Skocz do zawartości

Bardzo podoba mi się ta dziewczyna, a wam?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się śmiać, bo każdy ma swój gust. Znam takich co lubią patrzeć jak dziewczyna pali. Są różne fetysze, ja klasycznie szpilki i pończochy na nogach kobiety. :P 

 

@Normalny 40kg wagi? Przecież będą tylko kości chrupać... 

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ładna, ale trochę za chuda. Poza tym mam tak, że podoba mi się wiele kobiet i nie mam sztywnego gustu. Bardzo lubię blondynki, a podobają mi się też wysokie brunetki. Oczy niebieskie, brązowe, zielone. Zwracam uwagę na to, jak dziewczyna się porusza, jak się uśmiecha, jaki ma głos, jak się ubiera. Lekko grubsza czy chudsza( tylko nie anorektyczka)- właściwie wszystko akceptuję. Papierosy u dziewczyn trochę mnie odstraszają, ale wszystko zależy, jak się zaciąga, jak wypuszcza dym. Nie no, romantycznie się robi, kończę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd jestem na tak a zachowanie zdecydowanie na nie. Nie wiem czemu ale odpycha mnie swoją postawą. Z galerii Mokotów do kawalerki nie daleko guess ma modę męską. Będziesz miał chwilę to wpadnij po spodnie bez koleżanek. Zobaczysz jak kultura w codziennym no i czy gust jest. Czy będzie wciskać najdroższe czy do figury będzie dobierać itp.   

 

Ale jak dla mnie nie wygląda na taką co lata do sklepu a i samochód porysuje ;)

 

Edytowane przez Ramzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.