Skocz do zawartości

Ciągłe sny o ex


swatpoland

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci - etap związku zamknięty na spokojnie, ale niepoprawność romantyczna prawdopodobnie sprawia to iż non stop mam sny o ex.
Nie zdarzają się codziennie, ale jak już są to ona w nich występuje. Nie zawsze jest główną bohaterką, ale jest. Jak się tego pozbyć?

Hobby, praca, leczenie się sexem i innymi kobietami? - wszystko jest i pochłania, ale ciemną nocą kiedy gwiazdy gasną pierdoły się w głowie rodzą.

Nie spać przez taką osobę napewno nie mam zamiaru - chciałbym się tylko budzić bez głupich myśli takich jak "a może zadzwonić i zapytać jak sobie radzi?" - Dobrze że mamy forum i wiedzę z niego bo odrazu zwalczam te pierdolenie tym iż to już jej życie jej sprawa i mi nic do tego. 

Jakieś rady co do głupich snów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sny odzwierciedlają życie wewnętrzne. Nawet jeśli na jawie próbujesz coś stłumić, to i tak pozostaje obecne na poziomie podświadomości i pojawi się we śnie.

 

Jeśli byłeś z nią mocno związany emocjonanie, to zabiegi w stylu picie,  inne kobiety, nowe hobby są "zagłuszaczami" ale działającymi tylko na poziomie świadomości.

 

Musisz to przepracować, pogodzić się z tym co się stało i z tym że to już nie wróci. Musisz pozwolić jej odejść, nie tylko fizycznie ale również z poziomu Twoich myśli i uczuć - i żeby to się stało musi minąć odpowiedni czas. Ile czasu? Dla jednego miesiąc, dla drugiego 3 lata.

 

Ja jestem 4 miesiące po rozstaniu i dość często śni mi się moja była. Zauważyłem jednak, że intensywność i częstotliwość tych snów spada.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tym nie rób. Samo minie. 

Obserwuj swoje myśli o niej bez żadnych emocji, tak jak kamera nagrywa np. morderstwo : ona sie nie emocjonuje, tylko nagrywa, obserwuje to co jest.

Ja o swojej ex myślałem 4 lata, zgadnij dlaczego ? Caly czas podgrzewałem tego kotleta : gdy słuchałem muzyki - myslałem o niej, gdy piłem - myślałem o niej, wyobrażałem sobie i nadawałem temu emocjonalność. 

Czyli jeszcze raz. Nic nie rób. Uspokoi się samo. Jak szklanka wody rozbuja swoją zawartość i zaczyna się wylewać to próbując ją uspokoić robisz jeszcze większy zamęt. Położ tą szklankę na stole i samo się uspokoi. 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Metody
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Metody napisał:

Ja o swojej ex myślałem 4 lata, zgadnij dlaczego ? Caly czas podgrzewałem tego kotleta : gdy słuchałem muzyki - myslałem o niej, gdy piłem - myślałem o niej, wyobrażałem sobie i nadawałem temu emocjonalność. 

Wyrzuć ja z głowy :) może pomóc też skasowanie wszelkich śladów jej obecności, zdjęć, nr itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, swatpoland said:

chciałbym się tylko budzić bez głupich myśli takich jak "a może zadzwonić i zapytać jak sobie radzi?"

Skasuj jej numer telefonu, FB i inne możliwości kontaktu z nią. Nie są już Tobie potrzebne a stanowią niepotrzebny balast w zapominaniu.

 

Nie zapomnij o własnym samorozwoju. Najważniejsze to jak Ty sobie radzisz życiowo, czy się rozwijasz. Hobby i inne panny nie mają tak dużego znaczenia jak samorozwój. Postaw go sobie na 1 miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłeś narkotyk to masz halucynacje. Możesz zmienić dostawcę albo przejść odwyk. Zmienisz dostawcę to rozpoczniesz nowy cykl. Haluny mogą też być jak będziesz szedł w "wasze miejsca" możesz odczuwać jej dotyk na ciele, dźwięk szpilek itp. 

Jeśli jesteś w stanie weź jakąś kumpelę, którą trzymasz w friendzone i odwiedź wasze miejsca by zmienić skojarzenie na neutralne towarzysko/relaks.  

 

 

Edytowane przez Ramzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ramzes napisał:

Odstawiłeś narkotyk to masz halucynacje. Możesz zmienić dostawcę albo przejść odwyk. Zmienisz dostawcę to rozpoczniesz nowy cykl. Haluny mogą też być jak będziesz szedł w "wasze miejsca" możesz odczuwać jej dotyk na ciele, dźwięk szpilek itp. 

Jeśli jesteś w stanie weź jakąś kumpelę, którą trzymasz w friendzone i odwiedź wasze miejsca by zmienić skojarzenie na neutralne towarzysko/relaks.  

 

 

"naszych miejsc" nie ma bo się przeniosłem do innego miasta, ale z racji wycieczek to cała polska może być "naszym miejscem", dlatego też jadę z "koleżanką" w takowe miejsce i chcę powtórzyć wyjazd z ex żeby się już z nią nie kojarzyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swatpoland

 

Adam Bytof zakończenie związku.Nagranie działające na podświadomość. Mi bardzo pomogło. Spróbuj.

 

Swoją drogą @Stulejman Wspaniały dopisz to nagranie do listy nagrań wartych zrobienia. Lud się domaga, lud potrzebuje, lud się odwdzięczy w $$$.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swatpoland Hehe, miałem to samo.

Osobiście, byłem bardzo przywiązany do swojej Pani. Rozłąka spowodowała u mnie stany depresyjne, i spustoszenie w głowie.

Straciłem pracę i dużo pieniędzy. Nie będę wspominał o snach w których ona występowała, a ja jak pies skakałem przy niej i jej służyłem (w śnie).

Do teraz się zdarza, ale już nie odgrywa ona dużej roli.

 

Wymarz jej obraz ze swojej głowy, wiem, nie jest łatwe.

Just do it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karolek napisał:

@swatpoland Hehe, miałem to samo.

Osobiście, byłem bardzo przywiązany do swojej Pani. Rozłąka spowodowała u mnie stany depresyjne, i spustoszenie w głowie.

Straciłem pracę i dużo pieniędzy. Nie będę wspominał o snach w których ona występowała, a ja jak pies skakałem przy niej i jej służyłem (w śnie).

Do teraz się zdarza, ale już nie odgrywa ona dużej roli.

 

Wymarz jej obraz ze swojej głowy, wiem, nie jest łatwe.

Just do it.

Teraz patrząc z perspektywy forum śmieszy mnie forma "moja Pani" - uja tam Twoja bracie ;) Dziś jest tutaj a jutro tam i nie upilnujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja przez długi okres miałem sny z ex. W tym tygodniu też miałem, pewnie w związku ze spotkaniem (mamy syna), odwoziłem syna do niej, ona z tej okazji zaprosiła na obiad, ba nawet ciasto upiekła (zakalec, ale upiekła). Tym razem sen potoczył się inaczej niż zawsze. Bohaterka ona, bliskość, całujemy się ... później przechodzę niżej, minetka ... i szok , widzę zgniłą cipkę !! Obudzilem się po tym. Pierwsza myśl kurwa co to było, druga już z uśmiechem na twarzy, że chyba się coś wrescie przestawiło , wajha poszła w dobrą stronę :-))))))

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, swatpoland napisał:

Już mi przeszło całe szczęście :P Także zobaczymy co dalej. Oby było jeszcze lepiej niż jest.

Sny biorą się bezpośrednio z tego, że o czymś/kimś myślisz w połączeniu z emocjami (nie ważne jakimi). Mi moja była się nie śniła prawie w ogóle jak byliśmy razem, za to wiele razy gdy zerwałem. Mindfuck na cały dzień. Ale na szczęście ostatnio zaczęły śnić mi się już brunetki z małymi cyckami i jest git :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sny są odzwierciedleniem myśli. Im bardziej się skupiasz na danej osobie/sytuacji/rzeczy, etc. tym bardziej wchłania to Twoja podświadomość i w efekcie masz częste sny związane z byłą.

 

"Leczenie" się alkoholem, bądź innymi kobietami to dziurawa droga donikąd. Zapominasz na chwilę, po czym emocje wracają jak bumerang, bardzo często ze zdwojoną siłą.

 

Pogódź się, że to co było już nie wróci. Ludziom stale zdarzają się dobre, i złe rzeczy, to jest filozofia życia. Każdy człowiek potrzebuje mniej, lub więcej czasu, wszystko zależy od psychiki. Najlepszym rozwiązaniem jest starać się nie rozmyślać co chwila o tym co było. Wiem, że to trudne, ale jak najbardziej możliwe, a jeśli te myśli już się pojawią, to pozwól im być. Niech swobodnie płyną, lecz nie stawiaj ich na piedestale. Jak to mówią, czas leczy rany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Przemek1991 napisał:

Sny są odzwierciedleniem myśli. Im bardziej się skupiasz na danej osobie/sytuacji/rzeczy, etc. tym bardziej wchłania to Twoja podświadomość i w efekcie masz częste sny związane z byłą.

To ja muszę być w naprawdę popierdolony z racji tego, co mi się śni. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.