Skocz do zawartości

Hej, Rzeszów do góry ... !


Carlsberg

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Nie przyszedłem tutaj po to żeby w nieskończoność pisać i tworzyć kółeczko wzajemnej adoracji.
Przyszedłem tutaj żeby zdobyć ogarniętych skrzydłowych do działania w Rzeszowie.
Mam 29l, jestem po kilku letnim związku i daję sobie z 2-3lata 'dyndania' nim założę kapcie z kobietą swoich marzeń.
Zamierzam wnieść na forum wartość dodaną, choć z moim charakterem obawiam się że dostanę bana.
Także, jak jesteś z Rzeszowa i chcesz iść na miasto częstować się fajnymi dupkami to podbij.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć,

 

Poczytaj dobrze forum, książki Marka, posłuchaj audycji, bo wątpię, żeby ktoś kto zrozumiał przekaz tracił czas na zdobywanie kobiet w powszechnym rozumieniu. Poczytaj też dlaczego nie są wskazane spotkania poza forum i ujawnianie swoich danych. ;) Spotkania w real spowodują nieufność i zakłócenie komunikacji, bo zacznie się uważanie na to co się pisze, a dwa to były już co dla niektórych przykre konsekwencje zbytniego spoufalania się ze sobą.

 

Celem mężczyzny nie jest ruchanie. Tutaj ludzie chcą zmieniać świat, rozwijać się, walczyć o idee, a Pan by tylko żył i dupczył - parafrazując JKM. (nie bierz tak tego do siebie, taka śpiewka mi się ułożyła w głowie ;) )

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.