Skocz do zawartości

Bardzo podoba mi się ta dziewczyna, a wam?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

   Chuda, mało inteligentna, pali fajki, tapeciara! Po za tym jest świadoma swojej urody i robi na tym 'karierę'.

Do piekła z nią.:)

 

   Tak zapytam koledzy szukają ruchadełka, czy partnerki na życie?:D

Edytowane przez Adolf
  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały ma na imię Aleksandra R. Proszę o like. Zrobiłem to specjalinie dla Ciebie. Mozesz pisać "moja" Olusia.

 

 

@Adolf ja szukam do grobowej deski - mojej lub jej!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nie będzie audycji wcale @Stulejman Wspaniały Sie zakocha - haj hormonów, pozwoli mu tylko na przepisanie konta na Olę, a potem żyli długo i szcześliwie. W następnym akcie @Mosze Red zorganizuje akcje ratunkową. 

 

Potem wszyscy odśpiewany:

Zacznij od nowa, zacznij jeszcze raz... I nastaw policzk raz jeszcze...

 

Serce nie sługa wiem coś o tym:(...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, StonekZiemniaczany napisał:

Mój namber łan to Akinom01 z portalu na "S" 

Myślę że Markową "wybrankę" zjada urodą z miejsca?

A wlazłem na "s" i oto opis owej bohaterki, podzielony na trzy części

...radość, inteligencja emocjonalna, wiara w ludzi, teatr, suszone pomidory, wieś, koszule, kryminały, oczy, plac zabaw, szacunek, staroswiecka normalność...

wszystko ok, ale ta inteligencja emocjonalna podejrzana, no dobra

 

...nie skacze ze spadochronem, nie nurkuje, nie ucze sie fińskiego i nie umawiam na spontaniczny sex...

czyli dziewczyna prowadząca spokojny tryb życia

 

i ostatnia cześć

...nie zaimpnujesz mi mięśniami, samochodem, licencją pilota, ani długością penisa...
...Proszę... bądź szczery, bądź prawdziwy, miej ambicje i klasę, szanuj slabszych, daj poczucie bezpieczeństwa, usmiechaj sie, panuj nad emocjami, bądź gdy bede Cię potrzebować...

No tak. Budowa ciała, samochód, dobrze płatna praca, to nie ma znaczenia. (jeszcze się trzymam)

Masz być prawdziwy i z ambicjami i monumentalne poczucie BEZPIECZEŃSTWA (nie wytrzymałem, śmiechłem)

No i masz być w razie potrzeby. Bank open 24h, nie no żartuję.

Dziewczyna zapewne ostro dawała w palnik. Przystopowała. Zacisnęła nogi i czeka na białego rycerza sponsora. 27 lat. Czas nagli.

I wymaga żebyś był prawdziwy. Bo w życiu realnym są prawdziwi tylko że za biedni, więc prawdziwości w necie szuka, o koorwa, sercu wpadło mi w arytmię

Ludzie, jak można się podniecać takimi schematycznymi babami. Bo ma pyszczek ładny i ząbki suszy w uśmiechu:lol:

 

A ta "StulejmanowaWspaniałowa" na bank gwiazdorzy w prawdziwym życiu. Wiadomo że ładni uzurpują sobie więcej praw w życiu.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.