Skocz do zawartości

Iluzjonistyka


deleteduser139

Rekomendowane odpowiedzi

@PewniakWłaśnie dlatego stwierdziłem, że musze zająć sie iluzjonistyka. Poznając świat iluzji lepiej poznam ludzi...

Dostrzegam wiele analogii pomiędzy naszymi instytucjami prawnymi a sztuczkami iluzjonistycznymi oraz pomiędzy politykami a iluzjonistami :)

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dobryziomek napisał:

@PewniakWłaśnie dlatego stwierdziłem, że musze zająć sie iluzjonistyka. Poznając świat iluzji lepiej poznam ludzi...

Dostrzegam wiele analogii pomiędzy naszymi instytucjami prawnymi a sztuczkami iluzjonistycznymi oraz pomiędzy politykami a iluzjonistami :)

Poznając świat iluzji lepiej poznasz jak manipulować ludźmi. Na tym to wszystko polega.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zainteresowałem się czymś pokrewnym - mentalizmem. Po obejrzeniu pierwszego sezonu serialu pt. Mentalista, poczułem się zainspirowany. Nie wiem czy to nowe hobby, czy coś...

 

Na razie oglądam Keitha Barryego na yt. Potem może jakieś książki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2017 o 00:11, dobryziomek napisał:

@PewniakWłaśnie dlatego stwierdziłem, że musze zająć sie iluzjonistyka. Poznając świat iluzji lepiej poznam ludzi...

Dostrzegam wiele analogii pomiędzy naszymi instytucjami prawnymi a sztuczkami iluzjonistycznymi oraz pomiędzy politykami a iluzjonistami :)

Nasi politycy to w ogromnej większości stado bezczelnych kłamców i złodziei, którzy wykorzystują swoje pozycje do dojenia ludzi, którzy związani setkami przepisów, muszą łożyć na utrzymanie tych kurew ciężkie pieniądze. Zostali oni lub ich rodzice, powsadzani, jeszcze za poprzedniego systemu, na stołki, przez sowietów i rękami, nogami i zębami tychże stołków się trzymają - nie ma to nic wspólnego z iluzją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomekdokładnie, albo Ambergold - są winni ale ich nie ma - znaczy nie siedzą - lub afera reprywaryzacyjna w Wawie - są winni ale nie siedzą albo siedzą wciąż na wysokich stołkach w stolicy - toż to trzeba być iluzjonistą jak cholera, Ty jakbyś nie zapłacił mandatu to Ci wejdą na konto i jeb i kilka stówek znika - tam znika kamienica - rach ciach- i nikt nic nie wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Headliner a ludzie im wierza :) a niektórym to się nawet podoba :) Iluzjonistow tez podziwiają, ale wkręcilem się teraz w mentalizm, bardziej praktyczny juz zacząłem czytać pierwszą książkę z tej dziedziny

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.