Skocz do zawartości

Złamanie równowagi uczuć


Rekomendowane odpowiedzi

Witam samców :)

 

Proszę was o opinię w takiej sprawie. Pewnego dnia, po 3,5 miesiąca spotykania się laska nagle się ode mnie odsunęła. Stwierdziła, że potrzebuje trochę samotności, że jestem po 6 miesiącach jej pierwszym facetem, z którym tak intensywnie się spotykała. Że odzwyczaiła się od takiego stanu rzeczy i nie wie co się z nią dzieje.

Zachowałem się oczywiście jak facet czyli grzecznie ale stanowczo powiedziałem, że rozumiem, zabrałem kilka gratów, które u niej zostawiłem i zasugerowałem żeby znalazła kogoś kogo będzie naprawdę kochać. Ta się popłakała a ja wyszedłem.

Nie ukrywam, że bardzo ciężko było mi to zrobić ale naprawdę zrobiłem to z jajami. Nie ukrywam też, że bardzo mi na niej zależy. Jak uważacie czy takie działanie spowoduje, że ona się sama odezwie? Czy mieliście kiedyś podobną sytuację? I przede wszystkim, ile czasu u was minęło do pierwszego kontaktu z jej strony? Mamy sobotę, stało się to we wtorek, do teraz cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci z tego nie będzie ; ). Radziłbym Ci uciekać. Miałem podobnie, dziewczyna smęciła, marudziła i puszczała te typowe teksty, no, mi jeszcze dodawała komplementy (wiesz, typu, że fajny facet ze mnie - a jakże, przecież rycerz!). Skończyło się na tym, że jak poznała innego faceta, to jednak była już gotowa na intensywny związek =D. Do mnie napisała po tym, jak ją kopnął w tyłek ; D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@panicz74 Dobrze zrobiłeś. Nawet bardzo dobrze, nie wdawałeś się w jakieś żebranie itp. 

Tu nie chodzi o to czy się odezwie bo pewnie się odezwie tylko o to, czy lubisz i chcesz zadowolić się resztkami ze stołu. "Musze to przemyśleć, potrzebuję trochę samotności" w akompaniamencie zwyczajnych kłamstw o zakończonych związkach itp. zawsze ma taki sam przebieg i opcje. Są tylko dwie - pojawił się ktoś lepszy w jej mniemaniu niż ty lub znudziła się już tobą, ale nie powie ci, że chce zerwać. Dlaczego nie powie? Bo kobiety lubią dramy i pewnie teraz ją koleżanki pocieszają, że zasługuje na kogoś lepszego niż taki cham, który ją zostawił. Zaufaj mi ;) 

Jedno jest pewne - zachowałeś się jak facet. Jeśli będzie chciała wrócić do ciebie to stracisz cały szacunek u niej. A będzie chciała tylko dlatego, że nie pojawił się nikt lepszy albo jej nie wyszło z innym kolesiem. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, panicz74 napisał:

ewnego dnia, po 3,5 miesiąca spotykania się laska nagle się ode mnie odsunęła. Stwierdziła, że potrzebuje trochę samotności, że jestem po 6 miesiącach jej pierwszym facetem, z którym tak intensywnie się spotykała. Że odzwyczaiła się od takiego stanu rzeczy i nie wie co się z nią dzieje.

 Chce się wybielić i się tłumaczy, a płacz ? kobiety mają dyplom wyższej szkoły aktorskiej już przy narodzinach . Nie ma odwagi powidzieć jak jest. Słyszałem już lepsze brednie. ,,Potrzebuje czasu.....'' a za tydzień biegała z innnym za rączke. 

Nie odzywałęm się, a ona dzwoniła i pisała ? Myślisz, że coś jej się odwidziało, coś zrozumiała ? Muhhah( okrutny śmiech)

Poczytaj forum. Harlekiny wymiękają, ale czegoś Cie nauczą bo schemat goni schemat. :D

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 21 października 2017 at 6:56 PM, panicz74 said:

 

Proszę was o opinię w takiej sprawie. Pewnego dnia, po 3,5 miesiąca spotykania się laska nagle się ode mnie odsunęła. Stwierdziła, że potrzebuje trochę samotności, że jestem po 6 miesiącach jej pierwszym facetem, z którym tak intensywnie się spotykała. Że odzwyczaiła się od takiego stanu rzeczy i nie wie co się z nią dzieją.

 

 

 

Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury.

w najlepszym przypadku shit test myślała, ze po tym czasie ma cię na widelcu i będziesz żebrał i błagał o spotkanie tego sie spodziewała. No ale spaliłeś jej styk. Do tego prawdopodobnie dochodzi kolejny Pan - pretendent do tytułu. Z jakiegoś powodu lepszy od ciebie. Gdyby w ogóle nie była zainteresowana to nawet nie byłoby tych 3 miesięcy. Zachowałeś sie bardzo dobrze. W razie podwinięcia jej nogi odezwę sie do ciebie. Co robić? Nic. Ignor. 

 

W jednym nie kłamała: Naprawdę nie wiedziała co się z nią dzieje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.