Skocz do zawartości

Czy Rocco ma fajne życie?


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Rocco znałem tylko z bardzo pojebanej piosenki "Kundel bury" (nie, nie ta dla dzieci :D - nie chcę tutaj wstawiać jej, bo nie chcę urazić bardziej udochowionych Braci)

 

 

To teraz znalazłem. Widzieli może? Może tutaj będzie odpowiedź.

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był z nim jakiś wywiad ostatnio, stwierdził że świetnie się bawił, ale ciągle miał wyrzuty sumienia i wstydził się dorastających synów - żona to akceptowała i ją to podniecało, że ma dla siebie bożyszcze tysięcy innych kobiet :>

 

Dla mnie cudem jest to, że przez tyle lat nie złapał adidasa - nie używał gumek. O tym też wspominał, że sporo jego kolegów popełniło samobójstwo, bo się załamali gdy złapali HIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, ten facet ma żonę i dzieci :blink:

"ma być wierny"

"ten jedyny dla którego jestem całym światem"

"nie będzie oglądał się na inne"

 

Odwarze się stwierdzić, że ten pan nie dotrzymał wierności żonie. Czuje się oszukany przez kobiety, przez ich gadanie.

To dlaczego nadal z nim jest, skoro pieniądze nie mają znaczenia dla kobiet. Ciekawe

Muszę obejrzeć ten film, może wypowie się żona, jaka ona pokrzywdzona przez los i jak walczy o ten związek, jaką misję musi spełnić, męczennica.

 

Tacy faceci przekazują ważną treść. Niema się co ograniczać do jednej kobiety.

 

Edytowane przez IgorWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red Połączyła ich wspólna pasja. :D Zdjęcie z Tarzan-X: Shame of Jane. Ambitne kino akcji muszę powiedzieć. :P Swoją drogą to ciężki kawałek chleba tak rypać i rypać...

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, volcaniusch napisał:

Swoją drogą to ciężki kawałek chleba tak rypać i rypać...

Jak sobie przypominam tą scenę z nimi i jak ona za młodu wyglądała + jak zapalczywie kopulowali, to się nie dziwię że Rocco docenił jej piękne wnętrze :lol: i zrobił z niej uczciwą kobietę :D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.