Skocz do zawartości

Zakonnica


wapas

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna relacja z portali randkowych. Tym razem trafiłem na byłą zakonnicę. Jak twierdzi opuściła pół roku temu klasztor i szuka nowych znajomych. Ma 32 lata i uczy religii w szkole. Od razu wyczułem, że coś tu nie gra bo 32-latki zwykle mają mnóstwo znajomych. Oczywiście szuka raczej punktu zaczepienia w nowym obcym świecie do którego trafiła. Po chwili rozmowy wysłała mi zaproszenie na FB. Jednak gdy zobaczyła mój profil to nie mogła ukryć rozczarowania, że jestem dla niej za stary. Sama jest mało atrakcyjna, wygląda po prostu mało kobieco. Przypuszczam jednak, że w końcu znajdzie jakiegoś adoratora, którego zaciągnie przed ołtarz. Obstawiam, że do mnie się już nie odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wapas podryw przez neta nie przynosi Ci jak widzisz rezultatów...skończ z tym - zdobyłeś doświadczenie, masz pewnie jakieś ciekawe wnioski. Teraz zacznij się rozwijać na obszarze emocjonalnym, fizycznym idź na kursy na szkolenia..i działaj w realu...podrywajac przez neta tracisz czas i energię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam jej profil FB. Treść potwierdza, że rzeczywiście była zakonnicą. Jest nawet jej zdjęcie w habicie. Oprócz tego Światowe Dni Młodzieży, jakaś oaza itp. Oczywiście można coś takiego podrobić ale po co. To już mój profil jest mniej wiarygodny bo prawie pusty. Nie mam specjalnych oporów żeby go komuś pokazać bo oprócz imienia i nazwiska nic z niego nie wyczyta. Od kilku lat podaję też numer telefonu na abonament każdej chętnej. Nie miałem przypadków nękania. Naprawdę przeceniacie moją atrakcyjność. Aby wzbudzić jakiekolwiek uczucia w kobiecie nawet negatywne trzeba sobie czymś zasłużyć a ja dla nich jestem przeźroczysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była zakonnica, tego jeszcze nie grali. Szuka faceta, ma wymagania, już wybrzydza. Ona nie szuka punktu zaczepienia w nowym obcym świecie. To nie jest obcy świat. Zrzuciła habit to zaczęła używać swojego gadziego mózgu. Już ty się nie bój szybko ogarnie temat relacji damsko-męskich. 

 

Radziłbym śledzić na fb co się u niej dzieje. Tak z ciekawości w celach dydaktyczno-naukowych dla Braci. Stawiam, że będzie bardzo ciekawie, jest w wieku kiedy bije ostatni dzwonek by dziecko mieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wybrzydzanie to klasyczny shit test ,,jesteś za stary" Deprecjonowanie osoby @wapas w celu podwyższenia swojej wartości...kobieta w ten sposób próbuje pokazać, że jest ciężko dostępną, ,,nagrodą ".

PUAsi działają na podstawie podobnych mechanizmów, ale robią to w bardziej wyszukany sposób..nazywają to negami tylko oni jednak robią to znacznie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.