Skocz do zawartości

Była narzeczona w snach.


Dziki Dżek

Rekomendowane odpowiedzi

9.5 Byliśmy razem, ja kochałem Ją jeszcze rok dłużej. Ona co pewien czas się odzywa i od 5 lat co jakiś czas mi się śni. Chciałem spytać gdzie znaleźć co to się dzieje lub gdzie i czego szukać. Nie mam rozeznania w zagranicznych ani krajowych www. Dziękuję z góry samicy i pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli relacje duchowe.  Ja zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia i ta kobieta nie była mi obca od 1 dnia.  Pozatym nie napisałem w niego najważniejszego.  Gdy mi się ani kilka dni to pozniej się odzywa... 

53 minuty temu, Insightful napisał:

.Jeśli chcesz to robić dobrze to polecam Analizę marzeń sennych Junga.

nazwisko znam. On jakieś relacje między duszami ta zawiera czy tylko dotyczy jednej osoby? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych snach to sprawa jest taka że warunkowo dobrze je pamiętam a wiele wskazuje na to ze ona dalej mnie chce. Część z tych snów to sny w których mam świadomość że to sny i staram się zbudzic. Później cały dzień Te sny mają wpływ na mnie. Są w mojej świadomości. Dziwna sprawa bo tylko z tymi snami tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak "skrzywienie ezoteryczne", objawia się tym że zaczynasz w zwykłych codziennych sprawach dostrzegać i generować jakieś nadnaturalne powiązania. Ja tak miałem jak swego czasu byłem fanem literatury z CzaryMary.pl

I tak jak tobie, też mi się śniła Ta Jedna Jedyna Lalka i też widziałem Znaki.

Pamiętam to dokładnie, zaczęła mi się śnić tylko jak zaczął ją posuwać jakiś inny koleś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Mopel44

Wiem o co Ci chodzi kolego. Mam to samo. 10 lat i wszystko poszło w pizdu. Przestrzegam Cię, nie nadawaj tym snom specjalnego znaczenia. Byłeś z nią, wiele się nauczyłeś, sporo przeżyłeś, ale czas iść dalej. To był tylko przystanek. Emocje, które z nią przeżyłeś, są emocjami, które uruchomi u Ciebie kolejna panienka. Wiele pięknych chwil przed Tobą. Życie jest krótkie, szkoda je marnować na wspomnienia o przeszłości.

Edytowane przez giorgio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fulgur @giorgio dziękuję za rewolucyjna czujność hehehe karzeł reakcji się pojawił. Przeżyłem dziwne przeżycie chyba moja dusza się zbudziła (35 rok życia ) dziwna 3 miesięczna deep depresja a później tydzień mrowienia, ścisku, motyli, prądu, targania na czakrach 2 do 5. Dopiero teraz zgooglowalem co jest i to chyba to. Nigdy o tym nie czytałem wcześniej. Miałem w głowie tyle złego i nic dobrego ze wspomnień z nią. Tuż przed końcem tego procesu śniła mi się. Te wspominienia to była masakra. A teraz jej zapragnalem a te zle rzeczy są jakby za szyba. Są ale nie działają. Jak tygrysy w zoo. Jest niezła kapa. I niestety nie chodzi o to żeby ja bzyknac. Żadnych znakow nie będę analizował. Tak nie mam. właśnie się okazało ze produkowała się spotkać nagłaśniajac mnie na przyjście na mecz. Minelo 6 lat od rozstania. Co jakiś czas się odzywa. Jest złe. Sytuacja jest chyba podbramkowa...

Edytowane przez Mopel44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.