Skocz do zawartości

Misja: "opanować wkurwienie".


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Carl93m napisał:

Do tego dochodzi wrażenie, że przyswajam wiedzę, która na cholerę mi się nie przyda. 

A do czego przydała Ci się historia? Studiowanie kierunków humanistycznych z nadzieją na pracę jest śmieszne. No poza filologią bo pracodawcy dobrze patrzą na kogoś z poziomem powyżej B2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Gaunter o Dimm napisał:

A do czego przydała Ci się historia? Studiowanie kierunków humanistycznych z nadzieją na pracę jest śmieszne.

Wcale nie jest śmieszne tylko trzeba mieć na siebie pomysł i być naprawe prawdziwym pasjonatą, człowiekiem z wizją. Bez tego dupa. 

Kierunek techniczny możesz skończyć, gówno się tym interesować, a robota zawsze będzie. Wiem, bo mam kumpli ze szkoły średniej, którzy kończyli kierunki techniczne i interesuje ich tylko czy siano się zgadza. Troche zbyt mocno generalizuje, ale coś jest na rzeczy. 

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale powiedz mi jakie zawody masz zagwarantowane po historii? Pozostaje tylko posada nauczyciela, wykładowcy czy archiwisty. No, ostatecznie jeszcze przewodnik po zabytkach. A z kierunkami ścisłymi jest lepiej, ale nie przesadzajmy, że na pstrykniecie palca dostaniesz posadę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.