Skocz do zawartości

Młody Stary samiec


Pussy Hunter

Rekomendowane odpowiedzi

Panowieja przez swoje doświadczenie i 2-letnia przerwę od bajerowaania Panien zapomniałem pierwszych podstaw obycia.

 

Czy ja właśnie dostałem do zrozumienia że nie poglaskam tej samicy od środka  ?

 

Ona : Na jaki powrót?

Ja : Do tego Poznania

 

Ona:E tam dzisiaj od rana tam padalo dopiero po poludniu przestalo wiec tez nie jest tam ladna pogoda ;d

Ja:No ale został alkochol

A to już jeden mocny argument haha

 

Ona:haha a no xd

Ja:Czyli co w w tygodni szkoła a weekend imprezy :) ?

 

Ona:Tak ale czasami w weekend nie impreza a praca

Ja:To zawalony grafik

 

Ona: Troszkę tak

Ja: To słabo 

No chciałem wyskoczyć z propozycją kina ;)

 

Ona:Moze sie znajdzie czas ale nie wiem kiedy

Ja:No to propozycje już  masz nie do odrzucenia haha 

 

Ona:No zobaczymy :D

 

 

Ku. Wa jak ja mam kogoś ocenić pomóc jest spoko ale z samym sobą nie daje rady hehe . 

 

    Zanim mnie zjebiecie chciałbym o jasne zrozumienie czy warto czy nie ( z łaską kiedyś chodziłem do gimnazjum kontak w życiu tylko pisanie i to parę razy bo jakoś zawsze bałem się zagadać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden błąd to jeszcze nie tragedia, ale w Twoim pisaniu widać brak stanowczości, bije po oczach nieśmiałość.

Zauważ, że sam sobie odpowiadasz na zadane jej pytanie, stwierdzasz i utwierdzasz  ją w przekonaniu, że nie ma czasu bo szkoła, praca itp

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam piszę jak paralita ale ten alkohol, tak mi odjebał ze maskotka scooby doo, która stoi na ławie, ożyła na chwile i pyta WTF?. 

 

I jeszcze ten Twój nick. Naprawdę? Hunter? No nie z tą lalą. 

 

Ja rozumiem, hormony, cipki itd ale ambitniej się nie da? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Śni Ci się po nocach?:)

Chciałbyś zasypiać przy niej? Tak kolego, rozpoczął się chaj związany z nią i przeszłością.

Nie spełniona miłość kolego, chcesz się odegrać, lub przytulić. 

Tak czy siak polegniesz, ale to jest dobre. Ćwicz, bądź świadom procesów.

 

Obyś nie popłynął.:)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony warto zwrócić uwagę na fakt, że kobiet się nie prosi - jej się składa propozycję, ale to "chciałem" zabiło zdanie, które było jeszcze do uratowania.

Ponadto ze zdania wynika, że wszystko zależy od Niej. Szkoda czasu.

Twojego czasu.

 

"Wybieram się w poniedziałek po pracy do kina. Mam dwa bilety i to jak wykorzystam ten drugi w dużej mierze zależy od tego, czy na Niego zasłużysz..."

Lepiej brzmi? Moim zdaniem tak. :)

Rzuć jej wyzwanie, a nie podajesz siebie na tacy. Oczywiście, jest wielu, którzy tak robią, a dziewczyna ma ich w zasięgu, ale barany biegają w stadach - orły latają samotnie. :)

I nie pytaj kobiet, nie mów co byś chciał - mów, co chcesz zrobić, ale nie w sposób, w którym czułaby się osaczona, ale że zamierzasz się dobrze bawić z Nią, czy bez Niej.

Taka postawa nie zagwarantuje Ci 100% skuteczności, że się z Tobą umówi, ale budujesz jej w głowie obraz, że nie jest jedyną osobą z Twojego kręgu zainteresowania.

A to już niemało. :)

Edytowane przez Tony Montana
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuda panie nuda.

Jesienna aura atakuje samiczkę/panią.

Nie błysnąłeś niczym ponad to.

Info o "mieście" dosyć obszerne więc próbuje się wyrwać a za oknem wciąż "pada"-nuda.

"troszkę tak"- marnujesz energię na zewnętrzną orbitę/zaciśnij krąg oblężenia do środka.

"Ona:Może się znajdzie czas ale nie wiem kiedy"- wtedy gdy za twoją pomocą przestanie padać w jej oknie deszcz(Magicznie).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CalvinCandie - to dobrze ze rozwala , taki miałem zamiar (  Nick Miał być zabawny )

 

Tak jak wcześniej wspominałem zapomniałem podstaw obycia (sprecyzuje to do pisania z samicami  nigdy nie wyrywalem online a tylko w cztery oczy)

 

 Potrzebowałem zjeby bo miałem przebłyski białorycerstwa (Dla tego napisałem tu a nie do swojego kumpla )

 

 

 I kto nigdy nie miał takiej sytuacji nawet pukając co dziennie inną niech pierwszy rzuci kamień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.