Skocz do zawartości

Gdybym mogła być mężczyzna jeden dzień.


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, dokończ zdanie :D


Gdybym mogła być mężczyzna jeden dzień to wysikalabym swoje imie na stojaco, bawiła się swoim głosem, może bym się z kimś pobiła :D moze bym się komuś dała kopnąć w jaja, zaliczyła bym jakaś pannę :DPoskakalabym jeszcze żeby zobaczyć jak to jest gdy piersi nie skacza :D  No i naprawilabym drzwi balkonowe. Nie wiem co z nimi jest nie tak, ale jako mężczyzna bym wiedziała -.^ A jakbym chodzila to chyba bym się bujała :D

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym poczatku na pewno dokonałabym aktu masturbacji, a właściwie to kilku :D potem pojechałabym na rower żeby sprawdzić czy sprzęt mocno podczas jazdy przeszkadza, następnie próbowałabym poderwać jakąś Karyne, ale z żadną bym się nie przespała, bo by mnie to brzydziło  :D 

 

No i gdyby jeszcze starczyło mi czasu, zostałabym prezydentem, i próbowała przejąć władzę nad całym światem by wprowadzić słuszne porządki:) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka A dalej wprowadziałabym swoje rozporządzenia:

- 6 godzinny tryb pracy 4 dni w tygodniu ( by ludzi pracowali żeby żyć, a nie żyli by pracować)

- zmniejszyłabym dysproporcje miedzy płacami

- wprowadziła nową religię

- starała się wyeliminować patologie, cierpienie, choroby

i wiele innych ...

Chociaż na dobrą sprawę to ten świat w ogóle mi nie odpowiada i może walnełabym 10 atomówek i wszyscy spotkalibyśmy się w jakimś innym lepszym świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, deomi napisał:

 

Chociaż na dobrą sprawę to ten świat w ogóle mi nie odpowiada i może walnełabym 10 atomówek i wszyscy spotkalibyśmy się w jakimś innym lepszym świecie :)

Jeśli taki faktycznie jest. W innym przypadku to niezłe faux pas :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic byście nie poczuli :-* Szach mat, i siedemdziesiąt dwie 18 -letnich dziewic przed Wami :P 

Gdybym tylko dorwała się do przycisku "zagłada świata" :D, ehh :P 

@Lalka Jestem obojniakiem :D zaznaczyłam tą 3 opcje, korciło mnie co z tego wyniknie , i wynikł 3 tygodniowy ban :P Taka to wolność wyboru, hehe ;>, a teraz już nie można tego zmienić. Chyba (?) że mnie szanowni moderatorzy poprawią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.