Skocz do zawartości

Śniada cera działa cuda - dla tych co nie wierzą.


slavex

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Strusprawa1 napisał:

@MoszeKortuxy Zazwyczaj ambitne i dobre czarne kobiety wiążą się z białymi. W USA w takich związkach jest mniejsze ryzyko rozwodu niż w związkach biały-biała..

Czytałem statystyki z USA i co ciekawe wyniki są komiczne. Najwięcej rozwodów jest w małżeństwach czarnego z białą, a najmniej w małżeństwach,  gdzie to biały jest związany z murzynką. 

 

Zaś jeżeli chodzi o fascynację do ciemnej karnacji, to ona jest zrozumiała. Zawsze coś rzadkiego jest bardziej cennego od czegoś co jest wszędzie powszechne. Wielu z nas pewnie chciałoby przelecieć Azjatkę czy Hinduskę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gaunter o Dimm W USA czarni to norma. Zawsze tam byli, zazwyczaj kojarzą się z gettami i patologią. Większość związków czarny-biała jest wtedy, gdy biała ma 100 kg+.

Dopiero przez ostatnie 20 lat intensywnie próbuje się zmienić ich wizerunek... Polki jak nie miały wizerunku czarnych jako gości o I 65, tak wierzą, że są równi nam. Nie są.

 

Przypomniał mi się przypadek Pani Klaudii Pegowskiej i jej małej albinoski. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strusprawa1Chodziło mi raczej o fascynację wśród Polek, a nie Amerykanek. Zaś co do czarnych, to widać, że na siłę ich wszędzie wciskają. Coś jakby pawiana wpuścić do restauracji. Jest wielu czarnych aktorów, którzy są naprawdę dobrzy, ale ostatnio zauważyłem, że promuje się przeciętnych tylko na wzgląd ich koloru skóry np. serial Merlin gdzie Artur poślubił murzynkę, a ta po jego śmierci została królową Camelot:lol:....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Akurat te Panie nie przypominają pobożne. :D  Mądre po szkodzie, ale patrząc na ich stylizację i styl bycia, to są typowe karyny, które straciły dziewictwo w wieku 14 lat, w sumie w Polsce wiele takich kobiet było. W Anglii także ich pełno jest wraz ze swoimi małymi brązowymi dziećmi. Są także ładne szczupłe pobożne Polki samotne z małymi mulatkowatymi dziećmi. Uwierzyły, że są lepsi od białych, tacy dobrzy... a tu bach. Nie ma.

 

Zobacz na kanał na YouTube Klaudia Pegowska. Niby w porządku kobieta, taką się wydaje (oczywiście), a jednak woli "cudze".

https://www.wykop.pl/link/3830147/zwiazki-z-czarnymi-facetami-o-byciu-samotna-matka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że to kartele narkotykowe przeważnie wystawiają policji tych wszystkich naiwniaków którym dają jakieś niewielkie ilości narkotyków do przemytu aby odwrócili w ten sposób uwagę celników od przemytu w tym samym czasie jakieś większej ilości, Była kiedyś o tym cała seria programów dokumentalnych w TV pt. „Cela”

 

Tu najprawdopodobniej zadziałał ten sam mechanizm: Karyny poznały w UK murzyna który rozkochał je w sobie, fundną im wycieczkę do Płd. Ameryki obiecał gruszki na wierzbie a że były głupie i naiwne to się zgodziły.

Stawiam stówę że to on je wystawił a Karyna pewnie myśli sobie że on będzie cały czas na nią czekał…:D Tak już to widzę pewnie teraz nową Polkę bałamuci a jej na ściemniał że siedzi w więzieniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2017 o 16:28, Stulejman Wspaniały napisał:

Oglądałem to, z jednej strony to mi ich szkoda, a z drugiej transport kokainy musi być karany.


Zgadzam się. W kontekście wstawionego materiału chciałbym dodać coś. Rozgraniczam tą sytuację na 2 odrębne aspekty. 

1. Nikomu nie życzę znaleźć się w takiej sytuacji jaka spotkała te dziewczyny. Więzienie w obcym kraju i to na dobre kilka lat. Zmarnowany kawałek życia. Także szkoda każdego człowieka, który znalazł się takiej sytuacji, nie ważne czy to kobieta czy facet. W tej kwestii pewnie wszyscy się zgodzą. 

2. Osobną rzeczą jest to, że 
a ) Polski facet nazwijmy go sobie na potrzeby tego wywodu: Paweł. Chłopak uczciwy, pracuje, uczy się, zarabia, zaprasza dziewczynę na randki itp. stara się jak może. Dostaje kopa w dupę za przeproszeniem. Często w takich przypadkach dziewczyna nie ma za grosz szacunku, zaangażowania w związek i potrafi obgadywać przy koleżankach jak to jej źle bo ... (wstawcie sobie) itd. 
b ) Dla tych egzotycznych facetów są gotowe naprawdę dużo zaryzykować - dosłownie nadstawić karku na gilotynie. Mimo, że znają takiego gościa bardzo krótko. Jedna z nich mówiła, że czuła, że może być podejrzany pakunek, ale mimo to wzięła. Czyli w jakimś stopniu wzięła to ryzyko na siebie. Wracając do pkt a - czy choć w 5% poświęciła siebie dla związku kiedy była z tym Pawłem ?  Sami chyba sobie odpowiecie na to pytanie. 

Tak oglądając to miałem mieszane uczucia, z jednej strony szkoda dziewczyn, żal. Z drugiej strony widząc jakie spierdolenie się dzieje, jakoś mi nie szkoda. Taki mocny dysonans.    

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2017 o 09:36, Strusprawa1 napisał:

Przypomniał mi się przypadek Pani Klaudii Pegowskiej i jej małej albinoski. :D


Nie Klaudii, a Magdy Pegowskiej. Coś Cię zaraz rozbawi, zobacz co ona opublikowała i zobacz czy da się komentować:
5OiOcHC.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 25.10.2017 at 4:28 PM, Stulejman Wspaniały said:

Duży, czarny kutas, potrafi kompletnie oszołomić białą, pobożną dziewczynę.

To zupełnie nie tak. Przecież to szlachetne księżniczki, które do pełni szczęścia potrzebują jedynie czarnego księcia i białego konia.

Więc szukają w życiu czarnego aby traktować go jak księcia i białego aby zrobić go w konia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pobędziesz w krajach latynoskich to zobaczysz, że tam baby odstawiają te same cyrki co Polki do czarnych, tylko tamte w stosunku do białych.

A w niektórych azjatyckich krajach, jak Filipiny czy Indonezja w ogóle nic nie trzeba robić, wystarczy być białym.

Na forum RooshV było nie raz pisane, jak kobiety w Dżakarcie same proponowały białym turystom seks, bo chcą mieć białe dziecko.

Nawet matki proponują swoje córki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Mosze_Green said:

 

A w niektórych azjatyckich krajach, jak Filipiny czy Indonezja w ogóle nic nie trzeba robić, wystarczy być białym.

Na forum RooshV było nie raz pisane, jak kobiety w Dżakarcie same proponowały białym turystom seks, bo chcą mieć białe dziecko.

Nawet matki proponują swoje córki.

 

Nawet film był o tym, prawdopodobnie te dziewczyny są podsuwane białym, gdyż biały to zródło utrzymania, zrobi dziecko i będzie łożył jak je zobaczy i pokocha :)

Co do tezy że wszystkie kobiety leca na egzotykę, białe na czarnych, latynoski na białych , to nie zgodzę się, gdyż osobiście przekonałem się że Czeszki, Ukrainki nie lubią Czarnoskórych i Arabów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mosze_Green napisał:

Na forum RooshV było nie raz pisane, jak kobiety w Dżakarcie same proponowały białym turystom seks, bo chcą mieć białe dziecko.

Nawet matki proponują swoje córki.

??

Przecież tam panuje islam.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Les said:

Nawet film był o tym, prawdopodobnie te dziewczyny są podsuwane białym, gdyż biały to zródło utrzymania, zrobi dziecko i będzie łożył jak je zobaczy i pokocha :)

Co do tezy że wszystkie kobiety leca na egzotykę, białe na czarnych, latynoski na białych , to nie zgodzę się, gdyż osobiście przekonałem się że Czeszki, Ukrainki nie lubią Czarnoskórych i Arabów.

 

Tego co one lubią to pewnym być niestety nie można. To tak, znam conajmiej 2 przypadki, gdzie nasze rodaczki mówiły, że nienawidzą ciapatych i murzynów, że się nimi brzydzą itd. A potem były z ciapatym. Nie można też generalizować, ale jednak lepiej trzymać się zasady mocno ograniczonego zaufania, wobec tego co kobieta mówi. ;)

Edytowane przez MałyRycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, MałyRycerz said:

 

Tego co one lubią to pewnym być niestety nie można. To tak, znam conajmiej 2 przypadki, gdzie nasze rodaczki mówiły, że nienawidzą ciapatych i murzynów, że się nimi brzydzą itd. A potem były z ciapatym. Nie można też generalizować, ale jednak lepiej trzymać się zasady mocno ograniczonego zaufania, wobec tego co kobieta mówi. ;)

Nie zrozumieliśmy się :) Miałem na myśli że Czeszki i Ukrainki, Rosjanki nie lubią śniadych, natomiast Polki i owszem. Czym tłumaczyć tą miętę Polek do śniadych nie mam pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Les said:

Nie zrozumieliśmy się :) Miałem na myśli że Czeszki i Ukrainki, Rosjanki nie lubią śniadych, natomiast Polki i owszem. Czym tłumaczyć tą miętę Polek do śniadych nie mam pojecia.

tzn. ja podałem przykłady, które znam, ale przepraszam, nie były obydwie z Polski, jedna z Litwy. Ale to NIC nie zmienia. Mówię ogólnie o kobietach. One będą przy tobie udawać, że ojej, a ci murzyni to śmierdzą, a te arabusy kobiet nie szanują. Ojej, ja bym nie mogła być z takim ciapatym. A potem, czy Polka, Czeszka, Ukrainka, nie ważna narodowość, zrobi co jej gadzi mózg podpowie. Takie moje zdanie.

Edytowane przez MałyRycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, jednakże ja obserwowałem zachowania jakby z ubocza, jako nieznajomy, nie musiały udawać i powiem Ci że sporo kobiet słowiańskich to rasistki, szczególnie na wschód. Tzn wola swoich facetów. Polki są inne, je zawsze korci, ciągnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.