Skocz do zawartości

Radio Samiec do poduszki.


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy zdarza się Wam aby przed pójściem spać włączyć sobie audycję Marka? Szczerze to ja robię tak, że jak wysłucham już nowych audycji w dzień to przed pójściem spać nastawiam sobie timer w kompie, że wyłączy mi się np. za godzinkę i w tym czasie gdy już leżę w łóżku leci jakaś starsza audycja. Bardzo fajna sprawa, teraz już by mi było ciężko zasnąć bez tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze słucham Marka koło 7 rano, przez godzinkę. Marek ma tak spokojny głos że wieczorem nie słucham bo zasnąłbym ze słuchawkami.  Będąc latem pod namiotem na kilku campingach wkurzałem się  że audycje na YT są filmami i wymagają dobrego połączenia z czym na campingowym wifi są często problemy.

A właśnie da się że tak powiem wyłączyć video kiedy mamy słabego neta żeby tylko odsłuchać dźwięk ? 

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

A jak walnę pięścią w stół, nie budzi Cię to? :D

 

Nie, w tych starszych audycjach byłeś grzeczniejszy.

 

1 minutę temu, jaro670 napisał:

Ja zawsze słucham Marka koło 7 rano, przez godzinkę.  Będąc latem pod namiotem na kilku campingach wkurzałem się  że audycje na YT są filmami i wymagają dobrego połączenia z czym na campingowym wifi są często problemy.

A właśnie da się że tak powiem wyłączyć video kiedy mamy słabego neta żeby tylko odsłuchać dźwięk ? 

 

Możesz pobrać w domu audycje jako mp3 i potem odtwarzać na telefonie. Polecam clipconverter w google.

Ja np. teraz zacząłem spacerować słuchając audycji i łączę przyjemne z pożytecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niepowtarzalny napisał:

Możesz pobrać w domu audycje jako mp3 i potem odtwarzać na telefonie. Polecam clipconverter w google.

Ja np. teraz zacząłem spacerować słuchając audycji i łączę przyjemne z pożytecznym.

No tylko pod namiotem byłem 2 tygodnie w objazdówce po europie i chciałem słuchać aktualnych audycji. 

Z drugiej strony szkoda że nie da się w YT wyłączyć pobierania obrazka a zostawić sam dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jaro670 napisał:

No tylko pod namiotem byłem 2 tygodnie w objazdówce po europie i chciałem słuchać aktualnych audycji. 

Z drugiej strony szkoda że nie da się w YT wyłączyć pobierania obrazka a zostawić sam dźwięk.

 

No szkoda, może kiedyś to ulepszą. Jak ja byłem za granicą to pobierałem sobie audycje na telefon w biurze bo w pokojach nie było neta. Taki ze mnie wierny radiosłuchacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku słuchałem notorycznie. Kapitalny radiowy głos + fajne podejście do pewnych spraw. Niestety często te fajne rzeczy przeplata z byle czym albo niczym. Temat jest o xyz, a słyszę o ciastkach albo innych pierdołach. Temat o Bogu, a słyszę o równouprawnieniu

Na Youtubie mam pare subskrybcji i jak jest temat o np. Learning = Observation, no to nawija o tym przez godzinę i jest przygotowany. Audycja jest raz w tygodniu o stałej porze i ludzie czekają z utęsknieniem. Tu tego brakuje, solidnej , naprawdę mocno wartościowej wiedzy. A szkoda, bo wielu chłopaków dzięki Markowi zaczyna się ogarniać i trafia tu, na forum. 

Nie interesuje mnie to, więc zostałem przy samym forum.

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, jaro670 said:

Ja zawsze słucham Marka koło 7 rano, przez godzinkę. Marek ma tak spokojny głos że wieczorem nie słucham bo zasnąłbym ze słuchawkami.  Będąc latem pod namiotem na kilku campingach wkurzałem się  że audycje na YT są filmami i wymagają dobrego połączenia z czym na campingowym wifi są często problemy.

A właśnie da się że tak powiem wyłączyć video kiedy mamy słabego neta żeby tylko odsłuchać dźwięk ? 

Jest taka aplikacja na androida TubeMate gdzie po wejściu np w film na youtube klika się strzałkę do pobierania, wybiera format i wybiera się odtworzenie dźwięku samego bez filmu, lub też pobrać w formacie mp3 lub m4ac :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

A jak walnę pięścią w stół, nie budzi Cię to? :D

No właśnie Marek, czy mógłbyś tak nie napie...ać w ten stół?:D Popatrz, szkoda Twojej pięści, stołu - co on winien? No i najważniejsze!!- głośników swoich słuchaczy. Czy wiesz jak przez takie dupnięcie membrana się uszkadza?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metody

Marek Dobrze mówi o ciastkach o obżarstwu o nałogach powinno się to klepać, że to nie zdrowe, jak paciorki w "kościele" aż się wbije w podświadomość. Tylko to trzeba zrozumieć yyy także i to czuć, bo to może mieć odwrotny skutek jeśli gada się non stop o nałogach to podświadomość może to załapać w drugą stronę i dlatego

ReddAnthony Marek "musi" czasami Pierdolnąć!!! pięścią w stół ( otworzyć bardziej furtkę do podświadomości) . On to rozumie doskonale. A my tam niby coś wiemy czujemy, ktoś coś powie my słuchamy, ale błądzimy we mgle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku słuchałem kilka audycji dziennie, były to w większości wartościowe rzeczy i oczootwieracze. Później przestałem bo irytowalo mnie paplanie o biedronce, Fionusi itp. Co kto lubi. Obecnie już nie słucham, myślę że dowiedziałem się co chciałem i tyle wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham przed snem lub też rano przed robotą.

 

Zapuszczam również jak jadę autem. Kiedyś w takiej chwili ...

14 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

A jak walnę pięścią w stół ...

... jadąc dwupasmówką w trakcie Miś byłeś za dobry (genialna audycja) przestraszyłem się uderzenia w stół i zjechałem na równoległy pas ruchu :blink:. Także trzeba uważać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.