Skocz do zawartości

Budzimy się - Tak zacznę


Stefan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie.

To już moje drugie podejście do forum. Książki kupione przeczytane jakiś rok temu.

Za pierwszym razem nie wyszło z udziałem na forum, zbyt wiele "problemów" z moją Panią i życiem. Brak czasu (lub tak mi się wydawało)

Teraz przyszedł czas na odejście. Od niej. Mam plan. Ale plany nie wypalają. Więc będę improwizować. I będę z wami szczery. Tam gdzie tylko się da :D

 

Coś o mnie.

27 lat, rozpoczęte 3 kierunki studiów, żadne nie skończone :D

Praca na etacie od 19 roku życia, po 3 latach tułaczki mnie zwolniono. Ponoć zła atmosfera w pracy bo powiedziałem prawdę Pani księgowej. Whatever.

Od 23 roku życia DG, początki - ledwo na ZUS. Teraz mam 4 pracowników z ochotą na więcej. Jak już ktos pisał - w życiu wiele razy dostajemy kopa aby być mocniejszym i we wszystkim może być plan.

Nie wiem czy tak jest, ale trochę tak do wygląda. Zawsze lubiałem MATME praktyczną, czyli potrafię LICZYĆ. Może dzięki temu DG jest dla mnie bardzo przyjemna jeśli chodzi liczby.

Bardzo chętnie pomogę w tym temacie. Lubię biznes, inwestycje i tematy pokrewne, chętnie doradzę. Więcej opiszę w mojej histrorii w innym temacie.

 

To tyle na ten moment.


Stefan.

 

PS. Zaraz dodam Avatar :D

Edytowane przez Stefan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.