Skocz do zawartości

Mosze Red


Maszracius_Iustus

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę was zmartwić, zamiast jak prawdziwy i nowoczesny mężczyzna wydać na zachcianki pań, modne wakacje, alkohol, hybrydowe auto, wesprzeć paradę równości dorzuciłem jeszcze 1,5 do puli.

 

A z całości zrobiłem, nienowoczesną, niepostępową i staroświecką lokatę. Natomiast w nowym roku wbrew wszelkim specom od ekonomii, którzy twierdzą że trzeba konsumować na potęgę bo tak nakręca się rynek, ja będę się trzymał niemodnych i staroświeckich zasad i te pieniążki zainwestuję. 

 

Wszak uważam, że współcześni modni ekonomiści i ich zalecenia mijają się ciut z rzeczywistością, dziwnym zbiegiem okoliczności 2% najbogatszych oszczędza i inwestuje, a nie konsumuje bez umiaru, a z roku na rok stają się coraz bogatsi. Natomiast idący za radą nowoczesnych i postępowych speców od ekonomii, biednieją:>        

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

że nie zamierzasz kupić hybrydowego lexusa w promocji?

 

Marek kupić auto, które za 4-5 lat będzie warte 1/3 ceny, w wszelkie naprawy czy wymiany podzespołów będą koszmarnie drogie po okresie gwarancyjnym?

 

Ujmę to prostym językiem, na łeb nie upadłem z dużej wysokości i aż tak postępowy i nowoczesny nie będę :>   

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.