Skocz do zawartości

Cześć i członkiem!


DRK

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

jest mi niezmiernie miło zasilić grono zakonu wyznającego wartości przeciwko męskiej uległości i szukania pełni szczęścia w zakamarkach jednostek płci przeciwnej. Na pohybel! :)

Moje doświadczenie w relacjach damsko-męskich opiera się w teorii na lekturach artykułów z polskiego forum o PUA, książkach o tej tematyce, czyli na przykład Grzesiak i jego Alpha Male, Batko i jego NLP, Tomasz Marzec i jego faceci z jajami, Mystery i jego metody podrywu - oczywiście nie wszystkie wymienione książki zachowują moim zdaniem wysoki poziom merytoryczny, natomiast da się z nich wynieść jakąś wiedzę i przydatne informacje. Ostatnio jednak trafiłem na Red Pill Collection vol. 2 (Reddit, my dear friend, thank you very much!) i przez najbliższy rok będę zgłębiał tajniki pozycji obowiązkowych. W praktyce zaś napotkałem na swojej życiowej drodzę kilka niewiast, z jedną z nich bardzo mi nie wyszło nawet zanim zdążyłem wyjąć mieczyk, ale za to moja zbroja lśniła jak nigdy (czyt. białorycerzyłem jak cholera). Teraz zbroja lśni już mniej - jestem w związku z kobietą, którą kocham i prowadzę tę relację raz lepiej, raz gorzej, aczkolwiek ciągle zdobywam (słuszną i właściwą) wiedzę i staram się od razu wprowadzić ją do mojej rzeczywistości.

 

Wiek - 23 lata, liczba rozwodów - 0, liczba udanych (na razie, hehe) związków - 1. Sporo przede mną. ;)

 

Jeszcze raz: cześć! :)

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.