Skocz do zawartości

Mosze Red


Maszracius_Iustus

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwa jest też inna opcja Panowie. Chęć dotarcia do osoby, która wtedy dzwoniła poprzez eliminację poszczególnych osób.

 

I to co przed chwilą napisał Red mniej więcej odzwierciedla zwrot z angielskiego, o którym wspomniałem.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dobryziomek napisał:

Natomiast użytkownicy, którzy starają się wyłudzić personalia innych karani banami/punktami karnymi

Nie miałem pojęcia że tu trzeba tak uważać na słowa nie można przewidzieć takiego czegoś.

 

Nie jestem prawnikiem, ale czy składanie bezpodstawnych oskarżeń nie jest karane?

Stawiacie mnie w świetle najgorszego bandyty bez weryfikacji, coś jak kobieta zmyślająca gwałt na policji,

Tłumaczyć się nie mogę bo winni się tłumaczą,

Jedyne, osoby które by mogłyby za mnie poświadczyć o uczciwości to Metody i Piter,

Myślałem, że wszelkie podejrzenia o cokolwiek najpierw są oświadczane prywatnie, nie narażając opinii osoby na szwank,

Co chciałem się dowiedzieć dowiedziałem się na początku wątku nie spodziewałem się takiego obrotu spraw.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, radeq napisał:

Halo? Policja, przyjedzcie na forum!

Sytuacja tragikomiczna szeregowy grozi szeregowemu sądem polowym, cała akcja przyprawiła mnie o ból brzucha ale dała pewną refleksję nad sobą,

Teraz mimo najlepszych intencji pozostanę na celowniku co zapamiętałem z audycji, także bardzo nieprzyjemnie ale co zrobić siła wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maszracius_Iustus Wyluzuj. Ja pewnie jutro lub za dwa dni nie będę pamiętał. Był stream i chciałeś się dowiedzieć z ludzkiej ciekawości pewnie. Bez popadania w paranoje, ale po ostatniej akcji trolli takie pytania będą rodzić nieufność. Wyciągnij naukę i niech nie będzie Twoim bólem głowy kto, co, kiedy, gdzie i po co. :) Mniej wiesz, lepiej śpisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam co następuje. Red dzwonił do mnie w czasie strima na komórkę, by mi powiedzieć że chyba coś nie tak było z tym strimem - i na pewno jego głosu nie słyszeliście, bo ja sam go ledwo słyszałem.

 

Red bardzo dba o zachowanie w tajemnicy swojej osoby, co kiedyś uważałem za przesadę - ale po akcji z Vincentem, który wypaplał na wykopie wszystko na temat mój i Brzytwy (że kupiłem od niego okładkę i negocjowałem cenę), zrozumiałem że miał 100% racji a ja jej nie miałem. Gdyby się ujawnił przed Vincentem, wszystko na jego temat byłoby u Ryśka i Sławka, bo nasz "przyjaciel" któremu wszyscy pomagaliśmy i który nas np. napuszczał i podpuszczał na Pikacza (a później napuszczał jego na nas, a ostatnio napuszczał ekipę z wykopu na Adolfa który go utrzymywał i gościł u siebie w domu), wszystko co się dało przekazał ekipie z wykopu, i dodam jeszcze przy okazji - słuchał o ciężkiej chorobie mojej przyjaciółki (stres może ją zabić, jest po trzech ciężkich zawałach serca), wyzywał ją i lżył na wykopie kłamiąc na jej temat, a później chciał zorganizować "ekipę" by do nas przyjechać i "wyjaśnić sprawę".

 

Zresztą i tak niektóre rzeczy które o Redzie wiedział, wygadał ekipie z wykopu - i jak znam Reda, to poniesie za to konsekwencje i nie uchroni go pobyt w federacji rosyjskiej i praca w siemensie, co pisał publicznie na wykopie.

 

I wy się dziwicie, że trzeba zachować na forum ostrożność? Niestety, grupa pewnych osób zrobi wszystko, by nas uwalić, takie są smutne fakty.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MoszeKortuxy napisał:

@Niepowtarzalny Tak, ale ja to Mosze Kortuxy, a nie Mosze Red i wątpię aby autor postu pomylił się w tej kwestii bo Red jest o wiele dłużej na forum niż ja przez co jest lepiej rozpoznawalny. 

 

No tak, zgadza się. Nie przypominam sobie aby @Mosze Red dzwonił na Skype.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy nie widzicie, że ekipa Sławka właśnie osiąga swój cel? Przecież to jest typowa zagrywka psychologiczna mająca na celu destabilizację w obozie wroga.

 

Swoimi atakami zasiewają strach i nieufność, teraz mogą usunąć się w cień, resztę zrobią sami userzy forum, którzy wzajemnymi oskarżeniami i pomówieniami wprowadzą nerwową atmosferę i nieufność, co skończy się ucieczką starych wyjadaczy wnoszących wartościowy content, a samo miejsce stanie się coraz bardziej nieprzyjemne. Coraz bardziej męczą mnie te ciągłe oskarżenia o trolling czy wyłudzanie informacji. Nie twierdzę że tak nie jest, domyślam się że wróg nie śpi, ale lepiej na takie tematy dyskutować w gronie moderatorskim.

 

To samo dzieje się przecież z uchodźcami - media specjalnie zalewają nas informacjami o przywilejach dla muslimów, by podirytowanie u Europejczyków rosło coraz bardziej. W końcu jakiś biały się wkurwi i zajebie kilku niewinnych muslimów w zamachu. A jak niewinni muzułmanie zginą, to i u zwykłych muzułmanów do tej pory nie mających nic do Europejczyków zacznie narastać wrogość. Społeczeństwo samo wywoła wojnę, na której władzom zależy.

 

Warto to przemyśleć i wszelkie podejrzenia sprawdzać za zamkniętymi drzwiami przez moderatorów, a jeśli ktokolwiek podejrzewa, że ktoś próbuje wyłudzić od niego prywatne informacje, po prostu ich nie udzielać.

Edytowane przez Mayki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayki Widzimy to doskonale. Niestety, "Sławkowi" prowadzą wirtualną wojnę partyzancką, na którą nie ma żadnej możliwości obrony. Nie ma - bo założą 80 kont i będą miło pisać, a w odpowiedniej chwili w skoordynowany sposób zaatakują, co już było robione, ale na malutką skalę. Teraz będzie większa, bo prokuratura jest na ich tropie, i niedługo wszystko może się skończyć dla nich co najmniej grzywnami a nawet zawiasami, a w przypadku Sławka konkretną odsiadką. Na szczęście oni wierzą że ja zablefowałem, nie rozumiejąc że polskie służby działają BARDZO WOLNO, ale działają. 

 

Jedyną możliwością obrony jest informowanie Braci, że jest taka a nie inna sytuacja - i żeby się tym nie frustrować, tylko zachowywać kilka zasad ostrożności:

 

1. Nie udzielać żadnych prywatnych informacji o sobie, a na pewno nie podawać prawdziwego meila, bo parę minut na google wystarczy by kogoś znaleźć,

 

2. Wiedzieć że są osoby, które chcą nas skonfliktować i poróżnić, by forum stało się ściekiem,

 

3. Sporo kont to "Sławkowi", którzy szukają sojuszy, wyciągają prywatne informacje, i jeśli później nie zrobisz tego co chcą, to będziesz mieć problemy,

 

 

Na innych forach także są drapieżniki, które chcą wykorzystać ludzi podających swoje dane. To jest wszędzie, chociaż u mnie skala znacznie większa, ponieważ poruszane są tu znacznie ważniejsze sprawy niż gdziekolwiek indziej. Ludzie autentycznie poprawiają jakość swojego życia, i takich ludzi jak "Sławkowi" to bezbrzeżnie oburza i frustruje. Po prostu niektórzy żywią się nieszczęściem innych istot, i aktywnie działają by było jak jest, czyli nieciekawie.

 

I powiedz mi proszę @Mayki, co to znaczy że ludzie będą odchodzili? Bo mam od 10 lat na karku szaleńca, który zrujnował mi i innym osobom życie, a moją przyjaciółkę niemal wpędził do grobu? Jakoś widzę że Braci przybywa a nie ubywa, mimo tylu awantur związanych ze "Sławkowymi". Ktoś kto odejdzie bo jest jak jest, jest niewarty bycia z nami. Bo ile jest warty człowiek, który ucieka bo ktoś gdzieś tam trolluje? Taki człowiek nie pomoże innym, a tylko tacy mają być na forum - którzy pomagają mniej doświadczonym, udzielają im rad, pomagają, a gdy sami wdepną w gówno, Bracia im podadzą rękę. Taka jest filozofia tego forum i taka zawsze będzie.

 

Ktoś kto ucieka z powodu awantury, jest niegodny bycia tutaj. Ucieka stąd, ucieknie z każdej innej sytuacji. Po co nam tacy ludzie? Jak widać są tu tacy, co się nie dadzą zastraszyć, nawet zorganizowanym hejterom, którzy swoją drogą mają też na karku niejednego człowieka, który im nie odpuści (zwłaszcza jednego, który naprawdę im nie odpuści do końca ich dni). Wszyscy są znani ze swoich danych, wiadomo gdzie mieszkają itd. Też sobie nagrabili porządnie, i tylko Rysiek sobie z tego zdaje sprawę, bo spier... z wykopu jak mysz spod miotły (trochę mu to pomoże, ale nie za dużo), a reszta nadal cwaniaczyła, nawet wtedy jak wykop zbanował kilka kont Sławka - bo dostali nakaz udostępnienie IP i portów, więc się kapnęli że sprawa jest poważna.

 

Takie są realia. Bawmy się, spędzajmy miło czas, tylko się nie ujawniajmy. Mimo moich apeli o to, nadal są ludzie którzy próbują ustalić kto jest kim, a potem ta osoba jest zastraszana.

 

Z tego co mi piszą Bracia na priv, typowania są takie: Maszracius Sławek, albo ktoś kto się pod niego podszywa, Odlotowy RedBull albo Rysiek, inne nicki przemilczę :>:lol:

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Ztego co mi piszą Bracia na priv, typowania są takie: Maszracius Sławek, albo ktoś kto się pod niego podszywa, Odlotowy RedBull albo Rysiek, inne nicki przemilczę :>

I kto tu zasiewa ziarna braku zaufania :D Jakieś zakulisowe akcje, kto jest kim. Panowie :)

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Metody Typujemy po zachowaniach, kto jest kim - co w tym złego? Ciebie też wymieniali ludzie. Mała grupka która wzajemnie się promuje, by w pewnym momencie wykręcić jakiś numer.

 

Ale ja nic nie mówię jak jest - tylko sobie kombinuję w głowie. Bo niby dlaczego nie? Sławek na wykopie używał z 10 "lewych" tożsamości, a miał ich znacznie więcej. Co za problem jak ma się VPN i dużo czasu? Żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Ciebie też wymieniali ludzie.

 I co ja miałbym niby robić korzystając z tego forum i co z tego mieć ? :)  Od nikogo żadnych informacji nie wyciągam/łem i nie zamierzam, nie interesuje mnie to. Dziele się opiniami i wrzucam kontent, chce wyciągać wnioski, uczyć się od innych. Tyle mnie interesuje. Taka jest moja rola na forum. Życie jest zbyt krótkie, a zbyt wiele rzeczy do zrobienia, żeby bawić się w trolling i inne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.