Skocz do zawartości

Mosze Red


Maszracius_Iustus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych braci 

a w szczególności opata naszego klasztoru 

 

Na początku pragnę wyrazić podziękowanie starszyźnie za artykuły m.in. z cyklu ,,red bawi i uczy'' oraz innych użytkowników Brzytwy, Odlotowego, Długowłosego etc. bardzo dobrze się was czyta przy okazji chłonąc niezbędną praktyczną wiedzę opisaną w waszych artykułach.

 

Do rzeczy czytając flagowe wypowiedzi Reda zwróciło moja uwagę 2 rzeczy, których jestem ciekawy otóż;

1.Red wspomina często o sytuacjach gdzie jest gdzieś ze znajomymi w kameralnym gronie 6-10 osób i nawiązują się tam dyskusje i w pewnym momencie tych dyskusji Red wdeptuję zazwyczaj niepokorną panią w celach dydaktycznych w ziemię, co bawi i uczy a pani w towarzystwie nie odzywa się do  końca spotkania na czym nasz nauczyciel wychodzi na Herkulesa

2.Czy po takich akcjach Red jest wyrzucany czy wykluczany z tych gron osób? Czy te osoby mają ciągłą ochotę utrzymywania kontaktów z osobą która pokaże im ich miejsce  w szeregu kiedy trzeba?

 

Jak to jest @Mosze Red, frapująca kwestia.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nadzwyczaj proste.

 

1 Większość osób z mojego towarzystwa jest ze mną związanych, często finansowo, co nie pozostaje bez znaczenia.

 

2 Jeśli pani wie, że masz dużo wyższą pozycję od niej kładzie po sobie uszy - instynkt.

 

3 Zdarzało się iż niektóre osoby zrywały ze mną kontakt gdy wchodziły pod pantofel. Jednakże spotkałem się z wieloma sytuacjami iż po jakimś czasie kontakt się odnawiał i słyszałem "Red miałeś rację". Zresztą, nie zależy mi na relacjach z robotami sterowanymi cipką ;) 

 

4 Wielu kolegów, separuje swoje żony ode mnie :lol: to znaczy, nie zabiera ich na spotkania bo wie, że może to się skończyć nieciekawie dla "ksiemżniczek". 

 

5 Wiele żon/ partnerek kolegów mnie nie lubi z oczywistych względów, wiem że obrabiają mi dupę za plecami.  Dziwnym zbiegiem okoliczności do grona kobiet, które mnie nie lubią zaliczają się tylko te, które samodzielnie nic nie osiągnęły tylko są żoną/ dziewczyną kogoś i to jest ich szczytowe osiągnięcie. Natomiast kobiety, które coś w życiu osiągnęły samodzielnie traktują mnie inaczej, taki dziwny zbieg okoliczności, który też wiele mówi :) 

 

6 Wiele partnerek kolegów, toleruje mnie lub udaje, że mnie lubi ze względu na (patrz punkt 2). 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabiłem Ci 3 łapki za free :D 

 

Dziwi mnie, że wciąż mimo pedagogicznej kariery :D masz jakiekolwiek zaproszenia gdzie indziej niż tam gdzie musisz być znaczy się spotkania biznesowe lub temu podobne z tego co ja widziałem po osobach, które się nie pierdolą z otoczeniem to były raz na dobre eliminowane i nigdy więcej nie spotykały się z nikim z takich gron; piszę również o sobie w nielicznych przypadkach nie jest mi to obce. 

 

Wiadomo @Mosze Red że raczej z treningów karate Cię nie wyproszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moriarty jak masz pozycję, pieniądze, nie masz problemów z kobietami, młodzi ludzie chcieli by być na twoim miejscu. Nie mam problemów w relacjach z młodszym pokoleniem.

 

@Maszracius_Iustus mam sporo zaproszeń, a rzadko korzystam. Od dłuższego czasu pogłębia mi się człekowstręt i  zgorzknienie. W sumie uświadomiłem sobie jedną bardzo ważną rzecz z tym związaną, która często mnie zasmuca, ale to temat na oddzielny wpis. Naprawdę nie chce mi się tracić już w życiu czasu na byle jakich ludzi, więc własne towarzystwo traktuję mocno selektywnie. 

 

@Adolf zbyt wrażliwy jestem, daleko mi do Tracza.  

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Adolf napisał:

Mosze Red

jak pierwszy raz usłyszałem Twój głos u Marka na strimie to bym na pierwszy strzał powiedział, że masz max 21 lat; zakompleksiony, wycofany, informatyk w okularach,tureckim swetrze, wychylający się w porze obiadowej z pod biurka jak rodzice wołają :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red nie twierdzę, że masz problem z młodszym pokoleniem :)
Chodzi mi o to czy młodsi vs starsi mają podobne reakcje na Twoje opinie?
Z tego co widzę, to jeśli masz odpowiednią pozycję to obojętnie w jakim kto jest wieku. Reakcja jest ta sama pomimo większego doświadczenia osób z większą ilością wiosen na koncie.

Zgadza się czy tylko ja ma takie doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maszracius_Iustus napisał:

ak pierwszy raz usłyszałem Twój głos u Marka na strimie to bym na pierwszy strzał powiedział, że masz max 21 lat; zakompleksiony, wycofany, informatyk w okularach,tureckim swetrze, wychylający się w porze obiadowej z pod biurka jak rodzice wołają :D 

Nie przypominam sobie, żebym występował na live u Marka :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

Nie przypominam sobie, żebym występował na live u Marka :>

pamięć mi mówi, że gdy Marek opowiadał o human design zadzwoniłeś na skype przy widowni ^_^

 

@Normalny nie mam takiego zamiaru, ale Red jest osoba tak nietuzinkową że jeśli dojdzie do jakichś forumowych zjazdów chętnie bym usiadł obok szamana i jako młodzian słuchał nauk mistrza :D

Edytowane przez Maszracius_Iustus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maszracius_Iustus napisał:

pamięć mi mówi, że gdy Marek opowiadał o human design zadzwoniłeś na skype przy widowni ^_^

Pamięć masz zawodną :> Możliwe, że dzwoniłem do Marka ale na kom. nie na  skype, więc było słychać jeno guru :> 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Normalny Słusznie zauważyłeś, że idzie to w kierunku wywiadu środowiskowego.  @Mosze Red Nie uważasz, że to trochę dziwny temat, taki zbyt pochwalny, a jednocześnie podstępny? Zaczął się niewinnie tak...., a tu nagle zaczepka-coś dzwoniłeś, mówiłeś... Marek mówił w audycjach o strategii hejterów w uderzanie osób ważnych na forum, a jesteś jak na razie "niezdobytym bastionem" wśród moderatorów starej gwardii. Zauważyłem coś jeszcze, ale wysyłam Ci to na priv.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że @Mosze Red to świetny obserwator, ale ten temat jest dla mnie delikatnie mówiąc podejrzany..najpierw pochwała, później ciągnięcie za język teraz próba jakiejś deprecjacji i wjazd na ambicje...kobiety w taki sposób szukają u faceta słabych punktów....

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że, ja jak zwykle nie w temacie, ale @Camilovesky Ty masz tego aspergera zdiagnozowanego? Bo jak dla mnie to Ty poprostu masz problem z asertywnoscia często przyjmujesz na siebie negatywne emocje otoczenia przez co wpadasz np w chaos i powstaja rozne mniej lub bardziej ciekawe sytuacje. To tylko moja opinia ja psychologiem/psychiatrą nie jestem.

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny jakiemukolwiek wychodzeniu poza forum i interesowaniu się kto jest kim i skąd. Nie budujmy zgniłej atmosfery braku zaufania. Jaki jest Mosze Red każdy widzi, tworzy wartościowy kontent, kim jest i co robi prywatnie nie powinno nikogo obchodzić.

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.