Skocz do zawartości

What the Health czyli jak dymają nas korporacje + smaczne i "zdrowe" mięsko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci. 

Filmik Marka o mięsie wywołał spore kontrowersje - wystarczy zerknąć w komentarze...

 

Dziś natknąłem się na fajny film "What the Health" i zdecydowanie polecam go każdemu, który nie wierzy Markowi i jego nagraniu. 

Mięsko dobre, a korporacje troszczą sie o nasze zdrowie? Wręcz przeciwnie ;)

Zachęcam do obejrzenia jak nas dymają (tzn. dymają nieświadomych mięsożerców i wielbicieli nabiału, jajecznicy, tłuszczów zwierzęcych itp), pozdro.

Film - https://www.youtube.com/watch?v=TqsJtsB2DIk

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WysportowanyPrzystojny Poczęcie i późniejsze urodzenie się zwiększa ryzyko śmierci do 100%. Może teraz się okazać, że picie wody podnosi ryzyko raka o ileś tam procent bo odkryto bezpośredni związek między rakiem a piciem wody - 100% chorych na raka piło wodę. Przypadek? Nie sądzę... Natomiast wpisywanie mięsa do tej samej grupy ryzyka co pluton, azbest i palenie to naprawdę uważam już za przegięcie. Człowiek dziś je ZBYT dużo mięsa a wmawia się, że mięsa jeść nie powinien w ogóle.

To co w filmie jest prawdziwe, duże koncerny sponsorują każde możliwe stowarzyszenia na rzecz walki z czymś tam. Oni to mają wszystko i tak w dupie bo liczy się zysk. Za duże pieniądze za tym stoją żeby to zmienić. Na każdą chorobę znajdzie się jakiś lek, który trzeba brać długo i długo. Znajoma mojej matki na podniesiony cholesterol wpiernicza bezy i ciastka - tak jej rozpisał lekarz. Lekarz qwa. Jak najmniej tłuszczu tylko cukier, mięso, pieczywo, zboża. O dziwo spada cholesterol, ale nawet nie chcę myśleć co się rozwija przy okazji. 

To ciągła walka o udziały. Nic więcej. WHO to zakłamana organizacja i też działa pod dyktando lobby farmaceutycznych natomiast organizacje działają pod dyktando producentów. To wszystko jest jakoś razem zsynchronizowane, nie wiem tylko do końca jak.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.