Skocz do zawartości

Jak wyobrażaliście sobie Marka?


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Naszła mnie przed chwilą taka myśl. Mianowicie, jak wyobrażaliście sobie Marka zanim pokazał twarz? Ja myślałem, że to taki grubasek z bardzo długą brodą i włosami zapiętymi w kitek zajadający paczkę ciastek do audycji. Po pokazaniu twarzy bardzo mocno się zdziwiłem ale nie zmieniło to nic w pozytywnym odbiorze z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to szczupły mężczyzna ze szpiczastym czubkiem nosa skierowanym w dół, ciemne włosy, jasnozielone oczy lub jasno-piwne, z obfitym zarostem, lekko odgniecione włosy na części ciemieniowej głowy, często ocierające się dłonie o siebie, szczególnie podczas rozmowy o biznesie i pieniądzach. Biała koszula z odstającymi 4-oma frędzlami.

:) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie miałem żadnego wyobrażenia w sumie, podobał mi się jego spokojny głos i umiejętność ciągłego mówienia bez przestojów (zwracam na to uwagę często), ale jak zobaczyłem go na streamie to byłem zaskoczony - Marek wygląda jak typowy osiedlowy dres ;) Widzę go na ławce pod blokiem w dresach z trzema paskami i papierosem w ręku w akompaniamencie Peji z pierdzącego głośnika zajebanej 3 godziny wcześniej komórki :D 

Kolejny dowód, żeby nie oceniać książki po okładce. Lekcja. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.