedy wymieniłem skarpetki na różnokolorowe i w najdziwniejsze wzorki, koszule na różne kroje i style, oraz dodałem sporo nieskórzanego obuwia w różnych barwach, samice nie przestają prawić mi komplementów, a mi udało się zachować wygląd niewiejący "gajowym" czy prawiczkiem - wręcz odwrotnie! Czasem warto wyjść poza utarte, nudne schematy. Mam takie warunki otoczenia, że mogę mieć wyjebane na to, co myślą inni, więc eksperymentuje! Ale mimo wszystko - zapylenie nie zapylenie - pamiętaj, że zawsze wyglądając tak samo, będziesz wyglądał nudnie. Możesz mieć "wyjabane" na to, czy przyciągasz samice, więc poeksperymentuj trochę dla siebie samego! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rekord napisał:

Ale od kiedy wymieniłem skarpetki na różnokolorowe i w najdziwniejsze wzorki, koszule na różne kroje i style, oraz dodałem sporo nieskórzanego obuwia w różnych barwach, samice nie przestają prawić mi komplementów, a mi udało się zachować wygląd niewiejący "gajowym" czy prawiczkiem - wręcz odwrotnie!

Źle, że wygląd ma stanowić o tym jakim człowiekiem jesteś. 

Wygląd jak prawiczek czy gej ? Bez obrazy, ale poziom żenujący i świadczy o tym jaki śmietnik jest w umyśle jego własciciela. Trzeba korygować takie nastawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślisz? To odebrałeś zupełnie coś innego niż próbowałem napisać. Podnoszenie poczucia swojej wartości poprzez, między wieloma innymi sprawami, nie danie się zaszufladkować w obowiązujących normach i szarości strefy komfortu może przejawiać się w różnych aspektach. Jeśli robisz to na pokaz a nie dla siebie i oczekujesz uznania, to śmietnik. To jak ze zmianą auta. Jedni robią to, bo są zakompleksieni, a inni by komfortowo jeździć i korzystać z życia, zamiast tracić czas aż podjedzie laweta. Jeszcze inni mają to gdzieś i wolą skupić swoje zasoby na czymś zupełnie innym. A jak odbiera to otocznie, to już jest skutek uboczny. Zresztą, to chyba dział "moda męska" a nie "korygowanie nastawienia."

Pozdro bracie! ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2017 o 19:24, Camilovesky napisał:

czarny wyszczupla i pasuje do wszystkiego

Pasuje do wszystkiego to jest plemienne porzekadło to pierwsza kwestia.

 

Czarny kolor podkreśla niedoskonałości skóry jak masz jakiekolwiek trądziki, blizny, skazy lub inne gówno będzie bardziej widoczne także ja czarny odradzam jak się da gdy tylko można to unikać jak lodu serio np tylko do smokingów się ograniczyć lub skórzanych kurtek(one mają połysk i to niweluje te wady, które napisałem powyżej) 

     Ogarnij sobie jakąś koleżankę lub zagadaj dobrze w jakimś spoko sklepie gdzie będą spoko ekspedientki i niech Ci dobiorą kolorystycznie koszulki pod podstawę, serio to już lepiej białe kupić niż się po trumiennemu ubierać.

M.

 

Dnia 19.10.2017 o 19:59, Master napisał:

Ja mam 90% bielizny w kolorze czarnym, uniwersalne i pasuje do wszystkiego. A zakładanie t-shirta pod koszulę wydaje się mało stylowe

Bracie, o ile o gacie chodzi to spoko ze skarpetami jest pod górkę ja tam mam fikuśne bo to odmładza i daje dobry pozór gdy ktoś to zauważy przy okazji poprawić humor może, także nie ma co na siłę rezygnować z kolorów na rzecz pogrzebowej garderoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.